Fedeez

Użytkownik
 • Zawartość

  346
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  13

Wszystko napisane przez Fedeez

 1. Powiem Ci, że robisz progress. Bardzo ciekawie stworzone animacje i widzę, że ostatnio nieźle się rozpędziłeś. Nie podobają mi się jednak postacie, a dokładniej ich styl wyglądu, ale to zależy od gustu, bo wykonanie genialne. Ja takie coś robiłbym z 3 miesiące nie mniej. Czekam na kolejne animacje
 2. @kaczestudio bardzo podobają mi się Twoje prace. Są w moim guście. Najlepiej prezentuje się logo mypharm. Ciekawa kolorystyka, dobrze dobrany font i bardzo przyjemny dla oka sygnet.
 3. Witam wszystkich w temacie! Zdecydowałem się zaprezentować moje fotografie z wakacji. Wiem, że nie są one urzekające i w cale nie zawierają reklamy (polecam markę Opel) Myślę, że jak na jedne z pierwszych zdjęć, nie wyszło tragicznie. Ocenę zostawiam Wam.
 4. Nie wygląda zbyt dobrze. Ta biała postać po prawej ani trochę nie pasuje kolorystycznie do całoßci. Tek się zlewa z tłem, a sygnet również. Co do drugiej pracy, to nie ma tu dla mnie nic powalającego. Ten niebieska farba nie pasuje do całości.
 5. Będę tu wystawiać moje prace. Liczę na wszelkie opinie. Aby zachować ład nowe zdjęcia będą pojawiały się w nowych postach, oraz w tym wpisie.
 6. Dziś przedstawiam Wam kolejny mój projekcik. Niestety, bądź dla niektórych stety, przystopuję nieco z logami. Owszem będę iść dalej w tą stronę, ale nie będę siedział nad tym tak często jak ostatnio. Chciałbym spróbować czego innego i zabrać się za innego typu grafiki. Ale bez przedłużania, zachęcam do komentowania:
 7. No, no, przyznam, że Twoje grafiki wyglądają mega. Można powiedzieć, że praktycznie nie mam czego się doczepić. Może tylko kolorystki w ostatniej pracy. Jest słabo widoczne jak na moje oko. Ale tak ogólnie masz skilla
 8. Jeszcze dziś przedstawiam Wam mój projekt. Liczę na opinię, oraz sugestie, ponieważ wiem, że praca wymaga sporo poprawek, ale pomimo, iż siedziałem nad tym długo, nie udało mi się z tym nic więcej zrobić:
 9. @crycha66 mają spore znaczenie, a napewno dla mnie. Font to coś co dodaje estetyki. Przede wszystkim musi on być czytelny i przyjemny dla oka.
 10. Pomimo, że po miesiący, lepiej późno niż wcale. W dziale Prywatne, również panują pewne zasady, zresztą jak w każdym dziale. Zapoznaj się z regulaminem i uzupełnij braki, zanim administracja usunie post:
 11. Adele (nie pytaj czemu)
 12. Cześć wszystkim, Muszę niestety przyznać, że zrobiło mi się stosunkowo przykro, kiedy zobaczyłem, że mój ulubiony temat zwany "Zabawy" upada, a uczestnicy nie bardzo chcą się udzielać. Możliwe, że to z braku chęci, czy lenistwa... Ale zaraz... To nie temat "Rozczulenia Tazzori'ego", więc bez zbędnego przeciągania... Zabawa jest bardzo prosta. Piszemy jedno skojarzenie ze słowem, które napisała osoba powyżej. Słowa nie muszą być związane z grafiką komputerową. Zabawa... START! Słowo startowe: graficznie.net
 13. Nie ma problemu: http://sketchtoy.com/67969164 Chcę rower, który stoi na deskorolce, która stoi ma samochodzie, który stoi na ciężarówce, a ta ciężarówka stoi na kolejnej ciężarówce, która stoi na większej ciężarówce, a ta ciężarówka, na tirze, który stoi na samolocie, a ten samolot stoi na Titanicu, a ten Titanic stoi na hulajnodze.
 14. Czerwona (chyba) Serial, czy film?
 15. No więc dobra. Ze względu na fakt, iż przelecieliśmy (hehe, takia poranna, a zarazem żałosna gra słów), cały alfabet tworzę nową listę: 1. Imię męskie: 2. Imię żeńskie: 3. Przedmiot / Rzecz: 4. Zawód: 5. Owoc: 6. Warzywo: 7. Kolor: 8. Roślina: Zaczynamy od literki A
