Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej pochwaloną zawartość od 16.12.2016 we wszystkich miejscach

 1. Nerf

  cover by Nerf

  Hi Będę w tym temacie co jakiś czas wrzucał różne projekciki okładek Wszelka krytyka, opinia mile widziana. Pierwsza praca.
  8 likeów
 2. Temat się nieco przedawnił, ale nie chciałem go zamykać bez wyboru zwycięzcy. Najprawdopodobniej żadna z propozycji nie zostanie wykorzystana, gdyż w trakcie jest kolejne podejście do zaprojektowania całego layoutu od zera. Zleciłem to innej firmie i mam nadzieję, że nowy layout będzie bardziej dopracowany. Zdaję sobie jednak sprawę, że każdy włożył w projekt sporo pracy więc proponuję takie rozwiązanie: - 50zł dla każdego, kto wstawił swój pomysł. Czekam na Waszą opinię na temat tego rozwiązania. Jeśli jest ok, proszę o dane do przeleu na PW od każego. Jeśli ktoś się nie zgadza, będę musiał wybrać tylko jedną pracę, której wykonawca otrzyma 150zł.
  6 likeów
 3. veshaze

  veshaze

  inspiracja: http://m.imgur.com/t4A74qb Praca wykonana: 02.12.16r. Inspiracja: http://m.imgur.com/y5ieqpz Z tej pracy chyba jestem najbardziej dumna najbardziej za to, że od początku do końca zachowałam planowany klimat i kompozycję. Praca wykonana: 05.12.16r. Inspiracja: http://m.imgur.com/WKKjvcb Praca bardziej patriotyczna, dlatego tez jestem bardzo ciekawa opinii, jak to wyszło i co poprawić? Na pewno krew, która powinna być bardziej detaliczna, ale moze macie własne pomysły? Praca wykonana: 08.12.16r. Inspiracja: http://m.imgur.com/fQzKulJ Tutaj od razu miałam zamiar zrobić pracę w klimat świąt. Na początku miał być to elf lub po prostu jakaś istota nadludzka stąd też takie uszy, które są ukryte za włosami. Kolorystyka myślę, że łatwo kojarząca się zimą i z tym klimatem. W bg miał być zarys gór, a wyszło tak i właściwie jestem zadowolona z tego efektu. Ta praca to wielki eksperyment z kolorystyką i kompozycją. Praca wykonana: 11.12.16r. A to praca z dzisiaj pt. Mysterious Woman. Dwa niesamowite wyróżnienia z tego miesiąca: https://www.instagram.com/p/BNkWb6MggA5/ Wyróżnienie mojej pracy na profilu GLLERY w sumie już drugi raz : https://www.instagram.com/p/BNoVeVRDlT-/ Niedlugo dodam coś nowego nad czym już dzisiaj pracuję Zapraszam do kreatywnych ocen!
  6 likeów
 4. trzygie

