0na

Użytkownik
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Neutralny

O 0na

 • Ranga
  Bywalec

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta
 1. Ja też korzystam z Inkscape Ja też korzystam z Inkscape A projekt bardzo mi się podoba. Jednak mam wrażenie, jakbym gdzieś już widziała bardzo podobne logo. Samo zdjęcie i ten efekt na nim, to też dość mi znany motyw. Jest estetycznie, nowocześnie, ale jakoś mało oryginalnie.
 2. Też nienawidzę tych gazetek z przekładaniem kartek. Zawsze, jak tylko jest taka możliwość, to pobieram PDF-a.
 3. Dziękuję, ale niestety nie o to mi chodziło. Syncopate ma dziwne małe litery, a Orbitron jest zbyt kwadratowa. Szukam czcionki, która wygląda bardziej zwyczajnie, właśnie jak ta Gymkhana, aby nadawała się do dłuższego tekstu (akapitowego). Ponadto musi zawierać styl o normalnej i zwiększonej szerokości (expand, wide), a tutaj obie mają tylko jeden rodzaj szerokości. I jeszcze zapomniałam dodać, że musi mieć polskie znaki. @Edycja: Przeszukałam już cały Dafont i Fontsquirrel. Najbliżej tego co potrzebuję jest na tę chwilę Encode , ale ta wersja wide jednak trochę za mało wide. Gymkhana wychodzi szersza, no i też jest nieco ładniejsza. Szukam więc dalej ale coś czuję, że wśród darmowych nie znajdę @Edycja2: Znalazłam! https://fontlibrary.org/en/font/sean-sans - nie jest tak ładna jak Gymkhana, ale ma wszelkie możliwe szerokości i wagi, jest czytelna i darmowa do użytku komercyjnego. Nic lepszego chyba już się znaleźć nie da.
 4. Szukam czcionki bezszeryfowej, szerokiej, czytelnej, darmowej do użytku komercyjnego. Idealna byłaby Gymkhana ale niestety dostępna jest tylko jedna waga, a ja potrzebuję przynajmniej bold i medium. Do tego nawet w wersji płatnej jest tylko szeroka, a potrzebuję także odmiany o normalnej szerokości.
 5. Poszukuję fontów sportowych, takich jak w logo e-sportowych, ale darmowych do użytku komercyjnego. Jak ktoś zna jakieś fajne i konkretne, to poproszę o namiary.
 6. Dziękuję - ta mi się bardzo spodobała
 7. Bardzo dziękuję Najbardziej podobają mi się dwie ostatnie, zwłaszcza przedostatnia
 8. Uhm, dzięki, bardzo mi pomogłeś A dlaczego to taki problem, żeby ktoś mi tutaj podał kilka przykładów?
 9. Serce mi niczego nie dyktuje, albo podyktuje jakiś kicz. Najpierw muszę sobie wyrobić gust i rozeznanie
 10. Chcę je tworzyć w programie graficznym, najlepiej w wektorach. I nie wiem, czym się inspirować i do czego dążyć. Co w tej chwili jest najmodniejsze.
 11. Nie, nie chcę takich ręcznie robionych. Większość z tych, co widziałam na Allegro wygląda jak kupka śmieci. No i o to chodzi. Dlatego właśnie prosiłam o przykłady tych, którzy mają bardziej wyrobiony gust i orientują się lepiej ode mnie, co jest dobre, a co nie. Nigdy sobie tego gustu nie wyrobię, jak nie będę mieć dobrych przykładów. Stąd moja prośba. Także czekam na konkretne przykłady. Mam nadzieję, że ktoś pomoże.
 12. Tak, wiem że na Behance, ale tu właśnie chodzi o to, żeby ktoś wybrał, które grafiki faktycznie są bardzo dobre i na czasie. Sama znalazłam coś takiego: https://www.behance.net/gallery/45616381/Mr-Bullfinch-and-a-Spirit-of-Christmas-Watercolor-Pack i wydaje mi się, że to jest naprawdę super. A poza tym jakoś nic więcej mnie specjalnie nie zachwyciło z tych najnowszych, bo sortowałam po ostatnio dodanych. Nie wiem co o tym myślicie? W każdym razie takie malowidła, to już za wysokie progi, bo ja malować nie potrafię. Tylko rysuję trochę ołówkiem i długopisem trochę lepiej od przeciętnej osoby, ale też nie jakoś super. Mam nadzieję, że bez umiejętności malowania też da się stworzyć estetyczną i atrakcyjną kartkę świąteczną? Tylko coś takich nie mogę znaleźć
 13. Prosiłabym o kilka przykładów takich naprawdę dobrych grafik świątecznych typu kartka świąteczna czy tapeta na pulpit. Chodzi mi o takie, które są obecnie na czasie. Tak abym miała jakieś rozeznanie. Nie chcę polegać wyłącznie na własnym guście, który nie jest jeszcze specjalnie wyrobiony, a nie wyrobię go sobie nie wiedząc, które z oglądanych prac są dobre, a które niespecjalnie. Ktoś pomoże?
 14. Dziękuję
 15. Dziękuję Ostatecznie zrezygnowałam z tego pnia i lekko zmieniłam dół: Niestety nie wiem, o co chodzi z gwiazdą i dlaczego ta nie pasuje. Nie mam pomysłu, co miałabym w niej zmienić...