 16. "Państwa, miasta...", jest to gra znana na pewno przez każdego. Gra polega na dopasowaniu miasta, państwa, rzeki itp do danej literki. Miasto: Państwo: Rzeka: Imię: Zawód: Roślina: Zwierzę: Marka samochodu: Nazwisko sławnej osoby: Przedmiot/Rzecz: Zaczynamy od literki A. Życzę miłej zabawy!
 17. Nie umiem, Umiesz spać na stojąco?
 18. Witam wszystkich! Oto nowa zabawa na forum. Polega ona na tym, abyś odpowiedział osobie powyżej na pytanie np. Czy umiesz grać w piłkę. Zasady: Na pytanie odpowiadamy wyłącznie Umiem, bądź Nie umiem. Dobrze się bawimy (o ile ktoś weźmie udział xD) Może więc ja zacznę: Czy umiesz śpiewać?
 19. @Bartosz@ chętnie bym pomógł, natomiast link wygasł. Proszę o poprawienie. Może wtedy uda mi się Tobie pomóc
 20. @crycha66 moim zdaniem to wciąż nie to. Poszukaj w Internecie nowych fontów, których nie masz jeszcze w bibliotece, ponieważ sam nie wiem czy czasem przedtem nie było lepiej. Ta czcionka PUNKTOMANIA jest nie za przyjemna i ja osobiście gdybym miał jeszcze do wyboru np. Arial'a, którego za bardzo nie lubię, wybrałbym go. To samo tyczy się fontu przy punktach. Tych fontów raczej się już nie stosuje. Nie wiem czy dobre spostrzeżenie, ale mam wrażenie, że dzisiaj używa się bardziej prostych fontów takich jak Cabin, czy Roboto. Jeżeli chciałbyś poszukać ciekawych fontów, to wszystko masz tutaj: https://fonts.google.com
 21. Z takiego kalkulatora mógłbym korzystać. Co mi się jednak nie podoba... To, że wynik jest aż tak duży. Co kiedy wynik wyjdzie po przecinku? Można po prostu przy większych liczbach zmniejszyć wielkość, ale zdecydowanie lepiej wyglądałoby pomniejszone niezależnie od długości wyniku. Czerwona wersja podoba mi się chyba najbardziej.
 22. No, no, przyznam że zostałem mile zaskoczony. Twoje prace są na wysokim poziomie i bardzo mi się podobają. Co do Superhero Wanted! gdyby tekst był nieco większy, pomyślałbym że jest to okładka książki, a ona (w sensie okładka... Tak wiem, chaotyczne zdanie) zachęca do jej przeczytania. Bardzo zaciekawiłanie kolejna praca. Bardzo dobrze dobrana kolorystyka, jednak mimus jest taki, że nie widać, iż to dziecko trzyma światło od okna. Ujrzałem to dopiero widząc Twój .GIF Ta praca jednak podoba mi się najbardziej. Ostatnia praca niestety na moje amatorskie oko jest nienaturalna, a dokładniej ludzie w oknach. Są oni na czarnym tle, co miesza w mojej wyobraźni. Myślę, że dobrze byłoby w tle ukazać np. lekko widoczne meble, czy chociaż jakiś kolor. Są to jedne z najlepszych fotomanipulacji, jakie widziałem na forum i nie tylko. Oby tak dalej! Czekam na kolejne projekty
 23. Kolejna moja mała robótka Mała nie mała. Niby taka prosta, a robiłem 2,5h, aczkolwiek nie wiem kiedy mi tak czas zleciał Tak więc bez zbędnego gadania:
 24. Mi zdecydowanie się podoba. Mam natomiast ponownie zastrzeżenia do odległości między sygnetem, a logotypem. W pierwszej wersji wydaje mi się ta odległość za mała, natomiast w kolejnych za duża, aczkolwiek nie wiem czy po zmniejszeniu odległości będzie to takie przyjemne dla oka jak teraz. Wydaje mi się, że najlepiej prezentuje się ostatnia wersja kolorystyczna, a najgorzej ta zielona. Projekt jednak wygląda genialnie, pomimo że urodził się w szkolnej ławce
 25. Całość na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, natomiast nie wiem czemu na tło użyłeś gór. Rozumiem, że to tylko na prezentację, ale trochę dziwnie. Niestety sygnet nie podoba mi się. Na pierwszy rzut oka nie wiadomo co to jest i widać wyłącznie figury. Dopiero po chwili zauważyłem, że to banknot. Pragnę zauważyć, że jest on nierówny, ponieważ najbardziej na prawo jest po prostu krótszy. Edit: Teraz jak patrzè na Behance, widzę że miały być to dwie ręce. Niestety nigdy nie wpadłbym na to, że to właśnie to, a nawet i teraz tej drugiej ręki zbytnio nie widzę. Poza tym, czy kojarzy się to z bankiem?