Adipe

Logomaniak
 • Zawartość

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

Adipe wygrał w ostatnim dniu 20 Lipiec

Adipe ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

172 Bardzo dobry

O Adipe

 • Ranga
  Obeznany
 • Urodziny 20.01.1993

Informacje osobiste

 • Imię
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop

Ostatnio na profilu byli

571 wyświetleń profilu
 1. Taki lajcik bez większego celu
 2. Ja tam mam konto, ale jeszcze nie korzystałem. Boli ta dopłata ze strony zleceniodawcy, nie każdy na coś takiego pójdzie, ale wiadomo...zasr...podatki.
 3. Bardzo owocny okres teraz mam i wypluwam co chwila jakiś projekt. Poniżej chyba najlepsze logo esportowe jakie wykonałem do tej pory, dałoby się to jeszcze niemało dopieścić, ale to może dopiero jak będę tworzył prezentacje...czyli nie wiadomo kiedy
 4. @Marcin Poprawiłem i wysłałem tak jak teraz, zobaczymy czy się przyjmie.
 5. A co tu tak cicho? Tak, wiem, że słowo "Management" jest drobne, ale taka była chęć nie z mojej strony.
 6. Sygnet dla sklepu internetowego sprzedającego akcesoria kuchenne, TheFastChef.com.
 7. A teraz coś takiego.
 8. @SZYBCIOR Niestety nie pamiętam, a w pliku z logo nie mam jej wskazanej. Dodatkowo font jest po sporych przeróbkach, aby uzyskać ambigram, więc nawet jeśli go znajdziesz to będzie się różnił.
 9. Kameleon - 350 zł
 10. Font to ubuntu, z lekko ściętą literą L
 11. Moje następne "dziecko", nie ma co za bardzo o tym pisać, bo wszystko widać na pierwszy rzut oka.
 12. Lekko mówiąc.
 13. Dla odświeżenia mam trzy projekty z ostatniego czasu. Goddess // Projekt dla nowo powstałej cukiernio-piekarni wspierającej kobiety walczące z rakiem piersi, wymogiem było przedstawienie twarzy kobiety i połączenie jej z jakimś rodzaju skrzydłem. Kameleon // Początkowo był to projekt na zlecenie, ale ostatecznie skończyło się na tym, że nie zostało wykorzystane. Templar // Projekt z konkursu, jest sporo do poprawienia ale raczej już nie będę się tym zajmował.
 14. To pierwsze całkiem przyjemnie wygląda, trzeba tylko typografię dopasować.
 15. Poniżej prezentuję zbiór moich projektów które można zakupić. Cena znajduje się nad każdym z projektów Kontakt poprzez forum, Facebook (fb.com/adipedesign) oraz e-mail (adipe.kontakt@gmail) Istnieje możliwość negocjacji, oraz oczywiście dopasowanie do potrzeb kupującego. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Auto with roof box - 400 zł Spacebus - 300 zł Wieża w chmurach - 200 zł Osa w połączeniu z samolotem - 250 zł Meksykańska czaszka stworzona z części samochodowych - 450 zł Malina w której liście to sztućce - 450 zł Rekin - 400 zł Liściowy zegar słoneczny - 200 zł Husarski orzeł - 250 zł Byk - 200 zł