Hubert Murawski

Webdesigner
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Hubert Murawski wygrał w ostatnim dniu 22 Styczeń

Hubert Murawski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

125 Bardzo dobry

O Hubert Murawski

 • Ranga
  Pasjonat

Informacje osobiste

 • Imię
  Hubert
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @Marcin testowałem triala, po czym odpalam za każdym razem AI... Ogólnie fajny program, może kiedyś zainteresuję się bardziej
 2. @Marcin chodzi mi o różnicę w projektowaniu patrząc na AI
 3. @Marcin nie chcesz może sprawdzić dla mnie jak to wygląda? Sam w tygodniu pobiorę triala i coś podłubię. Zobaczymy, bo różnica w kosztach jest ogromna patrząc na lata. Jak będe testować spróbuję zebrać różnice do kupy i napisze jakiś wpis na ten temat
 4. Affinity - ktoś przesiadał się z photoshopa i ilustratora? Zaciekawiło mnie dosyć przez niską cenę w porównaniu do rocznego wydatku na pakietów adobe.
 5. @Honey Bunny dzięki! W modelach raczkuję, a zabieram się raz na jakiś czas by odejść na chwilę od webu. Faktycznie '50m' jest coś krzywo, nie zwróciłem na to uwagi przy projekcie. Co do uwagi o cieniu wskazówek - moje przeoczenie.
 6. @Supratec dzięki za opinię! Włosy się mega zlewały ze względu na jakość zdjęcia, ciężko było mi je wyciąć dlatego wykonałem taki zabieg.
 7. Cześć, często wracając do swojego dawnego miejsca zamieszkania przeglądam stare albumy rodziny. Dnia dzisiejszego natrafiłem na coś pięknego, stary album ze szkoły mojej mamy. Od pierwszej strony czułem zachwyt, dlaczego? Idąc z technologią, obecnie wszystko idzie przez druk, a cóż ujrzałem tam? Stronę tytułową, z piękną kaligrafią, widać było nawet linie wyznaczające wielkość liter - wszystko pisane odręcznie. Przeglądając album czułem w nim tak ogromnie wielką duchologię, której w obecnej dobie cyfryzacji nie doświadczymy, co tylko potęgowało mój zachwyt. Nie mając przy sobie skanera, porobiłem kilka zdjęć telefonem (zdjęcie zdjęciu taka incepcja ), a docierając do obecnego miejsca zamieszkania wybrałem jedno zdjęcie i zacząłem robić jego retusz. Poniżej speed art: Jest to mój 3 tego typu film na kanale. Uważam, iż wyszedł najlepiej ze wszystkich. Nigdy tak naprawdę się tego nie uczyłem, odpaliłem photoshopa i zacząłem "tworzyć" - więc osoby znające się na rzeczy zapewne będą miały masę uwag, które z jak największą chęcią wysłucham by za jakiś czas poprawić rezultaty ostatecznego wyniku zabawy z retuszem. Ps. wybaczcie mi za jakość nagrania, program przy eksporcie zniszczył trochę obraz.
 8. @Marcin dzięki! Jak na pierwszy tego typu projekt otrzymałem od was mega pozytywny feedback, to cieszy i pokazuje, iż godziny spędzone na wycinaniu każdej książeczki nie poszły na marne
 9. Cały top strony to mega robota, świetny minimalizm z dobrym smakiem. Dalej jest bardzo dobrze, jedyne do czego się mogę przyczepić to do podziału na kroki, wydaje mi się, iż jest zbyt wielka czcionka w nagłówku + jak wyżej wspomniał @Fedeez text bym wyjustował. Praca jak najbardziej na wysokim poziomie.
 10. Ciekawy pomysł na content kanału, sub poleciał. Jedyne co, to musisz nad dykcją popracować, czasem trzeba się wsłuchać by zrozumieć o czym mówisz.
 11. 8/10 @kaha Jak tylko usłyszałem wstęp słyszałem blend "Szustego", poniżej wstawiam
 12. Praca wykonana już jakiś czas temu, kolejny zegarek. Planuję kiedyś wydrukować jeden z tych w drukarce 3d, a następnie dumnie nosić na nadgarstku
 13. kompletnie nie moje klimaty - 3/10
 14. @Jakub Marcin dobrze mówi, kombinacja klawiszy ctrl + ; uruchamia linie pomocnicze.
 15. Nigdy nie zajmowałem się tego typu pracami, więc ewentualnych błędów dostrzec nie mogę. Patrząc okiem "laika" w fotomanipulacjach mogę określić Twoją pracę jednym słowem - za***ista!