  Czat

  Trochę się muszę przypierniczyć - na początku bardzo wszystkim zależało, żeby pościągać ludzi z graffiki, a teraz chcecie ich izolować osobnymi pokojami na czacie? Zalecam odrobinę konsekwencji w działaniach. Po to jest czat żeby każdy mógł sobie o pierdołach pogadać. Obecnie jedynym problemem jest to, że oni wszyscy znają się nie tylko z forum, ale też ze wspólnych zjazdów, a nam jako nowym ludziom ciężko się włączyć do tej grupy. Dajmy sobie i czatersom trochę czasu - albo my wyrównamy do nich, albo oni do nas. Co do pytań i pomocy na czacie - w regulaminie wyraźnie stoi, że na czacie nie piszemy rzeczy, które mają swoje miejsce na forum. Po to forum istnieje, żeby z niego korzystać, jak chcecie pomagać ludziom na czacie to myślę, że sporo miejsc tego typu się znajdzie gdzie indziej. Co do zrzutki - od dawna o tym mówię, najwyższy czas coś w temacie ruszyć, nie musimy od razu wyznaczać po ile kto ma dać, każdy dorzuci tyle ile uważa za słuszne i myślę, że potrzebna kwota bardzo szybko się znajdzie.
  5 likeów
 5. Cześć, ostatnio złapałem zlecenie wykonania katalogu produktów. Poniżej przedstawiam wam finalną pracę, pierwszy raz robiłem tego typu pracę i nasuwa mi się jeden wniosek - jak najszybciej kupić SSD, bo zwykły dysk nie wyrabiał na tak wielkich plikach. Łącznie jest 27 stron, nie wstawiałem tych, które się różnią tylko treścią.
  5 likeów
 6. Blood Sweat & Tears Opinie mile widziane
  4 likei
 7. Zmieniłem jeszcze kolorystykę, trzymając się, że niebieski - diament, szary - ołówek. Żółty też nie był tak super widoczny.
  4 likei
 8. Zapraszam na kolejną animacje. Tym razem świateczną
  4 likei
 9. Honey Bunny

  Czat

  Początkowo chciałam temat poruszyć przez pw ale myślę, że tutaj będzie stosowniej (możliwość wypowiedzenia się ogółu) Jak się czujecie z obecnym czatem? bo ja niestety źle... Fakt faktem, dzieje się tam sporo, zwłaszcza po dobiciu nowej ekipy z graffiki, ale gdy teraz tam zaglądam to mam wrażenie, że wchodzę do jakieś mordowni gdzie przy stoliku siedzi napruta grupa znajomych i gadają niby po polsku a gadki w ogóle nie kumasz xd Oczywiście nie ma w tym nic złego bo od tego jest czat ale z drugiej strony, gdy trafi tam jakaś zbłąkana dusza, choćby tak jak dzisiaj @Ona i zadaje pytanie bo fonta poszukuje i czy przypadkiem ktoś zna i pomóc może? w odpowiedzi dostaje -nie znamy i dalej balanga na całego... I tutaj moja propozycja, aby rozważyć możliwość powstania dodatkowego pokoju, w który normalnie będzie można pogadać i ewentualnie poszukać wsparcia bo przy tym co teraz dzieje sie na czacie to o jakiejkolwiek formie wsparcia (przy jego udziale) można zapomnieć.
  3 likei
 10. siema dawno mnie nie było rok 2017 zaczynam bez szału Na razie mroczne klimaty ben mocnych kolorów
  3 likei
 11. veshaze

  veshaze

  BW: Któż zgadnie, kto to jest? :)
  3 likei
 12. Ostatni projekt: Odważna kolorystyka to trzeba przyznać, taka mało spotykana w dzisiejszym web designie. Twoje projekty bardzo przypominają mi styl z lat 2010- 11, wtedy często urozmaicano design np. taką niecodzienną kolorystyką. Wydaje mi się, że header jest zbyt ciemny szczególnie patrząc na sponsorów etc. Na pewno te prace wyróżniają się od tych, które widzę na behance czy nawet tu na forum. Mają coś w sobie, co sprawia, że wyglądają bardzo dobrze i styl, który zdecydowanie nie jest aktualnym trendem staje się naprawdę ciekawym W menu nie podoba mi się typografia za bardzo się wyróżnia. Imo taki projekt na pewno przyciągnie fighterów co do tego nie ma wątpliwości, bo akurat pod tematykę ten layout jest idealny. Dawno nie robiłam layout-ów, dlatego ocena jest jaka jest. Pozdrawiam
  3 likei
 13. Asfodel

