Hubert Murawski

Grafik
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Wszystko napisane przez Hubert Murawski

 1. Cały top strony to mega robota, świetny minimalizm z dobrym smakiem. Dalej jest bardzo dobrze, jedyne do czego się mogę przyczepić to do podziału na kroki, wydaje mi się, iż jest zbyt wielka czcionka w nagłówku + jak wyżej wspomniał @Fedeez text bym wyjustował. Praca jak najbardziej na wysokim poziomie.
 2. Ciekawy pomysł na content kanału, sub poleciał. Jedyne co, to musisz nad dykcją popracować, czasem trzeba się wsłuchać by zrozumieć o czym mówisz.
 3. 8/10 @kaha Jak tylko usłyszałem wstęp słyszałem blend "Szustego", poniżej wstawiam
 4. Praca wykonana już jakiś czas temu, kolejny zegarek. Planuję kiedyś wydrukować jeden z tych w drukarce 3d, a następnie dumnie nosić na nadgarstku
 5. Jakiś czas temu bawiłem się w Autodesk 123d, stworzyłem takie o projekty do druku 3d: http://www.123dapp.com/123D_Design/Watch/5552518 http://www.123dapp.com/123D_Design/New-watch-project/5557512 Całość została następnie obrobiona w photoshopie by nadać im realizmu. Zapraszam do oceny!
 6. kompletnie nie moje klimaty - 3/10
 7. @Jakub Marcin dobrze mówi, kombinacja klawiszy ctrl + ; uruchamia linie pomocnicze.
 8. Nigdy nie zajmowałem się tego typu pracami, więc ewentualnych błędów dostrzec nie mogę. Patrząc okiem "laika" w fotomanipulacjach mogę określić Twoją pracę jednym słowem - za***ista!
 9. 6/10 Śpiewane cały Woodstock
 10. @veshaze wielkie dzięki!
 11. Cześć, ostatnio złapałem zlecenie wykonania katalogu produktów. Poniżej przedstawiam wam finalną pracę, pierwszy raz robiłem tego typu pracę i nasuwa mi się jeden wniosek - jak najszybciej kupić SSD, bo zwykły dysk nie wyrabiał na tak wielkich plikach. Łącznie jest 27 stron, nie wstawiałem tych, które się różnią tylko treścią.
 12. @tyska2409 już wrzuciłem ponownie, wybacz lecz czyściliśmy serwer i przez przypadek wyleciało
 13. Cześć, dzisiaj wykorzystując wolny świąteczny dzień odpaliłem SketchBooka i zacząłem bazgrać. Poniżej praca, która wyszła po jakiejś godzinie, na pewno nie jest idealna, lecz jak na pierwszą tego typu pracę jestem zadowolony. Dzięki, za każda opinię!
 14. @Puse zgadzam się całkowicie co do ekranu głównego aplikacji. Cała reszta dla mnie wygląda świetnie Jak kiedyś zaprojektujesz coś na przeglądarki, a projekt będzie w miarę prosty zapraszam do kontaktu, może razem coś wypuścimy w internet
 15. @Barti dzięki!
 16. @Adam dzięki!
 17. Ostatnia animacja genialna, reszta niestety o ile wykonaniem stoi fajnie, to humorem kompletnie do mnie nie trafia.
 18. @trzygie format a4, @Grinch końcowy plik wyeksportowany do PDF'a ma wagę 1,1 GB Numeracja stron od wewnątrz była dość abstrakcyjnym pomysłem, lecz tutaj nie jest to najważniejsze, a jest zaledwie dodatkiem, dla normalnego katalogu myślę, iż nie miało by bytu. Szczególnie zauważ, że sam spis treści nie jest od numeru strony, a od rodzaju produktu. Klientki bardzo zadowolone, zresztą i ja jestem zadowolony, ponieważ w rozliczeniu oprócz gotówki wziąłem jedną książeczkę dla siostry na święta, a książeczki są mega Dzięki za opinie
 19. Dokładnie, bezpieczeństwo przede wszystkim Ja dzisiaj również miałem wizytę w warsztacie, niestety wróciłem już nie swoim autem. Prawdopodobnie sworzeń do wymiany + coś z obrotami się dzieje. Dodatkowo zaszalałem i od razu zamontują mi białe światła z przodu
 20. Ja aktualnie płacę za silnik 1.2 840 złotych, również ze zniżkami maksymalnymi. 1400 to już dla mnie duża suma, po kilku latach spłaca się golfik Ochrona zniżek? Jakie dodatkowe koszta za taką usługę?
