Fedeez

Użytkownik
 • Zawartość

  293
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Fedeez wygrał w ostatnim dniu 1 Styczeń

Fedeez ma najbardziej pochwaloną zawartość!

Reputacja

138 Bardzo dobry

O Fedeez

 • Ranga
  Obeznany
 • Urodziny 05.07.2000

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Gimp
  InkScape
  Paint
  Inny program
 1. Witam serdecznie na forum Rozgość się
 2. Praca wygląda bardzo ciekawie. Bĺędów jako takich nie widać, ale to jakieś krople ściekające po butelce, bo trochę jednak pusto.
 3. Przyznam, że całkiem fajnie to wygląda. Zastosowałeś bardzo fajne dla oka tło i świetnie zlałeś zawodnika z tłem, co bardzo fajnie wygląda. Bardzo podoba mi się cała kolorystyka, którą zastosowałeś i tutaj masz u mnie plusa. Niestety cały efekt psuje napis obok gostka. Może lepiejby zastosować inny font, aczkolwiek nie jest to konieczne. Wydaje mi się jednak, że lepiej wyglądałoby, gdyby tekst był bardziej oddalony.
 4. Jest nieco lepiej, ale to wciąż nie jest to i jestem pewny, że stać Cię na więcej. Kolorystyka jest już nieco lepsza, widzę, że czcionka ta sama. Nie ukrywam, że na pierwszej stronie wciąż jest zbyt pusto. Druga strona też nie powala wyglądem. Może popracuj też nad tymi kwiatkami obok, ponieważ one też wymagają wielu poprawek. Całe rozstawienie zupełnie mi się nie podoba. Ogólnie to wciąż twierdzę, iż projekt mógł zostać wykonany lepiej. Może jest to wina całego pomysłu. Może lepiej od podstaw wymyśl styl, ponieważ ten niestety nie jest zbyt urzekający.
 5. Witam serdecznie na forum
 6. Witam serdecznie na forum
 7. Witamy Cię na forum Mam nadzieję, że będziesz zaglądał tu często
 8. nerf

  Praca przyjemna dla oka, a sam pomysł jest fajny. Te usta jednak są zbyt czerwone, rozumiem, że szminka, aczkolwiek jest to lekka przesada. Tło jest dla mnie nieco zbyt jasne, a ten odcień czerwonego nie przypadł mi do gustu. Kolejna rzecz, która kuje w oczy, to ten pasek na kapeluszu. Wydaje mi się, że wypadałby go trochę zagiąć, ponieważ kapelusz jest okrągły, a pasek tutaj jest prosty. Ogólnie projekt jest ciekawy, jak reszta Twoich projektów, za co Cie szanuję. Oby tak dalej!
 9. Widziałem lepsze projekty, ale nie jest źle. Pierwsze co mi przeszkadza, to zbyt małe menu, a za duże logo, co mi się nie podoba. Tekst taki jak Strony Internetowe, bądź Identyfikacja wizualna jest zbyt oddalony od kafelków. Układ ogólnie jest oklepany i jest tu duży nieład. Przyciski nie bardzo mi przypadły do gust, natomiast ikonki kontaktowe, wraz z tekstem, są zbyt duże i wypadałoby je nieco pomniejszyć.
 10. Może specjalistą nie jestem, ale też wypowiem się w tym temacie. Moim zdaniem pomysł z DNA jest bardzo ciekawy, chociaż nie wiem czemu ta wersja najmniej mi się podoba. Najbardziej zainteresowała mnie trzecia opcja. Logo jest dynamiczne i daje tego uroku, dzięki efektowi tekstu. Pomysł z częscią rowerową, również jest nienajgorszy i może się przyjąć. Ostatnia wersja dla mnie zdecydowanie odpada, a najsłabiej wygląda słowo kolarsywo, które zbyt bardzo się wychyla od całego logo. Druga wersja jednak też jest okej, ale musiałbym zobaczyć wersję końcową. Pierwsza opcja nie wygląda najlepiej. Zastanawiałbym się nad wersją numer 2. i 3. Ogólnie to projekty są bardzo ciekawe i wszystkie w pewien sposób się wyróżniają od siebie.
 11. No nie ukrywam, że projekt nie podoba mi się tak samo jak @veshaze, mianowicie wygląd ani trochę nie wskazuje na to, iż jest to wizytówka kwiarciarni, tylko salonu spa. Zawsze wyobrażałem sobie wizytówkę kwiaciarni bardziej zieloną,a tutaj jedyne co widzę to niebieski. Pierwsza strona jest zdecydowanie zbyt pusta. Czcionka, którą dobrałeś nie jest zbyt przyjemna dla oka, a przynajmniej tutaj. Może lepiej byłoby dodać nieco więcej tych kwiatów, ale nie ukrywam, że pierwsza strona nie wygląda fajnie. Druga strona wygląda już nisco lepiej, ale tutaj font zupełnie psuje efekt. Wydaje mi się, że jak już stosować gdzieś dany font, to używać go do całego projektu, a przynajmniej do niebieskiego tekstu. Tekst jest zdecydowanie za duźy, aczkolwiek nie wiem, czy po pomniejszeniu nie byłoby jeszcze gorzej, ponieważ będzie w tedy zupełnie pusto. Cały projekt oceniłbym na maksymalnie 3/10, aczkolwiek to jest moja opinia. Jak widzisz @Honey Bunny praca się spodobała
 12. Witam na forum! Rozgość się i czuj się jak u siebie
 13. @veshaze na nuta Rihanny nie bardzo mi przypadła. 5/10. Teraz coś czadowego xD
 14. @Jahim myślę, że osoba nade mną jest osobą inteligentną z poczuciem humoru.
 15. Pomysł bardzo mi się podoba. I faktycznie czasem nie da się nadążyć. Czytasz zaległości z ostatniej minuty, poczym odpowiadasz na pytanie, które zadane zostało załóżmy 2 minuty temu, a w między czasie wchodzi 30 nowych wiadomości, a nikt nie czai o co chodzi. Rzeźnia to dopiero będzie, kiedy forum będzie jeszcze większe, bo nie ukrywajmy... Forum powiększa się niesamowicie i kilka pokoi jest wręcz konieczne.