  Asfodel 4.0

  W międzyczasie.
  3 likei
 14. Następca mojego starego logo. Logo: Sygnet w 3 wariantach:
  3 likei
 15. 3 likei
 16. W tym przypadku bardzo trudno wskazać kto jest winny. Ewidentnie widać, że @kobza skorzystał z pracy @Marcin jako bazy do zrobienia swojego projektu. Dlatego też mamy identyczne błędy w tle i obok czatu. Tutaj nie ma wątpliwości. Co do samej listy zadań, w projekcie Kobza widać sporą inspirację pracą Marcina (przede wszystkim układ), jednak plagiatem bym tego nie nazwał. Poszczególne elementy wyglądają podobnie bo w obu projektach zostały dostosowane do ogólnego wyglądu strony, jednak są na tyle różne, że o plagiacie nie powinno być mowy. Moim zdaniem obaj w pewnym stopniu wzięliście pomysły od siebie, co prawnie plagiatem nie jest.
  3 likei
 17. Według mnie: nawet, jeśli praca wygląda baaaardzo podobnie do innej, różni się minimalnym szczegółem... Ale wykonawca tej drugiej jest w stanie udowodnić, że robił ją całkowicie samodzielnie; dodatkowo, potrafi opisać sposób wykonania pracy, przedstawić projekt, zaprezentować wykorzystane narzędzia etc. - nie ma mowy o plagiacie. Można mówić o wzorowaniu się, zaczerpnięciu pomysłu itd. Na pewno nie jest to plagiat. Według mnie plagiat to stricte skopiowanie danego obrazka/tekstu itp. i podpisanie się jako jego wykonawca. Pobranie czyjegoś obrazka/zdjęcia/utworu i przerobienie go - to również według mnie plagiat. Nie został odwzorowany całkowicie od podstaw, tylko zmodyfikowany. Choć należy sobie zadać pytanie, na jakiej licencji była praca pierwotna. A jeśli o licencjach mowa - nie wnikam, czy któraś ze stron posiada prawidłowe dokumenty dot. praw autorskich. A z nimi ciężko, bo inaczej sprawa wygląda jeśli na pracy są np. znaki towarowe, a inaczej, gdy jest to zwykła grafika. Ba, według polskiego prawa, nie możesz na przykład oficjalnie napisać, że posiadasz prawa do strony internetowej. Bo strona to wytwór wykonany za pomocą danych narzędzi, języka... Ale odbiegam od tematu. A tu nie o to chodzi. To tylko grzecznościowy spór. Dotyczący grafiki, a nie stron. Tak właśnie kreuje się moja opinia na ten temat. Pozdrawiam!
  3 likei
 18. Było coś dla Panów, teraz może coś dla Pań Opinie mile widziane
  3 likei
 19. Nevind

  Nevind - Fotomanipulacje

  Siemka, Postanowiłem oddać wam do oceny moją pierwszą fotomanipulację Jakieś uwagi? Przyjmę każdą konstruktywną krytykę ^^
  2 likei
 20. Projekt dla swoich potrzeb, strona która będzie dostępna lada dzień...
  2 likei
 21. Quak

  Witajcie ;)

  Witam wszystkich! Dowiedziałem się o was z innego forum i zachęciliście mnie wyglądem strony aby tutaj zostać. Będe tutaj publikować swoje prace oraz się będę udzielał. Pozdrawiam
  2 likei
 22. Honey Bunny

  Wizytówki dla kwiaciarni

  @Fedeez a może coś własnymi słowami bo jak na razie to co najwyżej przeredagowałeś tekst @veshaze
  2 likei
 23. Honey Bunny

  Vexelowy domek Nerfa

  O kurcze, projekt wygląda niesamowicie (nie znam gościa ale pierwsze skojarzenie, vocal ze Smashing Pumpkins ) Świetna robota, chylę czoło, głowę i w ogóle całą siebie przed Twoim talentem, poproszę o jakiś słownik wyrazów bliskoznacznych bo przymiotników z każdym, kolejnym komentarzem może zabraknąć. (Aż żal, że pod jpga nie da się podpiąć ścieżki dźwiękowej, z tą poniżej mariaż byłby wręcz idealny xd ) Edit/już wiem, to nie Billy Corgan a Alex A.
  2 likei
 24. Nerf

