trzygie

Administrator
 • Zawartość

  302
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  21

Wszystko napisane przez trzygie

 1. Oba te programy na chwilę obecną obsługują jedynie psd, Designer świetnie sobie z tym formatem i mockupy obrabiałbym przede wszystkim w tym programie.
 2. https://affinity.serif.com/en-us/designer/ https://affinity.serif.com/en-us/photo/ świetna alternatywa dla illustratora i photoshopa, pelna obsługa PSD, tylko 49,99 ojro za sztukę
 3. Nooo.. jest dobrze. Nie ma się do czego przyczepić. Teraz czekam na rozwinięcie tematu i doklejenie logotypu zobaczymy jak się wtedy będzie prezentować
 4. logo kinomaniak: Pomijając fakt, że motyw szpuli filmowej jest strasznie oklepany, logo prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Czepię się tylko światła pomiędzy literami, wydaje mi się trochę nierówno. Ogólnie widać u Ciebie duży progres, działaj dalej.
 5. W temacie zadajemy pytania dotyczące wyłącznie identyfikacji lub poszukiwań fontów/czcionek. Zakazane jest podawanie linków do pobierania płatnych fontów z nielegalnych źródeł.
 6. Przy pierwszym spojrzeniu na całe logo, sygnet od razu skojarzył mi się z uściskiem dłoni więc pomysł całkiem na plus, jednak sygnet jako osobny element nie jest już tak "oczywisty" - można jeszcze trochę nad nim popracować. Ogólnie moje pierwsze skojarzenia po spojrzeniu na całe logo to właśnie umowy, transakcje, dogadywanie się, profesjonalizm itp. tak więc jak dla mnie logo świetnie wpasowuje się w zlecenie. Prezentacja na Behance pozamiatała pięknie się to wszystko komponuje. Szczególną uwagę zwracają projekty aplikacji i strony internetowej. Czekam na kolejne Twoje projekty. Tak z ciekawości - robiłeś to pod konkretne zlecenie czy na jakiś konkurs?
 7. Kolorystycznie jest dobrze, takie barwy całkiem dobrze pasują do tematyki strony. I to w sumie byłoby wszystko z pozytywów. Żeby nie wchodzić w szczegóły - wszystkie elementy latają gdzie chcą, nic tutaj nie trzyma się grida - gdyby wszystko sensownie wyrównać, całość prezentowała by się o wiele bardziej zachęcająco. Formularze rejestracji i logowania mogłyby trochę bardziej komponować się ze stroną. Sekcja z tekstem "Czy nadal nie przekonaliśmy... " jest kompletnym nieporozumieniem. Powyżej tego tekstu nie pojawia się kompletnie nic, co w jakikolwiek sposób przekonywałoby do czegokolwiek, a co dopiero do założenia konta w grze - przerzuciłbym to sporo niżej, gdzieś pod sekcję "Kilka słów... ". Typografia wygląda całkiem ok, ale jest jeszcze spore pole do poprawy.. Poza tym jest dość pusto, brakuje mi jakiejś konkretnej grafiki o tematyce piłkarskiej.
 8. To raczej Ty słabo szanujesz potencjalnych zleceniobiorców. Po pierwsze - to nigdy nie jest godzina pracy. Na godzinę pracy to wychodzą takie krzaki jak miałeś z poprzednim zleceniem, gdy ktoś wykorzystał cudzy projekt, a Ty za to zapłaciłeś. Po drugie - chcesz zdjęcia z licencją commerce? A gdzie tutaj zarobek dla grafika? Sprawdzałeś kiedykolwiek ile takie zdjęcia kosztują? Po zakupie z tych 100 zł nie zostanie praktycznie nic więc nie dziw się, że nikt się z projektem nie zgłasza. Termin upływa za 2 dni więc jeszcze poczekaj.
 9. Mimo, że nie moja tematyka, to sam projekt jest całkiem przyjemny i na koszulce wygląda dobrze. Lekko przyczepię się odległości - od lewej ramki do koła jest bliżej niż od tekstu do prawej ramki. Całość wydaje się być też położona trochę za nisko na koszulce.
 10. layout

  Pięknie! Na siłę przyczepię się tekstu w headerze - mało czytelny na tym tle. Dodatkowo zmniejszyłbym trochę odstęp pod sekcją z kosmetykami. Wyszło naprawdę świetnie. Zapisuj i wysyłaj do klienta.
 11. Buduj z nami Graficznie.net! Zapraszamy wszystkich użytkowników do wspólnej pracy nad rozwojem naszego forum! Zależy nam, żeby forum było jak najbardziej przyjazne i spełniało wymagania każdego użytkownika, dlatego też w ciągu najbliższych miesięcy planujemy oddać do Waszego użytku całkowicie nowy szablon oraz funkcje. Zanim jednak to się stanie, chcemy abyście WY wskazali nam czego oczekujecie od nowej odsłony GRAFICZNIE.NET. Dajemy Wam dwie możliwości przestawienia swojej wizji forum: 1. Projekt nowego wyglądu Graficznie.net Jeśli macie pomysł na nowy szablon forum, zaprojektujcie go i dodajcie w tym temacie lub prześlijcie na PW do jednego z administratorów. Nie wymagamy kompletnego i szczegółowego projektu, wystarczy zarys całości lub fragmentu forum. Przyjmiemy każdy projekt. Nie musicie ograniczać się do klasycznego układu forum, możecie śmiało użyć swojej kreatywności w celu stworzenia czegoś wyjątkowego. 2. Pomysły na nowe funkcje i usprawnienia Jeśli nie macie ochoty projektować wyglądu, możecie śmiało zgłosić swoje propozycje na nowe funkcje i usprawnienia forum. Mogą to być duże rozszerzenia funkcjonalności lub najmniejsze zmiany w dostępnych funkcjach. Nie mamy zamiaru Was w tej kwestii ograniczać. Dla autorów najciekawszych pomysłów przewidujemy specjalną rangę na forum oraz wpis w Historii serwisu, w którym zostaniecie oznaczeni jako współtwórcy Graficznie.net.
 12. Dwa ostatnie projekty bardzo dobre. Nowoczesne, dynamiczne - chętnie bym je zakodował Jednak muszę się przyczepić do jednego elementu - kolory ikon w ostatnim szablonie są trochę wyjęte z tyłka i wciśnięte na siłę. Nie pasują do ogólnej kolorystki szablonu.
 13. layout

