Urbi

Fotografik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Urbi wygrał w ostatnim dniu 16 Maj

Urbi ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

90 Bardzo dobry

1 obserwujący

O Urbi

 • Ranga
  Bywalec
 • Urodziny 18.11.1997

Informacje osobiste

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop
  Maxon Cinema 4D
 1. Wersja z białym brzuszkiem, oczami i ogonem. Tak będzie się prezentować na stronie:
 2. Witam serdecznie, przedstawiam swoją propozycję. Logo wykonane w formie wektorowej, zatem można śmiało, bez straty jakości edytować jego rozmiar. Pozdrawiam
 3. Co do napięcia "pendrive" - standard USB zawsze powinien mieć około 5V (ewentualne odchylenia mogą być akceptowalne). Obojętnie, czy mowa o USB, miniUSB, microUSB - zawsze 5V. Dlatego obniżenie jako takiego napięcia obsługiwanego przez urządzenie... Teoretycznie niby ma sens i niby się zgadza. W praktyce - da mało, oprócz tego, że będzie przez to za mało natężenia, a idąc dalej - będzie działał wolniej. I do tego jest niebezpieczne, bo poniżej progu urządzenie nie ruszy już w ogóle. Sprawdziłbym (z czystej ciekawości, jeśli już mowa o napięciach) - napięcie, owszem. Ale samych portów USB. Sprawa zamrożenia PC i ciągłego wyszukiwania dysku przenośnego wygląda jak - mimo wszystko - uszkodzenie kości pamięci w nim samym. Fizyczne odpada, bo w sklepie działał. Zostaje softwarowe. A jak już software - nie wiem co to za pendrive, ale szukałbym w menadżerze urządzeń. Być może któryś sterownik od samego USB się gryzie z tym pendrive. Pamiętaj, że sterowników można szukać po numerze VEN w ostateczności. Ja osobiście mając taki przypadek sprawdziłbym sterowniki w menadżerze urządzeń i napięcie portów. Plus do tego z ciekawości podłączyłbym pendrive do kompa z linuxem. Pierwsza lepsza wersja live wystarczy. Jeśli w terminalu, wykorzystując narzędzie do dysków np. fdisk - pendrive pojawi się.. No to mamy uszkodzony jakiś sektor danych etc. Edit: jeszcze coś mi wpadło. Główne pytanie, chyba najważniejsze i najczęściej zadawane. U innych działa? Sprawdzić na innym kompie, to podstawa.. Jeśli chciałbyś wsparcia co do sprawdzenia linuxem - służę pomocą na priv.
 4. Dam 4/10. Pokój.
 5. Utwór jak najbardziej zgodny z przeznaczeniem, głównie słyszę go jako ścieżka dźwiękowa do filmu Niesie klimat. Teledysk (czyżby fragment z filmu?) natomiast zaskakuje, nie powiem.. Daję 7/10. To teraz uwaga! Urbi wraca ze swoją listą! Wiem, że uwielbiacie te piosenki!
 6. Witamy ponownie po bardzo długiej przerwie. Jak to w zimę, nagrywanie na zewnątrz graniczy z cudem. Ale w końcu się udało, pogoda dopisała. Tak czy inaczej - zapraszamy do obejrzenia najświeższego odcinka od FOTOpasji!
 7. Ło matko Jakie mieszane uczucia... Nie wiem co wystawić Dam 5/10 po prostu.
 8. Uuu.. 7/10 spokojnie.. To teraz uwaga. Hit studniówki!
 9. 5/10 Być może wrzuciłbym to na ekran "zaraz wracam" na stream, ale na pewno nie jest to utwór do słuchania na co dzień @Fedeez Przecież wiem, że Macarena nie jest! Ale wcześniej wrzucałem disco i średnio się przyjmowało. Bardzo średnio. 0,5/10?! Ale.. Co mi tam! Mi wpadło w ucho bardzo. Szczególnie saksofon.
