Obywatel A.S.

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralny

O Obywatel A.S.

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

222 wyświetleń profilu
 1. TW Cen Mt może i wygląda tutaj zwyczajnie, ale w projektach wygląda jak dla mnie przepięknie. Wraz ze wspomnianym Lato, są to moje dwa ulubione fonty.
 2. Fakt, motto pierwsza klasa - Będę używał często
 3. Kiedyś usłyszałem od kogoś z rodziny że w szef w firmie potrzebuję jakiejś oferty reklamowej. Gdyby się spodobało, dostałbym trochę pieniędzy. Jako że pieniądze przydałyby mi się, podjąłem się zadania. Dostałem kilka kilka zdjęć w słabej jakości, a tekty musiałem wziąć ze strony. To był tylko prototyp więc w jednej ze stron umieściłem zdjęcie (z tych które dostałem ciężko było coś wykombinować), które pasowało, ale nie było spod rąk firmy. Tylko żeby lepiej wyglądało - w końcu to wersja alpha. Niestety się nie spodobało, ale zostało na dysku, dlatego zamieszczam
 4. Kozak rysunek
 5. Taki był wzór w tej koszulce,a co do nosa to rzeczywiście. Mogło być trochę lepiej. Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.
 6. Przesyłam grafikę, którą zrobiłem jakiś czas temu dla przyjaciółki. Prosta robota, ale dosyć długa - a wydaje mi się że efekt nawet niezły.
 7. vector

  Pozazdrościć umiejętności
 8. Tak się tylko witam z forumowiczami. Może zabawię tu na dłużej Nie będę podawał informacji o sobie, bo kogo to interesuje. Kto będzie chciał wiedzieć, ten się spyta. Grafiką zajmuję się jakieś 2 lata, ale to bardzo 2 leniwe lata. Rzadko coś robię, ale się zdarza. Oczywiście czysta amatorka. Zostanie grafikiem raczej nie jest moim celem, ale może kiedyś... na pewno lubię się bawić w te klocki. Zostawiam kilka swoich prac, które mi się nawet podobają, ponieważ... bo tak