  No to lecim Do poprawy: interlinia w tekstach - większy odstęp zwiększy czytelność, opinie - zrobiłaś tu scrollowaną listę co będzie ciężkie do sensownego zakodowania i dodatkowo utrudni użytkownikom poruszanie się po stronie, szczególnie na urządzeniach mobilnych, tekst "zapraszamy" - kolor zbyt zlewa się z tłem stopka - niby fajnie, ale ta trawa i kwiaty niestety nie pasują do ogółu projektu tło - background tej wielkości będzie draństwem przy ładowaniu strony, szczególnie na mobilnych Co zrobiłbym inaczej (czyli jest ok, po prostu inaczej to widzę ): logo Dermin dałbym na biało, ustawiłbym troszeczkę większą przeźroczystość paska pod menu, wyśrodkowałbym wszystkie sekcje, ta pani na dole aż się prosi o jakiś dobry tekst CTA Co jest dobrze: w końcu kolorowy projekt , nowe i nieoklepane podejście do szablonu salonu kosmetycznego elementy bardzo fajnie się komponują i ogólnie podoba mi się kolorystyka
 14. Zapraszamy do głosowania na prace zgłoszone do konkursu styczniowego. Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są w temacie http://graficznie.net/temat/705-konkurs-comiesieczny-01-styczen/ Głosowanie trwa do 28 lutego do godziny 16:00 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Projekt nr 1 - - - - - Projekt nr 2 - - - - - Projekt nr 3 - - - - - Projekt nr 4 - - - - - Projekt nr 5 - - - - - Projekt nr 6 - - - - - Projekt nr 7 - - - - - Projekt nr 8 - - - - - Projekt nr 9 - - - - -
 15. konkurs

  Upłynął termin zgłaszania prac konkursowych
 16. z sentymentu do Undergrounda będzie 7/10 skoro jesteśmy już przy grach: ps. polecam cały soundtrack
 17. konkurs

  @Farkas, masz możliwość przesłania 3 projektów więc możesz śmiało spróbować obu wariantów
 18. @Fedeez, podoba mi się logo muzyczni.pl, szczególnie kolorystyka. Poprawiłbym trochę typografię, skoro sygnet jest okrągły to można zastosować bardziej miękki font, bez takich ostrych zakończeń
 19. @Lithard Wszelkie pytania, prośby o treści nielegalne, "pirackie" oraz w jakikolwiek sposób łamiące licencję oraz podawanie do takich treści linków nie jest i nie będzie na tym forum tolerowane, a wszelkie tego typu zachowania będą karane. Odnosi się to w szczególności to materiałów tworzonych przez naszych partnerów. Powyższe potraktuj jako ostrzeżenie. Dyskusja na ten temat jest zbędna więc temat zamykam. Zostawiam widoczny, jako informację na przyszłość. PS. Jeśli sugerujesz, że forum stoi na nullowanym skrypcie to grubo się mylisz.
 20. konkurs

  @Raaze, do 25 lutego włącznie, do 23.59
 21. @icon, nie będę Cię klepał po plecach i mówił, że jest progres, bo nie o to w tym chodzi. Strona jest dokładnie taka sama jak poprzednie, układ, kolorystyka, wszystko wygląda tak samo. Nie ma progresu, jest zastój. Spróbuj zrobić projekt z innej branży - polecam stronę przedszkola, trening idealny, jeśli chcesz coś ruszyć w swoich projektach.
 22. @mohlodi, polecam Ci stworzyć w odpowiednim dziale oddzielny temat dla layoutów bo tutaj się spory chaos zrobi jak ludzie zaczną wszystko z osobna komentować. Jak coś to daj znać to Ci poprzenoszę posty.
 23. Minął czas na zgłaszanie wybranej rangi. Użytkownikom, którzy nie zdążyli się zgłosić, rangi zostaną przyznane przez administratora.
 24. Przebudowa systemu rang W związku z planowanymi zmianami na forum, w dniu dzisiejszym zostanie przeprowadzona aktualizacja systemu grup i rang. Ze względu na nadchodzące zmiany, część rang została całkowicie usunięta, a inne są niedostępne "od ręki". Każdy użytkownik, który wcześniej posiadał rangę, może wybrać: 1. W przypadku utraconej rangi GRAFIK - wybierz dwie z poniższych specjalizacji 2. W przypadku utraconej rangi MŁODSZY GRAFIK - wybierz jedną z poniższych specjalizacji Webdesigner Logomaniak Rysownik Fotografik DTP-owiec 3D-maniak UX-maniak Wybraną specjalizację proszę wysyłać przez PW do @trzygie. W przypadku dwóch specjalizacji, proszę o wskazanie głównej. Jeśli utraciłeś rangę, której odpowiednik aktualnie istnieje, prześlij PW z informacją o przywróceniu starej rangi. W przypadku braku wyboru rangi w ciągu 48 godzin, zostanie przydzielona ranga dopasowana do projektów wrzuconych na forum. Wszelkie pytania lub wątpliwości proszę pisać w tym temacie.
 25. W temacie umieszczamy pytania dotyczące wyłącznie programu Adobe Illustrator