Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 06.01.2017 we wszystkich miejscach

 1. 4 likei
  Blood Sweat & Tears Opinie mile widziane
 2. 4 likei
  Zmieniłem jeszcze kolorystykę, trzymając się, że niebieski - diament, szary - ołówek. Żółty też nie był tak super widoczny.
 3. 1 like
  Śliczny lay, elegancko się prezentuje. Ciekawe połączenie czerwonego z odcieniem niebieskiego, co nie jest ogólnie latwe, a tutaj wyszło interesująco Widze ćwiczysz uparcie skilla i powiem krótko: nie przestawaj. ale tak jak @trzygie wspomniał, mroku sporo serwujesz (lubie), więc pora byś nam pokazała drugą stronę mocy. z niecierpliwością czekam na coś co zmiękczy me twarde serce
 4. 1 like
  Noooo, Ania, jest grubo Ciężki, waleczny klimat. Jestem na tak Skoro tak dobrze radzisz sobie z mrokiem, to teraz zadanie domowe: odsłoń jaśniejszą stronę swojej duszy i przygotuj nam coś radosnego i kolorowego Do wyboru: strona przedszkola lub biuro podróży.
 5. 1 like
  Materiał wypieszczony i wychuchany na maxa, plus za kreatywności i dbałość o szczegóły, minus za lekko narcystyczny rozwój sytuacji Wchodząc w temat miałam nadzieję zobaczyć coś nowego, innego, niekoniecznie związanego z ewolucją loga, a tu klops, zaś logo, wersja 3.0.. Żyję nadzieją, że z kolejnym projektem zrobisz niezłą rozpierduchę na forum i wznoszę modły aby nie była to kolejna wariacja powyższego tematu Pozdrawiam
 6. 1 like
  Realistycznie wyglądające cyfrowe akwarele były jednym z głównych powodów, dla których naciągnęłam męża, żeby mi kupił na urodziny program Corel Painter. ;-> Możliwości pędzlowe tego softu są przytłaczające - ma on jakieś 1500 predefiniowanych pędzli i każdy z nich robi trochę coś innego. Do tego dochodzi edytor z obłędną ilością opcji. PS może się schować. W każdym razie robienie rozetek łączę z wypróbowywaniem różnych zestawów w nadziei na znalezienie jakiegoś ulubionego. Do tego oglądam sobie różne ornamenty w poszukiwaniu inspiracji - żeby nie mazać jak bądź i patrzeć co wyszło, tylko uzyskać jakiś zamierzony efekt. Chodzi mi po głowie zrobienie cyklu - freski naskalne, starożytny Egipt, Kreta minojska itd.