Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Admin

Administrator
 • Zawartość

  679
 • Chatbox

  4518
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  35

Admin wygrał w ostatnim dniu 2 Lipiec

Admin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

399 Bardzo dobry

O Admin

 • Ranga
  Założyciel
 • Urodziny 28.05.1998

Ostatnio na profilu byli

2010 wyświetleń profilu
 1. Większego znaczenia to nie ma, ale raczej biały. Zawsze był stosowany do zdjęć i zawsze się z takich wycina.
 2. Osobiście używam Ctrl+Alt+Scroll, jest mniejsza wartość przybliżania, oddalania i nie muszę wyciągać drugiej ręki do klawiatury. W ustawieniach nie znalazłem nic co mogłoby Ci pomóc.
 3. No to musisz zapoznać się z webdesignem, co z czym się je, jakie są standardy i jak łączyć elementy, itd. A pisanie kodu, zwłaszcza pod jakiś silnik to już jest więcej z tym zabawy, ale HTML/CSS/JavaScript musisz się nauczyć i przejrzeć informacje o tym jak tworzyć styl po dany silnik. Np. do naszego forum postawionym na Invision Power jest pełna dokumentacja tego, jak powinno się projektować i pisać pod to.
 4. Slogan nie jest wymagany w logo, a jego tekst po prostu sam wymyślasz. Program to tylko narzędzie. Chcesz stworzyć logo, no to możesz je zaprojektować na kartce, a potem wrzucić na komputer i zrobić je profesjonalnie na komputerze. Co do stylu to piszesz że chcesz to utworzyć, czyli zaprojektować wygląd i napisać go pod skrypt forum, tak? Czekam na odp.
 5. Dałbym ♥ ale to dopiero w aktualizacji forum będzie haha
 6. Zapraszam również do oceny na Behance
 7. Player wcześniej omawiałem to teraz nie będę. System logowania, na pewno podoba mi się wykonana tarcza i przyciski, gorzej z formularzem, ale zły nie jest. Oraz napis Success jest taki jaskrawy zielony, że nie idzie przeczytać.
 8. Ikona smaku to takie etykiety jak na wyprzedaże, myślę że to dobrze nawiązuje do ceny, a do smaku użyłem serca ponieważ, smak jest taki dobry że się zakochasz Cena napojów owszem mogłaby być w mililitrach, ale pomyślałem że uogólnię jako małe i duże. Dzięki za opinie.
 9. Ostatnio wykonałem o to taką stronę pod pizzerię. Zainteresowani mogą ją kupić za 49zł pisząc do mnie Prywatną wiadomość lub mail na marcin.zlecenia@gmail.com Jest w pełni responsywna, bardzo dobrze wygląda na komputerze jak i telefonie. Możliwość podpięcia mapy google ze znacznikiem adresu.
 10. iPhone 8 nie ujrzał jeszcze światła, a mockupy już są
 11. Super plakat, naprawdę podoba mi się pomysł i wykonanie! Prosty, bez przesadzonych efektów, tak trzymać
 12. No ta dziewczyna Góry wyszły jeszcze lepiej Prawe na górze najlepsze.
 13. Jak to nie, razi po oczach te światło Nie no, tak ogólnikowo mówię, że wygląda jak pod HDR by było robione, ostre kolory.
 14. Ten to zawsze takie bardzo mocne HDR'y zrobi, teraz w dodatku z lekkim CC Wygląda bajecznie tak czy siak
 15. Poleciałeś troszkę za bardzo na dole z ekranem na obudowie. Samsung (bo to chyba samsung) ma na dole wolną przestrzeń, teraz wygląda to jak przysłowiowa kupa. Popraw ten błąd, a prace będzie się o wiele lepiej oglądało, bo sam projekt jest bardzo dobry.