Fedeez

Użytkownik
 • Zawartość

  303
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

Wszystko napisane przez Fedeez

 1. Będę tu wystawiać moje prace. Liczę na wszelkie opinie. Aby zachować ład nowe zdjęcia będą pojawiały się w nowych postach, oraz w tym wpisie.
 2. Witam wszystkich w temacie! Zdecydowałem się zaprezentować moje fotografie z wakacji. Wiem, że nie są one urzekające i w cale nie zawierają reklamy (polecam markę Opel) Myślę, że jak na jedne z pierwszych zdjęć, nie wyszło tragicznie. Ocenę zostawiam Wam.
 3. @Felan rzeczywiście ten szary nie komponuje się najlepiej, aczkolwiek bardzo się cieszę, że Ci się podoba.
 4. Przedstawiam kolejne prace. Liczę na jakąś ocenę i porady Tak wiem! Są bardzo proste i ubogie, ale takie podobają mi się najbardziej.
 5. @mrtn no witaj na Rozgość się!
 6. Przedstawiam swój projekt. Gdyż praca zbytnio mnie nie satyfakcjonuje, daję cenę 30zł za projekt. To "N" się po prostu źle zapisało... Potem wstawię poprawioną. To samo z ciemnieszym fragmentem na literce B pod danymi kontaktowymi.
 7. Ja również jestem za o ile właśnie kursy będą również w języku polskim. Myślę, że znajdą się osoby, które wolałyby kurs w języku angielskim. Tak więc ja jestem zdecydowanie na TAK.
 8. Widzę, że w projekt włożyłeś dużo pracy i czasu. Wykonanie wydaje mi się być dobre, aczkolwiek nie w moim guście. Nie ukrywam natomiast, iż styl pasuje świetnie do tematyki. Widzę, że zdecydowałeś się tutaj zrobić własną czcionkę, czym bardzo u mnie zaplusowałeś. Ogólnie świetnie to wygląda i czekam na kolejne projekty.
 9. Powiem Ci że wykonałeś kawał dobrej roboty. Może całość jest dosyć prosta, aczkolwiek wykonanie genialne, jak i sam pomysł. Praca niesamowicie mi się podoba i liczę na to, iż w najbliższym czasie pokażesz nam kolejne swoje dzieła. Życzę powodzenia
 10. Witam wszystkich! Oto nowa zabawa na forum. Polega ona na tym, abyś odpowiedział osobie powyżej na pytanie np. Czy umiesz grać w piłkę. Zasady: Na pytanie odpowiadamy wyłącznie Umiem, bądź Nie umiem. Dobrze się bawimy (o ile ktoś weźmie udział xD) Może więc ja zacznę: Czy umiesz śpiewać?
 11. @JayRG o stary... Jak Ty to? Przecież to wygląda świetnie. Każdy detal jest dopracowany. Nie mam pojęcia jak Ty to zrobiłeś, a zwłaszcza pająka, ale szacun! Nie można się tu niczego uczepić... Widzę potencjał. Oby tak dalej! Czekam na kolejne prace w Twoim wykonaniu i jeszcze raz szacun!
 12. Wyróżniona praca od @veshaze na ścianie FB:
 13. Przyznam, że Twój projekt bardzo mi się spodobał. Zacznę może mod góry... Menu proste, ale fajne i idealnie pasuje do zastosowanego stylu. Tekst przy FIRST STEP, SECOND STEP i THIRD STEP powinien być wyjustowany, bądź wyśrodkowany. Wydaje mi się, że są one też zbyt oddalone od okna rejestracji. Po prostu jest zbyt duża przerwa. Jednak stopka jest zbyt prosta i nie bardzo mi się podoba. Ogólnie projekt bardzo ciekawy, choć wymaga kilku poprawek. Czekam jednak na kolejne prace.
 14. Witam serdecznie na forum Rozgość się
 15. Praca wygląda bardzo ciekawie. Bĺędów jako takich nie widać, ale to jakieś krople ściekające po butelce, bo trochę jednak pusto.
 16. Przyznam, że całkiem fajnie to wygląda. Zastosowałeś bardzo fajne dla oka tło i świetnie zlałeś zawodnika z tłem, co bardzo fajnie wygląda. Bardzo podoba mi się cała kolorystyka, którą zastosowałeś i tutaj masz u mnie plusa. Niestety cały efekt psuje napis obok gostka. Może lepiejby zastosować inny font, aczkolwiek nie jest to konieczne. Wydaje mi się jednak, że lepiej wyglądałoby, gdyby tekst był bardziej oddalony.
 17. Jest nieco lepiej, ale to wciąż nie jest to i jestem pewny, że stać Cię na więcej. Kolorystyka jest już nieco lepsza, widzę, że czcionka ta sama. Nie ukrywam, że na pierwszej stronie wciąż jest zbyt pusto. Druga strona też nie powala wyglądem. Może popracuj też nad tymi kwiatkami obok, ponieważ one też wymagają wielu poprawek. Całe rozstawienie zupełnie mi się nie podoba. Ogólnie to wciąż twierdzę, iż projekt mógł zostać wykonany lepiej. Może jest to wina całego pomysłu. Może lepiej od podstaw wymyśl styl, ponieważ ten niestety nie jest zbyt urzekający.
 18. Witam serdecznie na forum
 19. Witam serdecznie na forum
 20. Witamy Cię na forum Mam nadzieję, że będziesz zaglądał tu często
 21. nerf

