Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 01.01.2017 we wszystkich miejscach

 1. 9 likeów
  Hi Będę w tym temacie co jakiś czas wrzucał różne projekciki okładek Wszelka krytyka, opinia mile widziana. Pierwsza praca.
 2. 2 likei
  Drugi projekt po powrocie do Webdesignu a jest nim moje portfolio. Mam nadzieję, że się spodoba.
 3. 2 likei
  Projekt nietuzinkowy, odważny i szorstki, kolorystyką jak i rozmieszczeniem elementów wprowadza spory niepokój w me płoche serce Agresywnie i po męsku Nerf ewoluuje i ostrą kreską maluje swój świat web i ze smutkiem stwierdzam, że ostatnią propozycją (mocno odbiegającą od początkowych) skutecznie przegonił mnie ze swojej króliczej nory. Ale jak mawia klasyk, życie to nie bajka i nie każdy bajkopisarz to Andersen, Bracia Grimm też mają przecież prawo do głosu
 4. 1 like
  Na forum brakuje przycisku kierującego na górę strony, najlepiej zrobić coś przyklejonego z prawej strony. Dodatkowo można wziąć pod uwagę przyklejenie górnego menu.
 5. 1 like
  Całość projektu w większości wygląda w porządku, 2-3 kosmetyczne poprawki i stronę można praktycznie puszczać do produkcji. Nie podoba mi się jednak dolna część projektu - tak duża sekcja Newsletter na stronie restauracji jest po prostu zbędna, dodatkowo nie do końca wiadomo co właściwie jest stopką. Z punktu widzenia użytkownika największą uwagę zwraca sekcja z prawami autorskimi i autorem projektu, dane firmy wraz z linkami do socjali są za mało czytelne i po prostu gdzieś się gubią. Moja rada - newsletter przenieś do jednej linii z danymi firmy i wszystko na jednolite tło, tak jak jest to rozwiązane przy prawach autorskich. Zamiast newslettera można wrzucić dowolną treść (galeria zdjęć restauracji, przykładowe dania, skrócone menu, jakieś promocje itp.). Zmień przyciski socjali z tekstowych na ikony lub ewentualnie dodaj ikonę obok tekstu w przycisku - ludzie szybciej rozpoznają logo serwisu niż jego nazwę. Można też się pokusić o jakąś mapkę dojazdu. Co do zmian kosmetycznych: na górze: logo na lewo, nawigacja na prawo - wyrównaj do treści strony, w headerze zamiast zdjęcia można pomyśleć o jakimś chwytliwym tekście ( "najlepsze żarcie stąd do Kairu " ), opinie klientów rozciągnij do szerokości treści strony, wtedy odstępy pomiędzy opiniami powinny się wyrównać z tymi między zdjęciami wyżej.