Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Matt

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Chatbox

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Neutralny

O Matt

 • Ranga
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator

Inne

 1. W sekcji pizzy - 20 i 40 cm trochę zmniejszyć, pogrubić i przesunąć w górę, żeby dać trochę luzu cenom. Zmieniłbym również (ew. jeszcze pomniejszyłbym) font składników pizzy - jakoś do mnie nie trafia, wydaje się zbyt olbrzymi no i co najgorsze wchodzi pod ceny. Co do sekcji z napojami, to tutaj nie mam się do czego przyczepić. Na froncie nie pasują mi przede wszystkim separatory między Zapraszamy, a ikonami. Ogółem jest całkiem fajnie
 2. Ja wykonałem to zlecenie.
 3. Mi również odpowiada propozycja podana przez Pana @zyznos321.
 4. Moja koncepcja jest taka. Nie udało się przedstawić wszystkiego, gdyż w zamyśle po najechaniu na logo (Fyber itd.) stawałoby się ono kolorowe, a ramka posiadała by efekt przejścia w kolor czerwono-różowy. Zastosowałem proste obrysy dla siatki, gdyż pozwalają one na wiele efektów przejścia czy modyfikacje. Poza tym nie męczą oczu, a ludzie bardziej skupiają się na tym, co jest w środku.
 5. Postaram się do soboty coś wrzucić.
 6. Moja propozycja poniżej. W cenie proponuję również podmienienie grafiki na taką, która będzie pasowała kolorystycznie oraz bardziej wyrazistą (dotychczasowe ikonki są dosyć rozmazane). W gruncie rzeczy to mogę zrobić z tą pracą kolorystycznie cokolwiek Pan zachce. Pozdrawiam.
 7. Dzięki @Fedeez za opinię. Tymczasem, okolicznościowy design przypinki.
 8. Eloszki, wrzucać będę tu wszystko, co godne i powiązane z grafiką użytkową. Zacznijmy od mojego niedawnego rebrandingu.
 9. avatar

  Nicolas Cage, lubię typka, mam nawet poduszkę. 9/11
 10. Moja propozycja - wektor, świetnie prezentuje się w każdej kolorystyce. Znak maźnięcia pędzla i literka g mogą tworzyć osobny sygnet.