  Praca przyjemna dla oka, a sam pomysł jest fajny. Te usta jednak są zbyt czerwone, rozumiem, że szminka, aczkolwiek jest to lekka przesada. Tło jest dla mnie nieco zbyt jasne, a ten odcień czerwonego nie przypadł mi do gustu. Kolejna rzecz, która kuje w oczy, to ten pasek na kapeluszu. Wydaje mi się, że wypadałby go trochę zagiąć, ponieważ kapelusz jest okrągły, a pasek tutaj jest prosty. Ogólnie projekt jest ciekawy, jak reszta Twoich projektów, za co Cie szanuję. Oby tak dalej!
 22. Widziałem lepsze projekty, ale nie jest źle. Pierwsze co mi przeszkadza, to zbyt małe menu, a za duże logo, co mi się nie podoba. Tekst taki jak Strony Internetowe, bądź Identyfikacja wizualna jest zbyt oddalony od kafelków. Układ ogólnie jest oklepany i jest tu duży nieład. Przyciski nie bardzo mi przypadły do gust, natomiast ikonki kontaktowe, wraz z tekstem, są zbyt duże i wypadałoby je nieco pomniejszyć.
 23. Może specjalistą nie jestem, ale też wypowiem się w tym temacie. Moim zdaniem pomysł z DNA jest bardzo ciekawy, chociaż nie wiem czemu ta wersja najmniej mi się podoba. Najbardziej zainteresowała mnie trzecia opcja. Logo jest dynamiczne i daje tego uroku, dzięki efektowi tekstu. Pomysł z częscią rowerową, również jest nienajgorszy i może się przyjąć. Ostatnia wersja dla mnie zdecydowanie odpada, a najsłabiej wygląda słowo kolarsywo, które zbyt bardzo się wychyla od całego logo. Druga wersja jednak też jest okej, ale musiałbym zobaczyć wersję końcową. Pierwsza opcja nie wygląda najlepiej. Zastanawiałbym się nad wersją numer 2. i 3. Ogólnie to projekty są bardzo ciekawe i wszystkie w pewien sposób się wyróżniają od siebie.
 24. No nie ukrywam, że projekt nie podoba mi się tak samo jak @veshaze, mianowicie wygląd ani trochę nie wskazuje na to, iż jest to wizytówka kwiarciarni, tylko salonu spa. Zawsze wyobrażałem sobie wizytówkę kwiaciarni bardziej zieloną,a tutaj jedyne co widzę to niebieski. Pierwsza strona jest zdecydowanie zbyt pusta. Czcionka, którą dobrałeś nie jest zbyt przyjemna dla oka, a przynajmniej tutaj. Może lepiej byłoby dodać nieco więcej tych kwiatów, ale nie ukrywam, że pierwsza strona nie wygląda fajnie. Druga strona wygląda już nisco lepiej, ale tutaj font zupełnie psuje efekt. Wydaje mi się, że jak już stosować gdzieś dany font, to używać go do całego projektu, a przynajmniej do niebieskiego tekstu. Tekst jest zdecydowanie za duźy, aczkolwiek nie wiem, czy po pomniejszeniu nie byłoby jeszcze gorzej, ponieważ będzie w tedy zupełnie pusto. Cały projekt oceniłbym na maksymalnie 3/10, aczkolwiek to jest moja opinia. Jak widzisz @Honey Bunny praca się spodobała
 25. Witam na forum! Rozgość się i czuj się jak u siebie