Adipe

Logomaniak
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Adipe wygrał w ostatnim dniu 13 Listopad 2016

Adipe ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

125 Bardzo dobry

O Adipe

 • Ranga
  Ciekawski
 • Urodziny 20.01.1993

Informacje osobiste

 • Imię
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop

Ostatnio na profilu byli

226 wyświetleń profilu
 1. Chodzi mi również o styl w jakim przedstawiony zostanie sygnet. Jest kilka technik, jedne tańsze, drugie droższe. Można wykonać go na czystych kolorach, bez gradientu, można też pobawić się w cienie i błyski, można również przedstawić to technicznie z samym zarysowaniem konturów. Technik i pomysłów jest tyle, że nikt nie jest w stanie wszystkich wymienić. Cena to już indywidualne kryteria grafika, pewnie znalazłbyś kogoś kto wykona to za 50 zł, ale wiadomo jaka to będzie jakość. Jeżeli ma to być przygotowane profesjonalnie i bez zastrzeżeń to licz na wydatek rzędu kilkaset złotych, im wyższa cena tym pewnie bardziej "wybajerzony" sygnet.
 2. Pomysł z DNA jest mega dobry i szkoda by było tego nie wykorzystać. Sam układ w sumie nie ma większego znaczenia bo gdy dobrze przedstawi się sygnet (czyli połączenie DNA i łańcucha) to w każdym układzie będzie wyglądał dobrze. Ciśnij kolegów o użycie tego pomysłu bo to była by duża strata Pomysł z napisem w kole też jest dobry, ale wałkowany był już nie raz. DNA daje Wam sporą oryginalność.
 3. Może pomysł i nie głupi. Można by też dodać taką zakładkę na górę, i nazwać ją "Portfolia" czy tam jakoś inaczej.
 4. 9/10 - Nie jest to maksymalny poziom Shadyego.
 5. A Adipe wstał z krzesła i zaczął klaskać! GENIALNE!!!
 6. Wcale tak nie musi być. Modne powinno być to co sprzedaje się najlepiej, a nie to co ktoś mówi i przez to sprzedaje się najlepiej. Kiedyś było tak, że ktoś zbierał dane o sprzedaży i na jej podstawie wysnuwał teorie o tym co jest modne, to było w porządku. Teraz mamy fatalny czas w którym ktoś za nas decyduje o tym co jest modne, i to jest złe. Tutaj też jest problem, że ludzie chcą iść na łatwiznę i zamiast poświęcić czas na naukę to wolą żeby ktoś im z góry już wszystko niejako przygotował. Jest to błędne bo przecież nie ma tutaj żadnego rozwoju, KOMPLETNIE ŻADNEGO ROZWOJU. Wszystko się odwróciło.
 7. @Supratec ma racje. Można to porównać do wyboru człowieka roku w newsweeku na przykład. PRYWATNA gazeta wybiera sobie kogoś i daje mu taki tytuł...tylko po co? Gdyby to było głosowanie otwarte to jeszcze by się dało to jakoś przyjąć, ale tak to nie ma sensu. Co nie zmienia niestety faktu, że teraz miliony ludzi będą używać tego koloru bo jest "trendy". I będziemy mieli sytuacje jednolicenia, a przecież różnorodność jest najlepsza w prawie każdym aspekcie życia. Tylko po co się tak zamykać? Wszystko powinno być indywidualne, unikalne. Nie rozumiem czemu ludzie w ogóle patrzą na jakieś PRYWATNE firmy które mówią im jak mają żyć. Jak im zwykły szary człowiek coś doradzi lub skrytykuje to nie słuchają, bo nie będzie kierował ich życiem. Ale jak już jakaś firemka coś powie to jest to słowo święte. Smutne to.
 8. Witam, przedstawiam swoją propozycje. Mile widziany komentarz.
 9. No to dla odświeżenia jeden projekcik. Przedstawiam sam sygnet. bo niestety i tak nie spieniężyłem tego projektu. Logo było dla firmy transportowej czy jakoś tak, już nie pamiętam dokładnie.
 10. OK, postaram się przygotować coś na dzisiaj, ale nie obiecuję i równie dobrze może coś być jutro. I mam pytanie, czy jest możliwość wyboru zwycięzcy przed upływem terminu?
 11. Tak więc pierwsza propozycja ode mnie, mile widziany komentarz.
 12. Też postaram się niedługo przedstawić jakąś propozycje.
 13. To jest coś niezaprzeczalnie MEGA! Nie wiem jak Ty to robisz ale oby tak dalej.
 14. Z tego co zrozumiałem to chodzi o to, że jest jakiś tam ból, ponieważ jest sporo osób które wykonują projekty za te np. 50 zł. A reszta dyskusji to po prostu rozwinięcia pojedynczych argumentów.