Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej pochwaloną zawartość 03.01.2017 we wszystkich miejscach

 1. Nerf

  cover by Nerf

  Hi Będę w tym temacie co jakiś czas wrzucał różne projekciki okładek Wszelka krytyka, opinia mile widziana. Pierwsza praca.
  3 likei
 2. Honey Bunny

  cover by Nerf

  Świetny projekt, mroczny i intrygujący czyli to co lubię. Schowaj go dobrze i poczekaj aż Massive Attack zacznie przymierzać się do nowego krążka i okładki. Zawiązanie współpracy więcej niż pewne
  2 likei
 3. Asfodel

  Asfodel 4.0

  W międzyczasie.
  2 likei
 4. Wyróżniona praca od @Nerf na ścianie FB:
  1 like
 5. Adam

  Webdesign icon'a

  fajny i przejrzysty projekt w modern/minimal designie lubię takie projekty lecz wg mnie trochę za mało informacji i dalej jest pustawo ale projekt jak najbardziej na duży +. Szczególnie fajnie prezentuje się baner w przyciemnionych kolorach. Czekam na kolejne prace bo widać potencjał. I usunął bym to projekty przepracowane godziny itp.. I zastapił bym czymś innym oraz zmniejszył ogólnie kontakt dodając inne opcje np baner/logo ect..
  1 like
 6. Ciekawy klimat w ostatniej fotografii. Nieco za dużo cieniu po bokach, co sprawia taką nienaturalność. Wydaje mi się, że przesadziłeś z filtrem zimnych barw, bo ten śnieg taki aż za niebieski. Kadr dobry, aczkolwiek chce się więcej zobaczyć na tym zdjęciu. Nie wiem, co tu jest focalem pewnie ta postać, ale mnie do tego zdjęcia najbardziej przyciąga, to co jest przed postacią. Taka droga donikąd fajny koncept. Jakość nie powala, ale nie będę o tym pisać ze względu na sprzęt. Masz potencjał. Zainspirowałeś mnie do wzięcia aparatu i pójścia w teren Pozdrawiam.
  1 like
 7. Nowość z moich rąk,niestety nie mam jeszcze upragnionej lustrzanki,ale myślę ,że to kwestia czasu Dopiero co powróciłem z Bieszczad i upamiętniłem chwilę tym zdjęciem.
  1 like
 8. mohlodi

  cover by Nerf

  Postać mędrca została prawdopodobnie wycięta i wkomponowana w stock, a całość pięknie doprawiona przez co efekt jest naprawdę bombowy. Cover pierwsza liga.
  1 like
 9. tyska2409

  cover by Nerf

  W ciemno kupiłabym taką płytę - okładka Extra
  1 like
 10. icon

  Webdesign icon'a

  @Fedeez Kolejna poprawka. ^^
  1 like
 11. Fedeez

  cover by Nerf

  O... Pomysł na okładkę płyty? Nie wpadłbym na to... Wygląda bardzo fajnie. Efekt pozdzieranych krawędzi daje tej okładce tego klimatu. A postać sam wykonałeś, czy wziąłeś z innego źródła? Jeżeli sam, to zupełny szacun. Muszę zapisać sobie w terminarzu, żeby wyróżnić to dzieło Dobra robota!
  1 like
 12. Adam

  cover by Nerf

  dla mnie bomba bardzo mi sie podoba😜 a jaki to rodzaj muzyki ? I skąd taka inpiracja
  1 like
 13. Asfodel

  Asfodel 4.0

  Zima idzie. Painter, kalejdoskop, impasto, mysz.
  1 like