trzygie

Moderator
 • Zawartość

  230
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  16

trzygie wygrał w ostatnim dniu 12 Styczeń

trzygie ma najbardziej pochwaloną zawartość!

Reputacja

211 Bardzo dobry

1 obserwujący

O trzygie

 • Ranga
  Obeznany
 • Urodziny 04.04.1986

Informacje osobiste

 • Imię
  Grzegorz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop
  Inny program

Ostatnio na profilu byli

412 wyświetleń profilu
 1. Jestem na nie. O ile pierwsza strona jeszcze jakoś by przeszła, to druga jest całkowicie do wyrzucenia. Dane kontaktowe są rozstawione koszmarnie, na siłę skupiłeś wszystko na środku. Na ostatniej wersji zrobiły się z tego 2 fonty, co jest kompletnie niepotrzebne. W całości projektu brakuje estetyki, co jakby nie patrzeć, jest wymagane od kwiaciarni. Wizytówka nie jest przypadkową nazwą i powinna prezentować sobą pewną jakość. Polecam Ci poczytać o dobrych praktykach projektowania wizytówek, układach elementów na wizytówkach. Użyteczna wizytówka to nie tylko kawałek kartonu z danymi kontaktowymi ale też wygoda używania jej przez odbiorcę. Poczytaj jak trzymają wizytówki osoby leworęczne i praworęczne, o tym jak to powinno wpływać na układ elementów. Niby taki mały papierek, a tak wiele trzeba opanować, żeby dobrze go zaprojektować
 2. Temat został przeniesiony z Praca zdalna do Prywatne.
 3. Tak na szybko - mimo, że układ oklepany ( nawet mocno "zainspirowany" jednym konkretnym portfolio) to całość nadal prezentuje się całkiem przyjemnie. Ale: sekcje OSTATNIE REALIZACJE i REALIZACJE - po co dwa razy to samo? polskie znaki, a raczej ich brak Tak jeszcze na marginesie, polecam mniej "inspirować" się pracami innych, a włożyć więcej kreatywności w swoje projekty. Wiem, że ciężko obecnie wymyślić coś, co nie było jeszcze użyte, ale potencjalny klient szybciej wybierze portfolio wyróżniające się z dziesiątek podobnych stron.
 4. Temat został przeniesiony z Płatne do Prywatne.
 5. 12.01.2017 Aktualizacja regulaminu - dodano §6
 6. Aktualizacja 12.01.2017 Usunięcie wymogu posiadania tematów i postów wymaganych do otrzymania rangi.
 7. 1/10 ło matko, czego ta młodzież dzisiaj słucha ;/ przejdźmy do czegoś bardziej odprężającego
 8. Temat został przeniesiony z Druk do Pytania i odpowiedzi.
 9. Trochę się muszę przypierniczyć - na początku bardzo wszystkim zależało, żeby pościągać ludzi z graffiki, a teraz chcecie ich izolować osobnymi pokojami na czacie? Zalecam odrobinę konsekwencji w działaniach. Po to jest czat żeby każdy mógł sobie o pierdołach pogadać. Obecnie jedynym problemem jest to, że oni wszyscy znają się nie tylko z forum, ale też ze wspólnych zjazdów, a nam jako nowym ludziom ciężko się włączyć do tej grupy. Dajmy sobie i czatersom trochę czasu - albo my wyrównamy do nich, albo oni do nas. Co do pytań i pomocy na czacie - w regulaminie wyraźnie stoi, że na czacie nie piszemy rzeczy, które mają swoje miejsce na forum. Po to forum istnieje, żeby z niego korzystać, jak chcecie pomagać ludziom na czacie to myślę, że sporo miejsc tego typu się znajdzie gdzie indziej. Co do zrzutki - od dawna o tym mówię, najwyższy czas coś w temacie ruszyć, nie musimy od razu wyznaczać po ile kto ma dać, każdy dorzuci tyle ile uważa za słuszne i myślę, że potrzebna kwota bardzo szybko się znajdzie.
 10. udało się zidentyfikować tą zarazę - Bernardo Std Regular
 11. Potrzebuję pomocy w identyfikacji fontu: Strony identyfikacyjne stwierdziły zgodnie "zajmij się uczciwą pracą zamiast głupot szukać" więc Was proszę o pomoc
 12. 5/10 a teraz z dedykacją od klientów dla wszystkich grafików xD
 13. layout

  Noooo, Ania, jest grubo Ciężki, waleczny klimat. Jestem na tak Skoro tak dobrze radzisz sobie z mrokiem, to teraz zadanie domowe: odsłoń jaśniejszą stronę swojej duszy i przygotuj nam coś radosnego i kolorowego Do wyboru: strona przedszkola lub biuro podróży.
 14. Dopóki Edge będzie cierpiał na chorobę sierocą tak jak jego poprzedniczki, zbyt wiele w temacie wyświetlania fontów nie poradzimy. Błędne wyświetlanie fontów od googla w Edge jest obecnie traktowane jako bug (mnóstwo zgłoszeń na forach Microsoft) i dopóki nie wejdzie stosowna łatka, nic na ten problem nie poradzimy. @Adam, jeśli bardzo Ci to przeszkadza, możesz jeszcze spróbować uruchomić tryb developerski w telefonie i zainstalować wersję testową systemu, być może wtedy problem zniknie. Ewentualnie zostaje Ci jeszcze Opera Mobile.
 15. @Adam, a próbowałeś kilka razy odświeżać, mi na Lumia 435 w Edge zaskoczył font po 2 odświeżeniu strony. Testowałem na innych sprzętach i przeglądarkach i wszystko działa prawidłowo.