trzygie

Administrator
 • Zawartość

  329
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  25

trzygie wygrał w ostatnim dniu 24 Kwiecień

trzygie ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

311 Bardzo dobry

O trzygie

 • Ranga
  Obeznany
 • Urodziny 04.04.1986

Informacje osobiste

 • Imię
  Grzegorz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop
  Inny program

Ostatnio na profilu byli

790 wyświetleń profilu
 1. Jak na pierwszy projekt tego typu to nie jest źle Jak dla mnie wykorzystanych jest trochę za dużo fontów, przez co ogólnie cierpi typografia. Dodatkowo marginesy dla poszczególnych stron są moim zdaniem za małe, są też bardzo nierówne, przez co ulotka może wyjść słabo po bigowaniu (o ile projekt przejdzie przez sprawdzanie w drukarni )
 2. Cytat z FAQ Adobe https://helpx.adobe.com/pl/x-productkb/policy-pricing/end-user-license-agreements-faq.html#main_Can_I_use_my_software_on_two_computers_ Tak więc, jeśli masz klucz z licencji grupowej, możesz śmiało instalować na prywatnym komputerze - zasada działania będzie identyczna jak w przypadku licencji indywidualnej.
 3. @Damien948, przede wszystkim musisz na koncie PayPal wybrać domyślny sposób płatności - z tego co pamiętam można podłączyć konto bankowe. Następnie przy płatności na Adobe wybierasz PayPal i powinno Ci ściągnąć kasę bezpośrednio z konta, bez użycia karty.
 4. Wydaje mi się, że temat został wyczerpany. @Supratec, @Urbi, forum nie jest miejscem na kłótnie kto ma rację, musicie to rozwiązać między sobą. Jeśli chcecie wskazać "winnych", na forum jest dostępne jedno narzędzie: http://graficznie.net/temat/260-lista-godnych-zaufania-oraz-czarna-lista/ Niestety na dzień dzisiejszy nie posiadamy innych możliwości rozwiązywania sporów dotyczących zleceń. W związku z tym, że padło tutaj trochę oskarżeń i obraźliwych zwrotów, dalszą dyskusję uważam za zbędną, a temat zamykam. Wszystkie posty zostaną przeniesione do kosza, bez możliwości ponownego wglądu. W przypadku zastrzeżeń co do tej decyzji, proszę o kontakt na PW.
 5. Do mniejszych projektów - Corel lub Illustrator (ewentualnie tańsza alternatywa Affinity Designer), do większych polecałbym celować w profesjonalny soft do składu dokumentów czyli Adobe InDesign.
 6. @Zoquel, reklamować się możesz gdzie tylko zechcesz, nikt tego jeszcze nie zabronił. Rób profile na FB, na Instagram, daj znać znajomym, rodzinie, rób tak, żeby wszystkie wujki, ciotki, nawet najdalsza rodzina, kojarzyli, że coś tam w grafice robisz. Dzięki temu jak ich znajomy gdzieś coś wspomnie w rozmowie że potrzebuje, to od razu będą mogli skierować go do Ciebie. Co do samego zarabiania - oczywiste jest, że dla Ciebie najwygodniej byłoby z rączki do rączki bez żadnego śladu papierowego, jest jednak ryzyko, że skarbówka może dostać info, że coś takiego robisz. Jako, że jesteś nieletni, żeby wykonywać jakiekolwiek zlecenia na umowę, musisz posiadać zgodę swojego opiekuna prawnego, czyli jednego z rodziców. Oczywiście wszystko na piśmie, później PITu PITu z urzędem skarbowym i wszystko jest w pełni legalnie. Jakkolwiek byś nie robił, projektuj, ogłaszaj się, buduj portfolio i życzę dużych pieniędzy
 7. Na podłożu dodałbym jakiś wzór symulujący płyty lub coś takiego. Poza tym wygląda bardzo dobrze.
 8. Przyjemny projekt, kolorystycznie trochę daje po oczach, ale na urządzeniu mobilnym aż tak bardzo by to nie przeszkadzało. Na pewno trzeba jeszcze trochę nad tym popracować więc jak najbardziej, kontynuuj Co do rzeczy, które mi się nie podobają: font przy "will Smith" i "Jan Kowalski" - tutaj dałbym coś innego, aktualny jest mało czytelny. ikony w pasku bocznym - jakoś nie pasują do ogółu projektu, na Twoim miejscu poszukałbym czegoś innego, polecam http://www.flaticon.com zdjęcie na trzecim ekranie - polecam trzymać się jednego motywu w całości aplikacji więc zdjęcie z kwadratowego zmieniłbym na odrobinę mniejsze, okrągłe i w ramce font w pasku bocznym jest trochę zbyt mały
 9. 23/04/2017: Aktualizacja i reorganizacja kategorii na forum. Mamy nadzieję, że nowy układ forum pozwoli na łatwiejsze i bardziej intuicyjne poruszanie się po kategoriach i tematach. Wszelkie problemy prosimy zgłaszać w odpowiednim dziale.
 10. są toporne bo one mają działać a nie wyglądać co do przebiegu to maksymalnie 4500-5000 godzin, powyżej już bym się zastanawiał nad zakupem, chyba że sprzedawca dawałby kilka miesięcy gwarancji.
 11. Bardzo dobry projekt, a na żywo prezentuje się jeszcze lepiej. Co do kodu to myślę, że @Hubert Murawski powiedział już wystarczająco ;). Co do braku RWD, jest to poważny błąd - użytkownicy mobilni Cię nie polubią ( a mają już ponad 50% udziału w ruchu internetowym ) i Google Cię nie polubi ( co może przełożyć się na obniżenie konwersji z wyszukiwania )
 12. Jak na 5-7 lat doświadczenia z grafiką to powiem, że jest tak średnio. Od strony technicznej jest dobrze, ale ogólnie to szału nie ma i na kolana nie powala. Po prostu kolejne standardowe portfolio w oceanie wielu podobnych. Kolorystycznie jednak na plus.
 13. @kaczestudio Polecam poczytać ten temat: https://mva.pl/viewtopic.php?t=152 Myślę, że rozjaśni Ci sporo na temat monitorów do grafiki. Jeśli chodzi o monitory, które wymieniłeś to powiem to tak - większość sprzętu wychodzącego od firm Samsung, LG, Philips, AOC, IIYAMA itp. to sprzęt popularno-marketowo-domowy, czyli ogólnie nadaje się do niczego poza internetem i gierkami. Pisałeś, że chcesz monitor do projektowania www i do druku - w tym wypadku posłuchałbym rady @Asfodel i poszukałbym czegoś używanego od EIZO, są to najczęściej pokorporacyjne sztuki, które trochę czasu jeszcze posłużą. Przy zakupie sprawdzaj tylko ile ma godzin działania na liczniku. Ewentualnie jak napisała @Honey Bunny - Dell U2412M, sam mam 2 sztuki
 14. Za stronami w tematyce CS, delikatnie rzecz ujmując, nie przepadam, jednak tutaj solidnie pozamiatałeś. Nie ma się czego przyczepić.
 15. Pierwsze 3 takie średnie, jednak im niżej tym lepiej. Świetna kolorystyka w banerze aliness.