  Vexelowy domek Nerfa

  Dziękuję wszystkim za opinie A tutaj eksperyment kolorystyczny Zapraszam również na mojego instagram'a https://www.instagram.com/nerfpixels/
  2 likei
 25. @Barti z animacją idę na losowość jak ją robię, jeśli chcesz coś innego to pokaż animację a zrobię taką a tymczasem łap takie cuś edit: przez to że 2 kolorowe to ten 1 ma inne tło niż te forumowe, ale było ustawione z kodem tłą forum, więc te zmiany są przez animacje koloru do innego koloru
  2 likei
 26. Tak na szybko - mimo, że układ oklepany ( nawet mocno "zainspirowany" jednym konkretnym portfolio) to całość nadal prezentuje się całkiem przyjemnie. Ale: sekcje OSTATNIE REALIZACJE i REALIZACJE - po co dwa razy to samo? polskie znaki, a raczej ich brak Tak jeszcze na marginesie, polecam mniej "inspirować" się pracami innych, a włożyć więcej kreatywności w swoje projekty. Wiem, że ciężko obecnie wymyślić coś, co nie było jeszcze użyte, ale potencjalny klient szybciej wybierze portfolio wyróżniające się z dziesiątek podobnych stron.
  2 likei
 27. Ananasz

  Kufer Honey Bunny

  Cześć Dodam coś od siebie: Dziwny hosting bo nie chce mi pokazać pracy w pełnym wymiarze, dopiero po zapisaniu i odpaleniu w chrome jest pełny Praca nr: 1. Już kiedyś podsyłałem Ci co nieco na PW 2. Ładna sekcja z -50% jedynie button bym jakoś bardziej uwidocznił. Ogółem praca schludna i ładna jedynie menu i napis w sliderze nie trzyma się gridu. 3. Ładnie jasno ale te zdjęcie z pania w sliderze słabo wkomponowane. Zawartości w opiniach poszerzył bym do lini gridu. Dół projektu do poprawy bo słabo wygląda przy dobrze wyglądającej górnej części - ciężki do połapania. Najnowszą pracę zostawię sobie na jutro Ogólnie mówiąc widać progres! Ćwicz bo idziesz w dobrym kierunku.
  2 likei
 28. udało się zidentyfikować tą zarazę - Bernardo Std Regular
  2 likei
 29. Honey Bunny

  Brak spacji

  W sumie może nic istotnego ale ciężko coś takiego się czyta:
  2 likei
 30. Nerf

  Vexelowy domek Nerfa

  O jejku dawno nić tutaj nie wrzucałem.
  2 likei
 31. Asfodel

  veshaze

  Ja bym radziła ćwiczenia anatomiczne. Ekspresjonizm jak najbardziej popieram, ale problem z oczkami na powyższej pracy jest czysto techniczny. Wiem to, bo też taki mam.
  2 likei
 32. Honey Bunny

  cover by Nerf

  Świetny projekt, mroczny i intrygujący czyli to co lubię. Schowaj go dobrze i poczekaj aż Massive Attack zacznie przymierzać się do nowego krążka i okładki. Zawiązanie współpracy więcej niż pewne
  2 likei
 33. Fedeez

  Kącik Fedeez'a

  Witam! Nie byłem pewny, czy udostępniać tą pracę na forum, ponieważ zdaję sobie sprawę, że zetknę się z falą krytyki, ale w końcu uświadomiłem sobie, że takie rzeczy mnie nie ruszają i nie boję się opinii ludzi, bo jestem do tego przyzwyczajony. Ale bez zbędnego gadania... Zapraszam więc do oceny i dawania wszelkich wskazówek:
  2 likei
 34. Fedeez

