Hubert Murawski

Grafik
 • Zawartość

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Hubert Murawski wygrał w ostatnim dniu 22 Grudzień 2016

Hubert Murawski ma najbardziej pochwaloną zawartość!

Reputacja

109 Bardzo dobry

1 obserwujący

O Hubert Murawski

 • Ranga
  Pasjonat
 • Urodziny

Informacje osobiste

 • Imię
  Hubert
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nigdy nie zajmowałem się tego typu pracami, więc ewentualnych błędów dostrzec nie mogę. Patrząc okiem "laika" w fotomanipulacjach mogę określić Twoją pracę jednym słowem - za***ista!
 2. 6/10 Śpiewane cały Woodstock
 3. @veshaze wielkie dzięki!
 4. @tyska2409 już wrzuciłem ponownie, wybacz lecz czyściliśmy serwer i przez przypadek wyleciało
 5. @Puse zgadzam się całkowicie co do ekranu głównego aplikacji. Cała reszta dla mnie wygląda świetnie Jak kiedyś zaprojektujesz coś na przeglądarki, a projekt będzie w miarę prosty zapraszam do kontaktu, może razem coś wypuścimy w internet
 6. @Barti dzięki!
 7. Cześć, dzisiaj wykorzystując wolny świąteczny dzień odpaliłem SketchBooka i zacząłem bazgrać. Poniżej praca, która wyszła po jakiejś godzinie, na pewno nie jest idealna, lecz jak na pierwszą tego typu pracę jestem zadowolony. Dzięki, za każda opinię!
 8. @Adam dzięki!
 9. Ostatnia animacja genialna, reszta niestety o ile wykonaniem stoi fajnie, to humorem kompletnie do mnie nie trafia.
 10. @trzygie format a4, @Grinch końcowy plik wyeksportowany do PDF'a ma wagę 1,1 GB Numeracja stron od wewnątrz była dość abstrakcyjnym pomysłem, lecz tutaj nie jest to najważniejsze, a jest zaledwie dodatkiem, dla normalnego katalogu myślę, iż nie miało by bytu. Szczególnie zauważ, że sam spis treści nie jest od numeru strony, a od rodzaju produktu. Klientki bardzo zadowolone, zresztą i ja jestem zadowolony, ponieważ w rozliczeniu oprócz gotówki wziąłem jedną książeczkę dla siostry na święta, a książeczki są mega Dzięki za opinie
 11. Dokładnie, bezpieczeństwo przede wszystkim Ja dzisiaj również miałem wizytę w warsztacie, niestety wróciłem już nie swoim autem. Prawdopodobnie sworzeń do wymiany + coś z obrotami się dzieje. Dodatkowo zaszalałem i od razu zamontują mi białe światła z przodu
 12. Cześć, ostatnio złapałem zlecenie wykonania katalogu produktów. Poniżej przedstawiam wam finalną pracę, pierwszy raz robiłem tego typu pracę i nasuwa mi się jeden wniosek - jak najszybciej kupić SSD, bo zwykły dysk nie wyrabiał na tak wielkich plikach. Łącznie jest 27 stron, nie wstawiałem tych, które się różnią tylko treścią.
 13. Ja aktualnie płacę za silnik 1.2 840 złotych, również ze zniżkami maksymalnymi. 1400 to już dla mnie duża suma, po kilku latach spłaca się golfik Ochrona zniżek? Jakie dodatkowe koszta za taką usługę?
 14. Bardzo ładny golfik. Sam osobiście zastanawiałem się nad 4 niedawno, lecz aktualny fundusz, a zaraz ubezpieczenie po podwyżkach mi nie dało upolować nic dobrego Sam mam już 2 swoje auto, najpierw śmigałem Civiciem 5 - niestety ruda zjadła go na tyle, że nadawał się jedynie na złom [*]. Aktualnie zmieniłem Hondę na Punto 2 edit Swoją drogą, tablice masz takie na stałe, czy to tylko do zdjęć?
 15. Mega robota, lecz według mnie rejestracja na ekranie startowym powinna być bardziej wyróżniona i widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie jest stłumiona na samym dole, co według mnie jest błędem w UX'ie.