Fedeez

Użytkownik
 • Zawartość

  308
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Fedeez wygrał w ostatnim dniu 22 Luty

Fedeez ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

151 Bardzo dobry

O Fedeez

 • Ranga
  Obeznany
 • Urodziny 05.07.2000

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Gimp
  InkScape
  Paint
  Inny program
 1. @Adipe widzę, że Ty gustujesz w takie kierunki. 7/10 Tak więc teraz ja wyskakuję z tym samym ziomkiem, ale raczej nie jest smętna.
 2. Widzę, że dużo pracy wkładasz w swoje prace i bardzo dobrze. Wygląda to ciekawie. Nie przypadla mi do gustu praca ze stworkiem, ale widać że włożyłeś w to dużo pracy, a ja nie oceniam tego, czy Bóg obdarzył potworka pięknem, tylko wkład i efekt końcowy. Mega!
 3. Mama Wymaże się
 4. @Marcin to dobrze nie? Znajomi trują mi, żebym wysłał to do Opla xD
 5. A no siemka! Witam na
 6. Niestety nie jestem w stanie nic Ci doradzić, gdyż fotomanipulacja, to dla mnie czysta magia, natomiast musiałbyś popracować nad swoich skillem. Niestety prace nie należą do najlepszych. Widać tą sztucznść. Ta filiżanka na stole stoi krzywo, ta z ziemią w środku również nie wygląda naturalnie. Aczkolwiek myślę, że to kwestia wyćwiczenia i ja natomiast sądzę, iż idziesz w dobrym kierunku, natomiast musiałbyś na każdą z pracy dłużej posiedzieć.
 7. Niezłe, tak więc 6/10 Teraz coś włoskiego:
 8. @aetm jeżeli wykonujesz logo, dobrze byłoby gdyby faktycznie byłby to Twój pomysł, a nie skopiowany od innego grafika. Jeżeli natomiast chciałbyś się wyłącznie i zainspirować, polecam stronę https://fajnelogo.pl/html/ gdzie znajdziesz ciekawe prace wykonane przez innych grafików. Jeżeli natomiast chciałbyś po prostu kupić to może to zrobić i tam. Pamiętaj jednak, że wykonując pracę nie może ona być uderzająco podobna, dlatego zachęcam do samodzielnego działania i wykazania się kreatywnością
 9. Witam wszystkich w temacie! Zdecydowałem się zaprezentować moje fotografie z wakacji. Wiem, że nie są one urzekające i w cale nie zawierają reklamy (polecam markę Opel) Myślę, że jak na jedne z pierwszych zdjęć, nie wyszło tragicznie. Ocenę zostawiam Wam.
 10. @Felan rzeczywiście ten szary nie komponuje się najlepiej, aczkolwiek bardzo się cieszę, że Ci się podoba.
 11. Przedstawiam kolejne prace. Liczę na jakąś ocenę i porady Tak wiem! Są bardzo proste i ubogie, ale takie podobają mi się najbardziej.
 12. @mrtn no witaj na Rozgość się!
 13. Przedstawiam swój projekt. Gdyż praca zbytnio mnie nie satyfakcjonuje, daję cenę 30zł za projekt. To "N" się po prostu źle zapisało... Potem wstawię poprawioną. To samo z ciemnieszym fragmentem na literce B pod danymi kontaktowymi.
 14. Ja również jestem za o ile właśnie kursy będą również w języku polskim. Myślę, że znajdą się osoby, które wolałyby kurs w języku angielskim. Tak więc ja jestem zdecydowanie na TAK.
 15. Widzę, że w projekt włożyłeś dużo pracy i czasu. Wykonanie wydaje mi się być dobre, aczkolwiek nie w moim guście. Nie ukrywam natomiast, iż styl pasuje świetnie do tematyki. Widzę, że zdecydowałeś się tutaj zrobić własną czcionkę, czym bardzo u mnie zaplusowałeś. Ogólnie świetnie to wygląda i czekam na kolejne projekty.