Urbi

Fotografik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Urbi wygrał w ostatnim dniu 16 Maj

Urbi ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

87 Bardzo dobry

1 obserwujący

O Urbi

 • Ranga
  Bywalec
 • Urodziny 18.11.1997

Informacje osobiste

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop
  Maxon Cinema 4D
 1. Dam 4/10. Pokój.
 2. Utwór jak najbardziej zgodny z przeznaczeniem, głównie słyszę go jako ścieżka dźwiękowa do filmu Niesie klimat. Teledysk (czyżby fragment z filmu?) natomiast zaskakuje, nie powiem.. Daję 7/10. To teraz uwaga! Urbi wraca ze swoją listą! Wiem, że uwielbiacie te piosenki!
 3. Witamy ponownie po bardzo długiej przerwie. Jak to w zimę, nagrywanie na zewnątrz graniczy z cudem. Ale w końcu się udało, pogoda dopisała. Tak czy inaczej - zapraszamy do obejrzenia najświeższego odcinka od FOTOpasji!
 4. Ło matko Jakie mieszane uczucia... Nie wiem co wystawić Dam 5/10 po prostu.
 5. Uuu.. 7/10 spokojnie.. To teraz uwaga. Hit studniówki!
 6. 5/10 Być może wrzuciłbym to na ekran "zaraz wracam" na stream, ale na pewno nie jest to utwór do słuchania na co dzień @Fedeez Przecież wiem, że Macarena nie jest! Ale wcześniej wrzucałem disco i średnio się przyjmowało. Bardzo średnio. 0,5/10?! Ale.. Co mi tam! Mi wpadło w ucho bardzo. Szczególnie saksofon.
 7. Myślę, że spokojnie mogę dać 6/10 Jako, że disco polo przestało się przyjmować (nad czym naprawdę mocno ubolewam ), to dzisiaj coś z innej beczki
 8. @Hubert Murawski W mojej ubezpieczalni ochrona zniżek to 100zł z hakiem. Jeśli chodzi o tablice - tylko do zdjęć Wracałem ostatnio późnym wieczorem, drogą przez las. Ten znajduje się przy stawie, więc i mgła była straszna. I dopiero wtedy zauważyłem, że światła w Golfinie świecą.. Każde w inną stronę Mijania - prawa wysoko, lewa nisko. Długie - prawa okej, lewa wręcz prosto w ziemię. Dzisiaj spędziłem w serwisie niecałe 10 minut. Panowie szybko i sprawnie wyregulowali mi lampy. Koszt? Bagatela 12 złotych. Za naprawdę śmieszną cenę otrzymałem nie tylko wyregulowane reflektory, ale przede wszystkim zdecydowanie większe bezpieczeństwo. A pamiętajcie - bezpieczeństwo przede wszystkim! Zdjęcie po regulacji (przed niestety nie wykonałem):
 9. Święta już tuż tuż... Zapraszamy na świąteczny fotograficzny poradnik zakupowy! Przepraszamy również za opóźnienie. Niestety, napotkaliśmy problemy techniczne.
 10. Według mnie: nawet, jeśli praca wygląda baaaardzo podobnie do innej, różni się minimalnym szczegółem... Ale wykonawca tej drugiej jest w stanie udowodnić, że robił ją całkowicie samodzielnie; dodatkowo, potrafi opisać sposób wykonania pracy, przedstawić projekt, zaprezentować wykorzystane narzędzia etc. - nie ma mowy o plagiacie. Można mówić o wzorowaniu się, zaczerpnięciu pomysłu itd. Na pewno nie jest to plagiat. Według mnie plagiat to stricte skopiowanie danego obrazka/tekstu itp. i podpisanie się jako jego wykonawca. Pobranie czyjegoś obrazka/zdjęcia/utworu i przerobienie go - to również według mnie plagiat. Nie został odwzorowany całkowicie od podstaw, tylko zmodyfikowany. Choć należy sobie zadać pytanie, na jakiej licencji była praca pierwotna. A jeśli o licencjach mowa - nie wnikam, czy któraś ze stron posiada prawidłowe dokumenty dot. praw autorskich. A z nimi ciężko, bo inaczej sprawa wygląda jeśli na pracy są np. znaki towarowe, a inaczej, gdy jest to zwykła grafika. Ba, według polskiego prawa, nie możesz na przykład oficjalnie napisać, że posiadasz prawa do strony internetowej. Bo strona to wytwór wykonany za pomocą danych narzędzi, języka... Ale odbiegam od tematu. A tu nie o to chodzi. To tylko grzecznościowy spór. Dotyczący grafiki, a nie stron. Tak właśnie kreuje się moja opinia na ten temat. Pozdrawiam!
 11. @Hubert Murawski Dzięki wielkie za ocenę! Powiem Ci, że ubezpieczenie nie jest takie złe jak go malują! Za tego dieselka 1.9 z 2002 mam teraz niecałe 1400. Full OC+AC (a w nim ubezpieczenie opon, szyb, calutki pakiet assistance.. No i w razie suszy w baku - jeden telefon i przyjeżdżają z kanistrem). Tyle tylko, że to kwestia zniżek. Przeszły z dziadka Ale mamy ochronę zniżek, także jakby się któremuś z nas coś stało to drugi nic nie traci. Ale bez zniżek? Strach się bać. Myślę, że spokojnie koło 3000-4000 by wyszło..
 12. Witajcie! Bardzo długo zastanawiałem się, czy założyć ten temat, bo średnio podchodzę kategorią... Ale to w końcu OffTopic. Zaryzykuję! Przedstawiam zatem moje wozidełko - Golf IV by Urbi. Historia Moje wrażenia Lista prac wykonanych/do wykonania Galeria Kliknij, by zobaczyć zdjęcia. Chętnych zapraszam do dyskusji! Pozdrawiam.
 13. Niedziela! Zapraszamy do obejrzenia kolejnego, już trzeciego odcinka FOTOpasji!
 14. (Taki mini konkursik. Jakiż to model? ) Chciałbym zobaczyć.. Górski krajobraz!
 15. Od publikacji ostatniego odcinka minął właśnie tydzień. Przedstawiamy drugi już odcinek na kanale FOTOpasji! Omówimy w nim trójkąt ekspozycji, czyli tak naprawdę działanie trzech nastaw - przysłony, czasu naświetlania i czułości ISO. Zapraszamy do wystawiania ocen i komentowania!