Supratec

Ekspert
 • Zawartość

  486
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  20

Supratec wygrał w ostatnim dniu 1 Marzec

Supratec ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

312 Bardzo dobry

O Supratec

 • Ranga
  Killuminati Warrior
 • Urodziny 01.02.1986

Informacje osobiste

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop

Kontakt

 • Skype
  nie używam
 • Telefon
  nie używam

Ostatnio na profilu byli

1315 wyświetleń profilu
 1. @Adamie coś Ty narobił xd Jak tak popatrzeć na początki Twojego sygnetu i to ile pracy w jego rozwój włożyłeś można śmiało stwierdzić, iż własny upór to jedyna rzecz jakiej nam trzeba aby coś osiągnąć To jest to, mi się bardzo podoba, nie zmieniałbym go, a bynajmniej nie tak szybko modyfikował itd Zostań przy tym. Grubszy to na pewno nie, ale może kilka pikseli chudszy, hmmm, sam niewiem, aktualny nie wydaje się aby aż tak wymagał modyfkiacji. Pozdrawiam.
 2. j.w. Istnieje możliwość wykonania tego w 2 dni, ktoś musi brać pod uwagę rzucenie obecnej pracy i zrobienie "nagłego" zlecenia, przynajmniej ja tak musiałbym zrobić, więc kwota za owe zlecenie musiałaby bardziej zachęcać mnie, jestem gotów podjąć się zlecenia za 800zł z zaliczką na 300zł, wystawiam prefakturę przed zleceniem oraz 2 dni później fakturę finalizacji transakacji. W razie nie zadowolenia po ukazaniu projektu wstępnego zwracam zaliczkę, w razie zatwierdzenia projektu wstępnego zaliczka nie podległa zwrotowi w etapie dalszych prac końcowych. W przeciągu 6h od zatwierdzenia i wpłacenia zaliczki dostarczam projekt wstępny, następnie Pan decyduje, jeśli jest spoko to idziemy dalej a reszta to już szczegóły, więc w przeciągu 2 dni otrzyma Pan finalny plik źródłowy logotypu z licencją praw autorskich jak i reszte banerów według zamówienia w formatach dogodnych do publikacji dla Pana. Zapraszam na PW jeśli na czasie zależy W obecnej cenie otrzyma Pan to co chce, ale tak jak kolega wyżej napisał przynajmniej z terminem minimalnym na tydzień czasu Pozdrawiam.
 3. gratis

  Temat został zamknięty.
 4. Temat został przeniesiony z Zapomniane zlecenia do Zrealizowane.
 5. Trochę po czasie, ale można odhaczyć jako zreazlizowane
 6. Witajcie ! Ogólnoświatowe zawody w fotografii organizowane przez Shoo&Sare przed Wami! Aby przejść do Zawodów na stronie Producenta, kliknji w obrazek powyżej. Poniżej opiszę w skrócie o co w n mniej więcej chodzi: totalnie darmowy udział 25 kategorii tematycznych możliwość wysłania do 2 fotografii na do każdej z kategorii (do 50sztuk na całe Zawody) biorący udział głosują na propozycje wysłane przez innych. nikt nie zna Autora do momentu zakończenia zabawy. Autorzy z największą ilością głosów zgarniają nagrody. Po więcej informacji na temat zgłoszeń jak i terminów zajrzyj na stronę z Zawodami. NAGRODY: Grand Prize Winner (Zwycięzca Finałowy na koniec zawodów): $21,254 First Place Winners Total Prize Value (Zdobywcy 1ych miejsc): $4,801 (każdy) 2nd Place WinnersTotal Prize Value (Zdobywcy 2ich miejsc): $2,511 (każdy) 3rd Place WinnersTotal Prize Value (Zdobywcy 3ich miejsc): $1,543 (każdy) (Zawody są w języku angielskim i pochodzą z zewnętrznego źródła za którego czynności Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności, powyższa treść to jedynie materiał informacyjny)
 7. Mi się również wydaje to wada, ale może nie aparatu a jedynie przypadkowy glitch na zdjęciu. Na zdjęciu widać ruch ręki koleżanki i rozmazane siano w okolicy dłoni, przy czymś takim idzie łatwo wywnioskować ruch na zdjęciu a co za tym idzie przewidzieć jak ręką się poruszała. Ewidetnie widać że ślad pochodzi od ruchu ręki, przed lub po pstryknięciu coś musiało się zepsuć chwilowo i uchwyciło co nieco więcej, widzimy to po latającym siane u samej góry śladu, zakończenia wyglądają jak palce dłoni, więc tym bardziej stwierdzam glitch aparatu w idealnym otoczeniu i świetle. Czasami udaje nam się zrobić zdjęcie gdzie cień pojawia się nagle za osobą i to np na takim samym kawałku nieba jak na zdjęciu powyżej, cień 2D na powietrzu co nie ma prawa istnieć, chodzi o jednolite tło i specyficznie rosproszone światło w otoczeniu oraz rodzaj aparatu., wtedy mamy glitch. Pod względem duchowym obejrzałem również zdjęcie i rzucił mi się w oczy ukryty pattern/symbol, w tych 5 stogach siana ukryty jest obrys pentagramu, ale na szczęscie tego dobrego, ten zły to taki do góry nogami w którym komponuje się postać Bahometa. Więc uspokój koleżanke i nawet jeśli chce się duchowego elementu w tym doszukać to jedynie widać dobry pentagram w siane i nad nią kolorystycznie pozytywne coś (zło udziela się w ciemnych barwach, ciemne poświaty itd). Pozdrawiam.
 8. Siemanko @mrtn ! Widze ciutGrzeszna werbuje samych dobrych z DW
 9. Witaj w gronie nieobliczalnie artystycznie chorej społeczności naszego forum! Skoro jesteś od tej Pani powyżej to ja więcej pytań nie mam Miłego życzę!
 10. avatar pod forum

  Temat został zamknięty.
 11. Zapraszamy do wykorzystania darmowej oferty na VectorToons gdzie bez dodawania danych osobowych czy też informacji z karty bankowej uzyskacie możliwość zrobienia zakupów o wartości: 20$ Oferta ograniczona czasowo: 4 dni pozostało od daty dodania tego tematu! Jedyne co trzeba zrobić to wybrać produkty do tej ceny i podczas płacenia wpisać w pole kod promocyjny: fbof588b6e5cdd15aer W razie problemów polecam polubić ich grupę na FB w celu uzyskania kodu promocyjnego: https://www.facebook.com/VectorToons
 12. Problem został rozwiązany.
 13. @Marcin no i to było nawet bardzo mądre niech dziad wie że lipe robi nam tu Super, dzięki, elo, 3 2 0
 14. Gdybym wiedział jak, sam bym ogarnął, Marcinowi już wspominałem o tym by pasek menu zjezdzał na dół jak się scrolluje bo powrót do paska zajmuje trochę, forum dłuuuugie jest. Przed aktualizacją stylu pasek zjeżdżał na dół, po aktualizacji już nie Podbijam i JA xd
 15. @Honey Bunny przezacnie wyszło Ci to jak na 1 raz jest w tym moc. Szykowałem się do bardzo podobnej recenzji z obrazkiem i zaznaczaniem tych miejsc co widać błedy w nich a tu nagle widze super obszerną i o wiele lepszą niż sam szykowałem od @veshaze Super to rozegrała,nic dodać nic ująć. Masz rękę w tym, czekam z niecierpliwością na poprawkę owego projektu i na coś nowego w Twoim wykonaniu (plusik za edukowanie również, hehe, kropeczko)