Skocz do zawartości

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Hubert Murawski

Użytkownik
 • Zawartość

  123
 • Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Hubert Murawski w dniu 22 Styczeń

Użytkownicy przyznają Hubert Murawski punkty reputacji!

Reputacja

126 Bardzo dobry

O Hubert Murawski

 • Tytuł
  Pasjonat

Informacje osobiste

 • Imię
  Hubert
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nowy projekt

  Przejrzałem trochę kod i mam kilka uwag: 1. <div class="clear"></div> nie stosujemy pustych divów, poczytaj o :after i :before <div class="ofer4 oferL"> <a class="not-active2" href="http://www.dlapar.bstyle.pl" target="_blank" title="Kliknij aby przejść do strony sklepu z koszulkami dla zakochanych."> <img src="img/category/dlapar.png" alt="Koszulki Dla par"> <span class="oferta-opis">Dla Par</span> </a> </div> </div> <div class="clear"></div> .ofer4:after{ display: block; content: ''; clear: both; } 2. Nie mieszaj nazw klas polskich i angielskich, staraj się trzymać jednego języka 3. Logo powinno być głównym nagłówkiem strony 4. <html> zmień na <html lang="pl-PL"> 5. Sporo plików JS'a ładujesz w nagłówku wszystko jest potrzebne tam? 6. <div style="width:740px; margin:auto; float:right;"> - trzymaj się stylów w css'ie 7. Nie używamy target="_blank", user sam powinien zdecydować czy chce odpalić link w nowym oknie 8. <div class="ofer1"> <div class="przecena10a" title="Kategoria miesiaca -10%"></div> <a href="http://www.dlagraczy.bstyle.pl" target="_blank" title="Kliknij aby przejść do strony sklepu z koszulkami dla graczy."> <img src="img/category/dlagraczy.png" alt="Koszulki Dla graczy"> <span class="oferta-opis">Dla Graczy</span> </a> Zrobił bym wszystkie oferty na ul'ach lub sekcjach. Czemu stworzyłeś 8 klas zamiast jednej? Mogłeś stworzyć np. klasę .offer, a by wystylować konkretnego boxa skorzystać z nth-child(n) 9. Kontakt zrobiony na tabelach, tutaj mogłeś użyć tak samo ul jak w reszcie foot'a 10. Jquery ładujesz na samym dole i w head i to dwie wersje. Po co? To tylko obciąża stronę 11. Po co Ci biblioteka js od bootstrapa, skoro z niego nie korzystasz? Ogólnie kod do drobnych poprawek, ale nie jest najgorzej. Ruch mobilny jest obecnie ogromny, może warto jednak pomyśleć o userach? Poza tym google pozycjonuje lepiej strony z stroną mobilną. --- Edit: Poczytaj sobie o metodologi BEM, a klasy nagle staną się jaśniejsze niż zwykle https://en.bem.info/
 2. Nowy projekt

  Mega projekt! Nie mam do czego się przyczepić. Z ciekawości czemu rezygnujesz z RWD?
 3. Portfolio Shiru 2017

  Ładnie się na to patrzy, chociaż jest strasznie pusto. Brakuje mi nagłówków sekcji, by user wiedział gdzie się znajduje. Wygląda trochę jak nieskończony projekt. Kolorystyka na plus.
 4. Nazwa i logo dla serwisu komputerowego

 5. Niedrogie lub darmowe programy graficzne

  @Marcin testowałem triala, po czym odpalam za każdym razem AI... Ogólnie fajny program, może kiedyś zainteresuję się bardziej
 6. Niedrogie lub darmowe programy graficzne

  @Marcin chodzi mi o różnicę w projektowaniu patrząc na AI
 7. Niedrogie lub darmowe programy graficzne

  @Marcin nie chcesz może sprawdzić dla mnie jak to wygląda? Sam w tygodniu pobiorę triala i coś podłubię. Zobaczymy, bo różnica w kosztach jest ogromna patrząc na lata. Jak będe testować spróbuję zebrać różnice do kupy i napisze jakiś wpis na ten temat
 8. Niedrogie lub darmowe programy graficzne

  Affinity - ktoś przesiadał się z photoshopa i ilustratora? Zaciekawiło mnie dosyć przez niską cenę w porównaniu do rocznego wydatku na pakietów adobe.
 9. Galeria prac

  @Honey Bunny dzięki! W modelach raczkuję, a zabieram się raz na jakiś czas by odejść na chwilę od webu. Faktycznie '50m' jest coś krzywo, nie zwróciłem na to uwagi przy projekcie. Co do uwagi o cieniu wskazówek - moje przeoczenie.
 10. Retusz starego zdjęcia

  @Supratec dzięki za opinię! Włosy się mega zlewały ze względu na jakość zdjęcia, ciężko było mi je wyciąć dlatego wykonałem taki zabieg.
 11. Retusz starego zdjęcia

  Cześć, często wracając do swojego dawnego miejsca zamieszkania przeglądam stare albumy rodziny. Dnia dzisiejszego natrafiłem na coś pięknego, stary album ze szkoły mojej mamy. Od pierwszej strony czułem zachwyt, dlaczego? Idąc z technologią, obecnie wszystko idzie przez druk, a cóż ujrzałem tam? Stronę tytułową, z piękną kaligrafią, widać było nawet linie wyznaczające wielkość liter - wszystko pisane odręcznie. Przeglądając album czułem w nim tak ogromnie wielką duchologię, której w obecnej dobie cyfryzacji nie doświadczymy, co tylko potęgowało mój zachwyt. Nie mając przy sobie skanera, porobiłem kilka zdjęć telefonem (zdjęcie zdjęciu taka incepcja ), a docierając do obecnego miejsca zamieszkania wybrałem jedno zdjęcie i zacząłem robić jego retusz. Poniżej speed art: Jest to mój 3 tego typu film na kanale. Uważam, iż wyszedł najlepiej ze wszystkich. Nigdy tak naprawdę się tego nie uczyłem, odpaliłem photoshopa i zacząłem "tworzyć" - więc osoby znające się na rzeczy zapewne będą miały masę uwag, które z jak największą chęcią wysłucham by za jakiś czas poprawić rezultaty ostatecznego wyniku zabawy z retuszem. Ps. wybaczcie mi za jakość nagrania, program przy eksporcie zniszczył trochę obraz.
 12. Katalog produktów

  @Marcin dzięki! Jak na pierwszy tego typu projekt otrzymałem od was mega pozytywny feedback, to cieszy i pokazuje, iż godziny spędzone na wycinaniu każdej książeczki nie poszły na marne
 13. Krzysztof Czepiec - Webdesigner

  Cały top strony to mega robota, świetny minimalizm z dobrym smakiem. Dalej jest bardzo dobrze, jedyne do czego się mogę przyczepić to do podziału na kroki, wydaje mi się, iż jest zbyt wielka czcionka w nagłówku + jak wyżej wspomniał @Fedeez text bym wyjustował. Praca jak najbardziej na wysokim poziomie.
 14. Straszne zagadki

  Ciekawy pomysł na content kanału, sub poleciał. Jedyne co, to musisz nad dykcją popracować, czasem trzeba się wsłuchać by zrozumieć o czym mówisz.
 15. Oceń utwór poprzednika

  8/10 @kaha Jak tylko usłyszałem wstęp słyszałem blend "Szustego", poniżej wstawiam
×