  Fedeez proponuje

  Aby nie robić zbędnego bałaganu, tworzę temat, w którym będę przedstawiał swoje wszystkie propozycje odnośnie forum. 1. Portfolio Nie wiem, czy pomysł komuś się spodoba i czy będzie chciało komuś się z tym bawić... Mianowicie mam na myśli portfolio na profilu użytkownika. Chodzi mi o to, aby podzielić profil na zakładki. Przykładowo o uźytkowniku, aktywność i portfolio. W zakładce portfolio znajdowałyby się zdjęcia wstawione przez użytkownika wrzucone bezpośrednio na profil, bądź wrzucone w temat portfolio. Nie wiem, czy jest to dobry pomysł, dlatego proszę o opinię. Jeżeli natomiast pomysł by się przyjął, mogę wykonać wizualizacje, jakbym to widział.
  2 likei
 35. icon

  Webdesign icon'a

  @Fedeez Kolejna poprawka. ^^
  2 likei
 36. veshaze

  veshaze

  "HERO" Ciąg dalszy walki z weną, chyba trzeba zrobić przerwę 😔 Zapraszam do konstruktywnej krytyki oraz Waszych przemyśleń na temat tej pracy
  2 likei
 37. icon

  Webdesign icon'a

  Drugi projekt po powrocie do Webdesignu a jest nim moje portfolio. Mam nadzieję, że się spodoba.
  2 likei
 38. Honey Bunny

  W domku Nerf'a

  Projekt nietuzinkowy, odważny i szorstki, kolorystyką jak i rozmieszczeniem elementów wprowadza spory niepokój w me płoche serce Agresywnie i po męsku Nerf ewoluuje i ostrą kreską maluje swój świat web i ze smutkiem stwierdzam, że ostatnią propozycją (mocno odbiegającą od początkowych) skutecznie przegonił mnie ze swojej króliczej nory. Ale jak mawia klasyk, życie to nie bajka i nie każdy bajkopisarz to Andersen, Bracia Grimm też mają przecież prawo do głosu
  2 likei
 39. Honey Bunny

  Kufer Honey Bunny

  Smacznego Opinie mile widziane
  2 likei
 40. Asfodel

  Asfodel 4.0

  Praca w toku, CDN.
  2 likei
 41. Nerf

  W domku Nerf'a

  @Adam Dziękuję za opinie Dawno nic nie wrzucałem, a trzeba ten domek odkurzyć, więc wrzucam nową prace
  2 likei
 42. veshaze

  veshaze

  "infatuation"- zaślepienie Ostatni art w tym roku. Szaleństwo Tą pracą zamykam 2016, chyba nie jest tak źle? W końcu to w tym roku zaczęłam przygodę z DP i mogę śmiało powiedzieć, że dopiero zaczynam i próbuję się w tym odnaleźć. Wciąż poszukuję i trenuję nowe style, szukam inspiracji i oglądam prace mistrzów w tej dziedzinie, jak i w malarstwie tradycyjnym. Z chęcią chcę napisać, że ten rok jeśli chodzi o grafikę jest dla mnie mega udany i jestem w stu procentach zadowolona, bo kompletnie nie planowałam pojawienia się w cyfrowym malarstwie, a tu proszę bardzo wytrzymałam aż do teraz. Mam wiele pomysłów co do prac na przyszły rok i mam nadzieję, że wszystkie plany zrealizuję. Na pewno zacznę coś nowego, aby nie stać w miejscu. Ostatnio, jak z resztą widać zajęłam się portretem, polubiłam to i na pewno będę to szlifować, ale w 2017 nie zabraknie pejzaży, abstrakcji i wielu innych ciekawych scen W przyszłym roku zamierzam również wrócić na poważnie do mojej ukochanej dziedziny- fotografii, dlatego na pewno pojawi się moja kolejna galeria na forum Dziękuję Wam za wsparcie, za Wasze komentarze, które zawsze w pewien sposób działają motywująco, dlatego też zapraszam do oceniania! Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwego Nowego Roku! Do zobaczenia za rok haha ps. Napiszcie w poście, która praca Wam najbardziej przypadła do gustu.
  2 likei
 43. 2 likei
 44. GallAnonim: Wiadomo, że tabletem nigdy nie będzie tak jak ołówkiem, ale przyzwyczajenie się do jego obsługi nie powinno długo trwać. Na początku jest dziwnie, bo pozycja kursora na ekranie odpowiada pozycji rysika na tablecie, czyli nie można robić tak, jak myszką, jednak po miesiącu zabawy powinieneś już swobodnie operować piórkiem. Nie przesadzajmy. Nikt nie musi od razu rysować rozbudowanych grafik na 10 warstwach w 10k Ja nie mam nawet i3 i daję radę.
  2 likei
 45. GallAnonim

