Marcin

Administrator
 • Zawartość

  630
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  28

Marcin wygrał w ostatnim dniu 10 Maj

Marcin ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

379 Bardzo dobry

O Marcin

 • Ranga
  Założyciel
 • Urodziny 28.05.1998

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop
  Inny program

Kontakt

 • Skype
  felan1998

Social Media

Ostatnio na profilu byli

1526 wyświetleń profilu
 1. Myślę że darmowa wersja Lightworks powinna Ci wystarczyć
 2. Wcześniej nie chciały mi się wczytać obrazy, więc nie komentowałem Teraz już wszystko widzę to z chęcią wyrażę swoją opinię. Małe zastrzeżenie do wizytówki, jeśli to jest kaczka to raczej powinna być woda, a nie chmury na dole. Na mockupie wydaje się, że odstępy między liniami w danych/kontakcie są nierówne. Co do drugiego projektu, naprawdę super pomysł z sercem i słuchawkami, idealnie zrealizowana koncepcja, ale spróbowałbym innego fontu, bo Roboto to już się przejadło chyba wszystkim.
 3. Dobre poradniki, gdybyś dodał napisy do nich po polsku, to już byłaby ulga dla wielu osób, które nie znają angielskiego dobrze Ale co by nie było, poradnik dobry dla nowych w Illustratorze.
 4. Cześć Dawid! Naprawdę cieszymy się z tego powodu, że chcesz pomóc początkującym grafikom, na pewno poradniki do Illustratora przydadzą się nawet nie tylko początkującym, ponieważ są graficy, którzy bardzo dobrze znają Photoshopa, a natomiast Illustratora w małym stopniu lub w ogóle \ Pozdrawiam
 5. Z okazji wbicia 500 polubień fanpage postanowiliśmy zrobić małe rozdanie smyczek. Najpierw chcielibyśmy podziękować za tę aktywność na naszym fanpage! Każdy kto chce wziąć udział w losowaniu niech napisze post w tym temacie z kilkoma miłymi słowami o nas np. "Jesteście najlepsi", tyle wystarczy. Nie wybieramy najlepszej treści, konkurs ma charakter losowy. Wylosujemy 10 osób! Pozdrawiamy!
 6. @Asfodel i dajesz mi ciężki wybór. Clip Studio Paint czy Paintstorm...
 7. Paintstorma chętnie kupię, zobaczymy czy mi się spodoba.
 8. Zlecenie zostało zrealizowane.
 9. Za ciemna kolorystyka jak na taki pozytywny odbiór, przynajmniej mi się tak wydaje, ale pomysł z podwójnym znacznikiem ciekawy.
 10. Zacny pomysł z ogonem , ciekawy font, jaki to?
 11. Za małe litery (otwierane na telefonie) i za duży margines wewnętrzny. Kolorystyka spoko
 12. Dzięki za szczegółową opinię.
 13. Czacha wyszła naprawdę dobrze, ale cień zrobiłbym z jednej strony. ... Rakieta taka typowa, ale jest bardzo dobra proporcja, a font dopasowany do niej. Także wszystko trzyma się kupy i jest dobrze.