 21. Bardzo ładny golfik. Sam osobiście zastanawiałem się nad 4 niedawno, lecz aktualny fundusz, a zaraz ubezpieczenie po podwyżkach mi nie dało upolować nic dobrego Sam mam już 2 swoje auto, najpierw śmigałem Civiciem 5 - niestety ruda zjadła go na tyle, że nadawał się jedynie na złom [*]. Aktualnie zmieniłem Hondę na Punto 2 edit Swoją drogą, tablice masz takie na stałe, czy to tylko do zdjęć?
 22. Mega robota, lecz według mnie rejestracja na ekranie startowym powinna być bardziej wyróżniona i widoczna na pierwszy rzut oka. Obecnie jest stłumiona na samym dole, co według mnie jest błędem w UX'ie.
 23. Cześć, znalazłem w domu swój stary dysk, odpaliłem zanurzając się w świecie nostalgii. Prezentuję wam moje jedne z pierwszych projektów, od podstawówki po gimnazjum. Moja pierwsza w życiu strona (bodajże 2008 rok, napisana w Wordzie!) Uwaga mobilki, nie otwierać na telefonach bo się rozjedzie :D Rok 2009, kupiona domena za przelew w poczcie... tak dokładnie w 5 klasie podstawówki leciałem na pocztę przelać pieniądze za domenę Strona działała pod phpbp (?), na jakimś darmowym szablonie. Z moją "ekipą" chcieliśmy zrobić prawdziwy portal, no a jak co my będziemy gorsi od innych. I ponownie projekt tej samej strony, w tych samych latach: Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, który był pierwszy, nazwane mam je "logotyp.png" i "layout3.png" więc chyba taka kolejność jest okej. Rok 2010 Cóż to był za blog, Ale na tym blogu się nie skończyło, powstała kilka dni później kolejna wersja i BANG! Cały internet oszalał: UWAGA, jeżeli chcesz się nauczyć JAK TWORZYĆ STRONY INTERNETOWE musisz wejść w ten LINK! Czy po tej pracy ktoś mi powie, że nie jestem artystą? Strzałki! Rok 2011(?) Przecież to majstersztyk! Panie te 50 złotych to się należy jak nic! Hola hola, jak zwykle nie zatrzymujemy się na jednym projekcie, jednej strony: 2 projekty? Zbyt mało robimy 3 (około roku później) Rok 2011/12(?): Halo! Lecimy dalej, projekt zbyt słaby jak na tak idealnego grafika, robimy kolejny: i kolejny.. Ostatni projekt gdzieś hulał w sieci, niestety kodu znaleźć już nie mogę. Dalsze prace z lat 2011/12 Mega żałuję, że nigdzie nie mam mojego pierwszego projektu strony - pamiętam go idealnie, ukształtował mi się w głowie, jako coś, czego do tej pory nie osiągnąłem - jak? Wyobraźnia ucznia 4 klasy podstawówki bywa bujna, zapewne gdybym zobaczył go teraz, kazałbym wracać sobie do nauki. Oczywiście to nie są wszystkie projekty, dużo tworzyłem stron dla serwerów w cs'ie - mam je, ale nie będę stawiać całego silnika forum, innych projektów nie znalazłem, zapewne gdzieś się walają bądź zostały zesłane do nieba dla plików. Kolejność prac są moimi przypuszczeniami, nie ukrywam, że każdej daty pewny nie jestem. Wstawiajcie swoje pierwsze prace. Pozdrawiam!
 24. @Nerf - chciałbym zrobić taką pierwszą pracę @Fedeez - Kiedyś dokładnie tak samo mówiłem, aż nie pojąłem całości i zacząłem przelewać wieeeele tysięcy linijek kodu. Oczywiście nie mówię, że też u Ciebie tak się skończy, lecz obrazuję, iż mi się odwidział ten punkt widzenia
 25. Poprawa zdecydowanie na ogromy plus. Osobiście poprawiłbym jeszcze cienie, zbyt nienaturalnie wyglądają. Szczególnie wywal ten cień na przodzie, nic tam nie pada by cały spód plakatu był przyciemniony. Sam chmiel jest zbyt ciemny, w porównaniu do zboża z tyłu, daj mu normalny kolor, a Cienie za tym wszystkim bardziej rozjaśnij/wtop.