Skocz do zawartości

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

0na

Użytkownik
 • Zawartość

  69
 • Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Neutralny

O 0na

 • Tytuł
  Gaduła

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta
 1. Jak mogłoby wyglądać to logo?

  Skoro gridweb, to może "W" zrobione z prowadnic?
 2. Zabawa graficzna

  Oki PS W sumie nie pomyślałam, że niektóre czcionki mają różne wymyślne zawijasy, to chyba lepiej jak ta maksymalna wysokość będzie 160 px.
 3. Zabawa graficzna

  Hmm, tylko to już byłby rodzaj konkursu, nie zabawy. Także nie wiem, bo konkursy to chyba tylko administracja może organizować? Co do kolorów, to już pisałam, że ja właśnie byłabym za tym, aby dobór kolorów pozostawić uczestnikom, nie narzucać z góry. A wysokość podałam właśnie taki przedział od - do, ale jeśli uważasz, że za mała rozpiętość, to może od 60 do 120 px?
 4. Zabawa graficzna

  Hmm, to może aby uprościć, niech wybiera osoba która zapodaje hasło, chyba, że ktoś inny dostał o co najmniej 3 plusiki więcej, to wtedy wygrywa ten z plusikami czy tam polubieniami. I ja bym była za tymi kolorami również. W sensie, że każdy może sobie wybrać kolor tła i napisu. No i trzeba ustalić maksymalną i minimalną wysokość napisu, żeby ktoś nie wstawił jakiegoś mikroskopijnego czy takiego na pół ekranu Wg mnie to tak 60 do 90 px by było spoko. Na każde hasło dałabym 3 dni. Może tak być?
 5. Zabawa graficzna

  A nie wiedziałam czy mogę, poza tym sądziłam, że ktoś się wypowie na temat szczegółów. Tzn. czy ma być czarny napis na białym tle, czy każdy sam dobiera kolory. Nie bardzo też wiem, jak będziemy ustalać osobę, która najlepiej dobierze fonta. Czy ilością plusików, czy jakimś głosowaniem, czy to administracja ma wybierać czy osoba podająca hasło. Także zanim dodam, to byłoby miło, gdyby chętni pomogli to ustalić, bo ja tutaj rzadko bywam i nie wiedziałam jak się takie rzeczy odbywają.
 6. Co byście powiedzieli na zabawę, w której ktoś podaje jakieś pojęcie typu: tajemnica, miłość, powaga, lekkość, smutek, moc itd. itp., a inni użytkownicy muszą wpisać to słowo fontem, który najlepiej to pojęcie oddaje? Ten, kto najtrafniej dobierze czcionkę, zapodaje następne hasło. Przy czym można by było używać wyłącznie darmowych czcionek. Napis (bez dodatkowych efektów) wstawiany byłby jako obrazek na jednolitym tle. Kolor tła i czcionki mógłby być z góry ustalony, albo dowolny i wtedy ocenie podlegałby także wybór kolorystyki. Zainspirowała mnie grafika: I pomyślałam, że taka zabawa mogłaby być pouczająca
 7. Cennik do oceny

  Kolejna zmiana, poprawiłam dane teleadresowe za podpowiedzią Honey Bunny i odrobinę przyciemniłam tę biel na górze @Edycja: A może taki układ na górze? Który lepszy Waszym zdaniem?
 8. Cennik do oceny

  Oni nie chcieli żadnych zdjęć, ale dziękuję za sugestię No i nazwa firmy, to Oponka, nie "Warsztat Oponka", bo tam jest też wulkanizacja. Raczej nie chcieliby takiej zmiany nazwy. O godziny otwarcia pytałam, ale też nie chcą. Z tym facebookiem i dodaniem kodu pocztowego dobry pomysł, dzięki Też mnie gnębiła ta różnica długości. Napisałam, żeby podali mi kod i zapytałam, czy może to tak być zapisane z tym mailem i fb. Zobaczymy co odpiszą.
 9. Cennik do oceny

  Taką małą nie mogę, bo telefony są ważne i miały się wyróżniać. Mogę trochę zmniejszyć. Co do słuchawki, to wtedy będę musiała także dać domek przy adresie. No i nie wiem z której strony miałabym umieścić te ikonki, skoro przy mailu i fb są po lewej. Będzie dziwnie wyglądać, jak przy telefonie będzie ikonka z prawej a przy fb i mailu z lewej. A wszystkie po lewej też będą bez sensu. Dlatego właśnie nie umieściłam ikony telefonu. W końcu jest oczywiste, że to nr telefonu. @Edycja: Teraz widzę, że przegapiłam spację przed zł w jednym miejscu, ale już nie będę wymieniać obrazka
 10. Cennik do oceny

  Edytowałam wg sugestii. Jedynie tła nie zmieniałam, bo nie wiem na jakie. A co z tymi danymi teleadresowymi i ew. wyrównaniem do prawej cen w drugiej kolumnie? Zostawić tak jak jest?
 11. Cennik do oceny

  Nie mam PSD, ja to robię w Inkscape
 12. Cennik do oceny

  Dziękuję Ciemne tło akurat chciał klient. W sumie do wulkanizacji i warsztatu samochodowego wydawało mi się odpowiednie. A jaki odcień tła byś w takim razie sugerował? Punktatory, to dobry pomysł. Zastanawiałam się, czy je umieścić, tylko trochę mało miejsca, ale spróbuję. I przesunę te rozmiary.
 13. Cennik do oceny

  Bardzo proszę o konstruktywną krytykę. Przede wszystkim zastanawiam się, czy ceny w kolumnie "Warsztat samochodowy" powinnam wyrównać do prawej. Nie jestem też pewna ułożenia danych teleadresowych na górze. Rozważam przeniesienie nr telefonów na lewo, w miejsce adresu, a adres może dać na środek i wyrównać w nim tekst do środka? Co myślicie? Logo oczywiście też jest mojego autorstwa, gdyby ktoś chciał ocenić, ale już i tak zostało zatwierdzone przez klienta. To mała firma w małej miejscowości.
 14. RawTeraphee: profil ICC do druku

  Zapytałam, bo miałam nadzieję, że ktoś tutaj może zna ten program. Bardzo mnie zaciekawił i po prostu chciałam się dowiedzieć, czy ma taką funkcję i jak to ustawić, skoro już go zainstalowałam i obejrzałam kilka poradników. Tymczasem dyskusja skręca w zupełnie inną stronę
 15. RawTeraphee: profil ICC do druku

  Nie zamierzam na tym zarabiać. Normalnie, to zajmuję się grafiką wektorową i też nie jakoś zawodowo, a obróbka zdjęć to tak niezbyt moja działka. Ale mamy w rodzinie starsze osoby, które uwielbiają zdjęcia, a nie chcą się przekonać do komputera i trzeba im drukować. Brat męża ma aparat i pstryka nawet niezłe fotki, ale do obróbki i nauki programów graficznych to już nie jest chętny, a skoro ja się zajmuję grafiką, to padło na mnie
×