Skocz do zawartości

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Obywatel A.S.

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralny

O Obywatel A.S.

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

241 wyświetleń profilu
 1. Ulubione fonty (czcionki)

  TW Cen Mt może i wygląda tutaj zwyczajnie, ale w projektach wygląda jak dla mnie przepięknie. Wraz ze wspomnianym Lato, są to moje dwa ulubione fonty.
 2. TonyM - Admin/WebDev/Grafik/LubiePlacki/SEO

  Fakt, motto pierwsza klasa - Będę używał często
 3. Kiedyś usłyszałem od kogoś z rodziny że w szef w firmie potrzebuję jakiejś oferty reklamowej. Gdyby się spodobało, dostałbym trochę pieniędzy. Jako że pieniądze przydałyby mi się, podjąłem się zadania. Dostałem kilka kilka zdjęć w słabej jakości, a tekty musiałem wziąć ze strony. To był tylko prototyp więc w jednej ze stron umieściłem zdjęcie (z tych które dostałem ciężko było coś wykombinować), które pasowało, ale nie było spod rąk firmy. Tylko żeby lepiej wyglądało - w końcu to wersja alpha. Niestety się nie spodobało, ale zostało na dysku, dlatego zamieszczam
 4. Keep Calm & Say Hello - Witajcie!

  Kozak rysunek
 5. Grafika dla przyjaciółki - Triangle Art

  Taki był wzór w tej koszulce,a co do nosa to rzeczywiście. Mogło być trochę lepiej. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.
 6. Przesyłam grafikę, którą zrobiłem jakiś czas temu dla przyjaciółki. Prosta robota, ale dosyć długa - a wydaje mi się że efekt nawet niezły.
 7. Nick Wilde Zootopia - Vector

  Pozazdrościć umiejętności
 8. Ahoj kamraci

  Tak się tylko witam z forumowiczami. Może zabawię tu na dłużej Nie będę podawał informacji o sobie, bo kogo to interesuje. Kto będzie chciał wiedzieć, ten się spyta. Grafiką zajmuję się jakieś 2 lata, ale to bardzo 2 leniwe lata. Rzadko coś robię, ale się zdarza. Oczywiście czysta amatorka. Zostanie grafikiem raczej nie jest moim celem, ale może kiedyś... na pewno lubię się bawić w te klocki. Zostawiam kilka swoich prac, które mi się nawet podobają, ponieważ... bo tak
×