Marcin

Administrator
  • Zawartość

    501
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    26

Marcin wygrał w ostatnim dniu 21 Marzec

Marcin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

332 Bardzo dobry

O Marcin

  • Ranga
    Założyciel
  • Urodziny 28.05.1998

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Program
    Adobe Illustrator
    Adobe Photoshop
    Inny program

Kontakt

  • Skype
    felan1998

Social Media

Ostatnio na profilu byli

1292 wyświetleń profilu
  1. Świetny orzeł! Minimalistyczny i pokazuje co ma pokazywać! Ale przyczepiłbym się tylko do końcówki dzioba, powinien być raczej ostry, ale nie wiem czy będzie to lepiej wyglądało
  2. Na dniach zrobię
  3. Mam czas na ocenienie więc pora na zrobienie tego Do twojego sygnetu w postaci K< nie mam raczej zastrzeżeń, kolorystyka też mi się podoba, a wersja czarna i biała też wygląda bardzo dobrze. Moments ♥ Makers podoba mi się ten minimalizm, prosta czcionka, proste serce i świetnie dobrana czerwień. SeenComment mniej mi się podoba, lecz widać w N dwóch ludzi, którzy podają sobie ręce lub się przytulają. Głównie to font mi się nie podoba. Edukowisko, wszystko cacy poza sygnetem. Znaczy jest dobrze zrobiony, ale nie widzę tu za bardzo wspólnego elementu z psychologią i edukacją. WebCentre, ciekawe rozdzielenie punktu na koło i trójkąt, nie mam do czego się tu przyczepić. Zed, pierwsze co się rzuca w oczy to pięknie wykonane Z, dopiero po chwili zauważyłem, że to jest też tarcza, ale nie jest ona jakoś ukryta, więc łatwo ją zauważyć. Eurostav, podoba mi się, ale nie mam pojęcia do czego to nawiązuje. Aerolite, sygnet to A, nawiązuje do czegoś z aerodynamiką, ale nie wiem dokładnie do czego. V jak fał, nie jest złe, ale co symbolizują kreski, czy może tylko tak po prostu są? My sprzątamy, kropla oczywiście nawiązuje do wody czy innego płynu, którym można sprzątać. Ja zamiast kropli spróbowałbym zrobić miotłę (w kształcie pędzla) w takim stylu.
  4. Affinity Designer radzi sobie dobrze z plikami AI, ale z jedną rzeczą jest problem, muszę tylko wiedzieć z czym. Pędzel (customowy) lub maska w moim przypadku chyba. Obadam jutro sprawę, jak znajdę chwilę i o tym nie zapomnę. Z prostymi projektami sobie radzi bardzo dobrze i nie mam żadnych zastrzeżeń.
  5. @kaczestudio mogę dla Ciebie sprawdzić czy obsługuje pliki AI, bo sam posiadam Affinity Designer. Wieczorem napiszę jak niezapomnę Tylko trzeba pamiętać że Affinity nie jest w 100% spójne z Adobe więc nie zawsze wszystko w mockupie będzie prawidłowo się wyświetlać.
  6. No niestety ma być tak jak wrzuciłem. Sam sygnet miał być bez logotypu.
  7. No i zawitał! Jak znajdę większą chwilę to postaram się napisać recenzję
  8. Skopiować to co ma być odbite, odbić w pionie, zmniejszyć krycie i przesunąć w odpowiednie miejsce. Mogę Ci to nagrać, tylko powiedz mi z jakiego programu korzystasz do grafiki
  9. To miało być kółko z liściem, ale w sumie faktycznie widać tutaj konewkę jak chciałoby się ją zobaczyć. Powiem szczerze że zastosowałem w tym odstępie złotą liczbę, jest 1.6 szerokości tego co jest między literami Choć może faktycznie lepiej by wyglądało z równym odstępem.
  10. Daily challenge #2
  11. Tak, ta osoba zajmuje się informatyką. Chciał coś na wzór mascot logo na poziomie, jak np. gentleman
  12. @emtee możesz zrobić to sam jeśli potrafisz pisać w HTML/CSS oraz przydatny jest jeszcze JS. Jeśli szukasz osoby do tego to webdeveloper. Możesz również zlecić zakodowanie twojego projektu u nas forum w dziale ze zleceniami.
  13. Dzisiejszy projekt zamiast z daily challenge.
  14. Pierwszy Daily Challenge, zobaczymy jak bardzo "codzienny" Około 25 minut.