Adipe

Logomaniak
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Adipe wygrał w ostatnim dniu 13 Listopad 2016

Adipe ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

128 Bardzo dobry

O Adipe

 • Ranga
  Ogarnięty
 • Urodziny 20.01.1993

Informacje osobiste

 • Imię
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop

Ostatnio na profilu byli

273 wyświetleń profilu
 1. Wszystko fajnie, pięknie. Całkiem przyjemne i dobrze wykonane logo, ale nie idzie nie skojarzyć sobie chociażby logo NBC. Za bardzo oklepany schemat.
 2. Całkiem przyjemne.
 3. Troszkę czasu minęło, więc przydałoby się odświeżyć. Sygnet dla firmy Caizik - nazwa wywodzi się od czyżyka. Całość wzorowana na czyżyku, ale wykonana o wiele bardziej agresywnie.
 4. O co tu taka cisza?
 5. No 7/10 za podkład i parę fajnych lasek w teledysku Nie leży mi włoski język w hip hopie.
 6. Był wczesny poranek, kiedy to wszyscy jeszcze spali w łóżkach, prócz... ...Kunegundy która myła nogi. Nie mogła... ...pozbyć się grzyba, więc udała się do Biedronki po... ...szlifierke kątową. Będąc na miejscu zauważyła, że... ...ktoś kto szedł za nią całą drogę, wszedł także do sklepu... ...Przerażona zaczęła zastanawiać się, czy widział jej poranne czyszczenie, gdy nagle... ...była już pewna, że i on ma grzybicę, która... ...wyłaziła mu z butów jak kredka u psa. Zafascynowana...
 7. yyy...tak...ale tylko przez moment. Umiesz rozpalić ognisko jedną zapałką?
 8. Magenta Niebieska czy czerwona pigułka?
 9. Takie 5/10, bo z lekka za smętne.
 10. Chodzi mi również o styl w jakim przedstawiony zostanie sygnet. Jest kilka technik, jedne tańsze, drugie droższe. Można wykonać go na czystych kolorach, bez gradientu, można też pobawić się w cienie i błyski, można również przedstawić to technicznie z samym zarysowaniem konturów. Technik i pomysłów jest tyle, że nikt nie jest w stanie wszystkich wymienić. Cena to już indywidualne kryteria grafika, pewnie znalazłbyś kogoś kto wykona to za 50 zł, ale wiadomo jaka to będzie jakość. Jeżeli ma to być przygotowane profesjonalnie i bez zastrzeżeń to licz na wydatek rzędu kilkaset złotych, im wyższa cena tym pewnie bardziej "wybajerzony" sygnet.
 11. Pomysł z DNA jest mega dobry i szkoda by było tego nie wykorzystać. Sam układ w sumie nie ma większego znaczenia bo gdy dobrze przedstawi się sygnet (czyli połączenie DNA i łańcucha) to w każdym układzie będzie wyglądał dobrze. Ciśnij kolegów o użycie tego pomysłu bo to była by duża strata Pomysł z napisem w kole też jest dobry, ale wałkowany był już nie raz. DNA daje Wam sporą oryginalność.
 12. Może pomysł i nie głupi. Można by też dodać taką zakładkę na górę, i nazwać ją "Portfolia" czy tam jakoś inaczej.
 13. 9/10 - Nie jest to maksymalny poziom Shadyego.
 14. A Adipe wstał z krzesła i zaczął klaskać! GENIALNE!!!
 15. Wcale tak nie musi być. Modne powinno być to co sprzedaje się najlepiej, a nie to co ktoś mówi i przez to sprzedaje się najlepiej. Kiedyś było tak, że ktoś zbierał dane o sprzedaży i na jej podstawie wysnuwał teorie o tym co jest modne, to było w porządku. Teraz mamy fatalny czas w którym ktoś za nas decyduje o tym co jest modne, i to jest złe. Tutaj też jest problem, że ludzie chcą iść na łatwiznę i zamiast poświęcić czas na naukę to wolą żeby ktoś im z góry już wszystko niejako przygotował. Jest to błędne bo przecież nie ma tutaj żadnego rozwoju, KOMPLETNIE ŻADNEGO ROZWOJU. Wszystko się odwróciło.