 10. Myślę, że spokojnie mogę dać 6/10 Jako, że disco polo przestało się przyjmować (nad czym naprawdę mocno ubolewam ), to dzisiaj coś z innej beczki
 11. @Hubert Murawski W mojej ubezpieczalni ochrona zniżek to 100zł z hakiem. Jeśli chodzi o tablice - tylko do zdjęć Wracałem ostatnio późnym wieczorem, drogą przez las. Ten znajduje się przy stawie, więc i mgła była straszna. I dopiero wtedy zauważyłem, że światła w Golfinie świecą.. Każde w inną stronę Mijania - prawa wysoko, lewa nisko. Długie - prawa okej, lewa wręcz prosto w ziemię. Dzisiaj spędziłem w serwisie niecałe 10 minut. Panowie szybko i sprawnie wyregulowali mi lampy. Koszt? Bagatela 12 złotych. Za naprawdę śmieszną cenę otrzymałem nie tylko wyregulowane reflektory, ale przede wszystkim zdecydowanie większe bezpieczeństwo. A pamiętajcie - bezpieczeństwo przede wszystkim! Zdjęcie po regulacji (przed niestety nie wykonałem):
 12. Święta już tuż tuż... Zapraszamy na świąteczny fotograficzny poradnik zakupowy! Przepraszamy również za opóźnienie. Niestety, napotkaliśmy problemy techniczne.
 13. Według mnie: nawet, jeśli praca wygląda baaaardzo podobnie do innej, różni się minimalnym szczegółem... Ale wykonawca tej drugiej jest w stanie udowodnić, że robił ją całkowicie samodzielnie; dodatkowo, potrafi opisać sposób wykonania pracy, przedstawić projekt, zaprezentować wykorzystane narzędzia etc. - nie ma mowy o plagiacie. Można mówić o wzorowaniu się, zaczerpnięciu pomysłu itd. Na pewno nie jest to plagiat. Według mnie plagiat to stricte skopiowanie danego obrazka/tekstu itp. i podpisanie się jako jego wykonawca. Pobranie czyjegoś obrazka/zdjęcia/utworu i przerobienie go - to również według mnie plagiat. Nie został odwzorowany całkowicie od podstaw, tylko zmodyfikowany. Choć należy sobie zadać pytanie, na jakiej licencji była praca pierwotna. A jeśli o licencjach mowa - nie wnikam, czy któraś ze stron posiada prawidłowe dokumenty dot. praw autorskich. A z nimi ciężko, bo inaczej sprawa wygląda jeśli na pracy są np. znaki towarowe, a inaczej, gdy jest to zwykła grafika. Ba, według polskiego prawa, nie możesz na przykład oficjalnie napisać, że posiadasz prawa do strony internetowej. Bo strona to wytwór wykonany za pomocą danych narzędzi, języka... Ale odbiegam od tematu. A tu nie o to chodzi. To tylko grzecznościowy spór. Dotyczący grafiki, a nie stron. Tak właśnie kreuje się moja opinia na ten temat. Pozdrawiam!
 14. @Hubert Murawski Dzięki wielkie za ocenę! Powiem Ci, że ubezpieczenie nie jest takie złe jak go malują! Za tego dieselka 1.9 z 2002 mam teraz niecałe 1400. Full OC+AC (a w nim ubezpieczenie opon, szyb, calutki pakiet assistance.. No i w razie suszy w baku - jeden telefon i przyjeżdżają z kanistrem). Tyle tylko, że to kwestia zniżek. Przeszły z dziadka Ale mamy ochronę zniżek, także jakby się któremuś z nas coś stało to drugi nic nie traci. Ale bez zniżek? Strach się bać. Myślę, że spokojnie koło 3000-4000 by wyszło..
 15. Witajcie! Bardzo długo zastanawiałem się, czy założyć ten temat, bo średnio podchodzę kategorią... Ale to w końcu OffTopic. Zaryzykuję! Przedstawiam zatem moje wozidełko - Golf IV by Urbi. Historia Moje wrażenia Lista prac wykonanych/do wykonania Chętnych zapraszam do dyskusji! Pozdrawiam.