Fedeez

Użytkownik
 • Zawartość

  343
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  13

Fedeez wygrał w ostatnim dniu 16 Marzec

Fedeez ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

175 Bardzo dobry

O Fedeez

 • Ranga
  Obeznany
 • Urodziny 05.07.2000

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Gimp
  InkScape
  Paint
  Inny program

Ostatnio na profilu byli

914 wyświetleń profilu
 1. Dziś przedstawiam Wam kolejny mój projekcik. Niestety, bądź dla niektórych stety, przystopuję nieco z logami. Owszem będę iść dalej w tą stronę, ale nie będę siedział nad tym tak często jak ostatnio. Chciałbym spróbować czego innego i zabrać się za innego typu grafiki. Ale bez przedłużania, zachęcam do komentowania:
 2. No, no, przyznam, że Twoje grafiki wyglądają mega. Można powiedzieć, że praktycznie nie mam czego się doczepić. Może tylko kolorystki w ostatniej pracy. Jest słabo widoczne jak na moje oko. Ale tak ogólnie masz skilla
 3. Jeszcze dziś przedstawiam Wam mój projekt. Liczę na opinię, oraz sugestie, ponieważ wiem, że praca wymaga sporo poprawek, ale pomimo, iż siedziałem nad tym długo, nie udało mi się z tym nic więcej zrobić:
 4. @crycha66 mają spore znaczenie, a napewno dla mnie. Font to coś co dodaje estetyki. Przede wszystkim musi on być czytelny i przyjemny dla oka.
 5. Pomimo, że po miesiący, lepiej późno niż wcale. W dziale Prywatne, również panują pewne zasady, zresztą jak w każdym dziale. Zapoznaj się z regulaminem i uzupełnij braki, zanim administracja usunie post:
 6. Adele (nie pytaj czemu)
 7. Nie ma problemu: http://sketchtoy.com/67969164 Chcę rower, który stoi na deskorolce, która stoi ma samochodzie, który stoi na ciężarówce, a ta ciężarówka stoi na kolejnej ciężarówce, która stoi na większej ciężarówce, a ta ciężarówka, na tirze, który stoi na samolocie, a ten samolot stoi na Titanicu, a ten Titanic stoi na hulajnodze.
 8. Czerwona (chyba) Serial, czy film?
 9. No więc dobra. Ze względu na fakt, iż przelecieliśmy (hehe, takia poranna, a zarazem żałosna gra słów), cały alfabet tworzę nową listę: 1. Imię męskie: 2. Imię żeńskie: 3. Przedmiot / Rzecz: 4. Zawód: 5. Owoc: 6. Warzywo: 7. Kolor: 8. Roślina: Zaczynamy od literki A
 10. Nie umiem, Umiesz spać na stojąco?
 11. @Bartosz@ chętnie bym pomógł, natomiast link wygasł. Proszę o poprawienie. Może wtedy uda mi się Tobie pomóc
 12. @crycha66 moim zdaniem to wciąż nie to. Poszukaj w Internecie nowych fontów, których nie masz jeszcze w bibliotece, ponieważ sam nie wiem czy czasem przedtem nie było lepiej. Ta czcionka PUNKTOMANIA jest nie za przyjemna i ja osobiście gdybym miał jeszcze do wyboru np. Arial'a, którego za bardzo nie lubię, wybrałbym go. To samo tyczy się fontu przy punktach. Tych fontów raczej się już nie stosuje. Nie wiem czy dobre spostrzeżenie, ale mam wrażenie, że dzisiaj używa się bardziej prostych fontów takich jak Cabin, czy Roboto. Jeżeli chciałbyś poszukać ciekawych fontów, to wszystko masz tutaj: https://fonts.google.com
 13. Z takiego kalkulatora mógłbym korzystać. Co mi się jednak nie podoba... To, że wynik jest aż tak duży. Co kiedy wynik wyjdzie po przecinku? Można po prostu przy większych liczbach zmniejszyć wielkość, ale zdecydowanie lepiej wyglądałoby pomniejszone niezależnie od długości wyniku. Czerwona wersja podoba mi się chyba najbardziej.
 14. No, no, przyznam że zostałem mile zaskoczony. Twoje prace są na wysokim poziomie i bardzo mi się podobają. Co do Superhero Wanted! gdyby tekst był nieco większy, pomyślałbym że jest to okładka książki, a ona (w sensie okładka... Tak wiem, chaotyczne zdanie) zachęca do jej przeczytania. Bardzo zaciekawiłanie kolejna praca. Bardzo dobrze dobrana kolorystyka, jednak mimus jest taki, że nie widać, iż to dziecko trzyma światło od okna. Ujrzałem to dopiero widząc Twój .GIF Ta praca jednak podoba mi się najbardziej. Ostatnia praca niestety na moje amatorskie oko jest nienaturalna, a dokładniej ludzie w oknach. Są oni na czarnym tle, co miesza w mojej wyobraźni. Myślę, że dobrze byłoby w tle ukazać np. lekko widoczne meble, czy chociaż jakiś kolor. Są to jedne z najlepszych fotomanipulacji, jakie widziałem na forum i nie tylko. Oby tak dalej! Czekam na kolejne projekty
 15. Kolejna moja mała robótka Mała nie mała. Niby taka prosta, a robiłem 2,5h, aczkolwiek nie wiem kiedy mi tak czas zleciał Tak więc bez zbędnego gadania: