Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 03.01.2017 we wszystkich miejscach

 1. 9 likeów
  Hi Będę w tym temacie co jakiś czas wrzucał różne projekciki okładek Wszelka krytyka, opinia mile widziana. Pierwsza praca.
 2. 4 likei
  Zima idzie. Painter, kalejdoskop, impasto, mysz.
 3. 3 likei
  W międzyczasie.
 4. 2 likei
  Świetny projekt, mroczny i intrygujący czyli to co lubię. Schowaj go dobrze i poczekaj aż Massive Attack zacznie przymierzać się do nowego krążka i okładki. Zawiązanie współpracy więcej niż pewne
 5. 2 likei
  @Fedeez Kolejna poprawka. ^^
 6. 1 like
  Wyróżniona praca od @Nerf na ścianie FB:
 7. 1 like
  fajny i przejrzysty projekt w modern/minimal designie lubię takie projekty lecz wg mnie trochę za mało informacji i dalej jest pustawo ale projekt jak najbardziej na duży +. Szczególnie fajnie prezentuje się baner w przyciemnionych kolorach. Czekam na kolejne prace bo widać potencjał. I usunął bym to projekty przepracowane godziny itp.. I zastapił bym czymś innym oraz zmniejszył ogólnie kontakt dodając inne opcje np baner/logo ect..
 8. 1 like
  Ciekawy klimat w ostatniej fotografii. Nieco za dużo cieniu po bokach, co sprawia taką nienaturalność. Wydaje mi się, że przesadziłeś z filtrem zimnych barw, bo ten śnieg taki aż za niebieski. Kadr dobry, aczkolwiek chce się więcej zobaczyć na tym zdjęciu. Nie wiem, co tu jest focalem pewnie ta postać, ale mnie do tego zdjęcia najbardziej przyciąga, to co jest przed postacią. Taka droga donikąd fajny koncept. Jakość nie powala, ale nie będę o tym pisać ze względu na sprzęt. Masz potencjał. Zainspirowałeś mnie do wzięcia aparatu i pójścia w teren Pozdrawiam.
 9. 1 like
  Nowość z moich rąk,niestety nie mam jeszcze upragnionej lustrzanki,ale myślę ,że to kwestia czasu Dopiero co powróciłem z Bieszczad i upamiętniłem chwilę tym zdjęciem.
 10. 1 like
  Postać mędrca została prawdopodobnie wycięta i wkomponowana w stock, a całość pięknie doprawiona przez co efekt jest naprawdę bombowy. Cover pierwsza liga.
 11. 1 like
  W ciemno kupiłabym taką płytę - okładka Extra
 12. 1 like
  O... Pomysł na okładkę płyty? Nie wpadłbym na to... Wygląda bardzo fajnie. Efekt pozdzieranych krawędzi daje tej okładce tego klimatu. A postać sam wykonałeś, czy wziąłeś z innego źródła? Jeżeli sam, to zupełny szacun. Muszę zapisać sobie w terminarzu, żeby wyróżnić to dzieło Dobra robota!
 13. 1 like
  dla mnie bomba bardzo mi sie podoba😜 a jaki to rodzaj muzyki ? I skąd taka inpiracja