  Podstawy HTML - Wstęp

  Temat 1 : Podstawowa struktura dokumentu 1. Zadeklarowanie języka HTML Budowę dokumentu hipertekstowego rozpoczyna się od zadeklarowanie, w jakim języku tworzona będzie strona internetowa (<!-- kom --> służy do wystawienia komentarza w kodzie). <html> <!--zawartość dokumentu hipertekstowego --> </html> 2. Nagłówek dokumentu Po zadeklarowaniu języka, można przystąpić do wprowadzenia nagłówka dokumentu. Jest on odpowiedzialny za przechowywanie informacji dotyczących całego dokumentu. Można zadeklarować m. in. tytuł strony, kodowanie polskich znaków, słowa kluczowe, podstawowy opis strony, dane autora. <head> <!--nagłówek dokumentu --> </head> 3. Treść dokumentu Elementy przedstawione powyżej nie są widoczne dla użytkownika przeglądającego daną stronę w internecie. Informacje te odczytuje tylko przeglądarka. Treść widoczna dla użytkownika jest umieszczona w treści dokumentu czyli znacznika <body>(ciało). <body> <!--treść dokumentu (ciało)--> </body> 4. Podstawowa struktura dokumentu <html> <head> <!-- nagłówego dokumentu--> </head> <body> <!--treść dokumentu (ciało)--> </body> </html> 5. Pierwsza strona <html> <head> <title> Pierwsza strona </title> </head> <body> To moja pierwsza strona WWW! </body> </html> Proszę o opinie czy ogólnie takie coś jest potrzebne na forum. Myślałem nad dodaniem jeszcze przygotowania środowiska programistycznego do HTML.
  2 likei
 46. 500px: 150px: 100px:
  2 likei
 47. Siema @Grzeniu Ja korzystam z SageThumbs Daje podgląd w miniaturach z ogromnej ilości plików, dodatkowo z poziomu menu kontekstowego exportujesz z danego pliku szybki JPG/BMP/GIF czy PNG i jeśli załóżmy masz w PSD czy AI tło białe, jednolite, to program zrobi przezroczystość sam przy exporcie do PNG, innymi przydatną opcją możeokazać się wysyłanie przez email danego pliku bezpośrednio z poziomu menu Cały program jest również po polsku i darmowy (kliknji w nazwę by pobrać). Mam nadzieje że o coś takiego chodziło Wesołych Świąt!
  2 likei
 48. Honey Bunny

  Volpe - logo

  Będą tą niepokorną i czarną owcą w stadzie i odważnie wyrażę swą opinię Powiem szczerze, że podoba mi się mocno średnio, w sumie trudno określić co na takie odczucie się składa, czy wina leży po stronie fontu czy zastosowanej kolorystyki, sama nie wiem. Generalnie, słowo, które kołacze mi się po głowie i ciśnie na usta to nijakie. Ale żeby nie było, że włożonego wysiłku nie doceniam - plusa przydzielam i zaciskam kciuki za pozytywną ewaluację projektu
  2 likei
 49. Marcin

  Opracowanie wyglądu listy grid

  Witam, moje propozycje:
  2 likei
 50. veshaze

  veshaze

  Zapraszam do komentowania
  2 likei