Barti

Logomaniak
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Barti wygrał w ostatnim dniu 27 Grudzień 2016

Barti ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

69 Bardzo dobry

1 obserwujący

O Barti

 • Ranga
  Ciekawski
 • Urodziny 26.03.2002

Informacje osobiste

 • Imię
  Bartosz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe Photoshop

Ostatnio na profilu byli

370 wyświetleń profilu
 1. W zasadzie całość wygląda nawet nieźle. Tylko: - Nie czaję tego płomyka? Tak z d*py wstawionego nad wyrazem "pizzeria" W ogóle dla mnie spójności całość nie ma. Ta przerywana linia mogłaby być trochę dłuższa, bo takie malutkie elementy znikną w małym formacie.
 2. Dobra, poproszę administrację o zamknięcie tematu, ponieważ projekt został zaakceptowany przez klienta, więc nie będę go dalej rozwijał. Może graficznie nie jest to mój "debiut", ale postaram się na przyszłość bardziej Was zaskoczyć Pozdrawiam cieplutko, Barti.
 3. avatar pod forum

  http://imgur.com/a/AuHmr #113844
 4. Witaj na forum @fraceq8_design
 5. @Honey Bunny takim cudem, że te pierwsze powiększyłem, a tej drugiej już nie Ale taki font już powinien pasować. (średnio lubie fonty dobierać)
 6. Taki mały edit. Trochę lepiej to wygląda
 7. avatar pod forum

  @Supratec a nie da się zrobić, żeby się kreciło (to 2) ale na kolor niebieski?
 8. Witam, chciałbym zaprezentować wizytówki, które wykonałem dla kwiaciarni "Niezapominajka" Ogólnie miało być prosto, elegancko i na temat. Jak wyszło? Oceńcie sami! Pozdrawiam, Barti.
 9. Witam, jestem zainteresowany współpracą. Można prosić o kontakt w tej sprawie? Pozdrawiam, Barti P.S wysłałem wiadomość w tej sprawie
 10. avatar pod forum

  @Supratec zdaję się na Ciebie. Bez napisów, jakaś fajna animacja http://imgur.com/a/0U3g8
 11. avatar pod forum

  @Supratec nie znalazłbyś chwili na zrobienie mojego avka?
 12. Siemka, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej
 13. Witamy na forum!
 14. @Fedeez faktycznie font jest dość oddalony od samego sygnetu, dzięki za podpowiedź. @Honey Bunny założenie tematu miało na celu zaprezentowanie mojego logo, a nie proces jego tworzenia, dlatego też nie rozumiem Twojego zdziwienia, że nie ma tu żadnej rewolucji, a nawet ewolucji. Może nie potrzebnie wstawiłem tą samą wersję z inną kolorystyką, ale w końcu od tego jest forum, żeby czymś się podzielić i poczytać co sądzą o tym inni - nie ma w tym nic narcystycznego, bynajmniej nie miało być... Pozdrawiam, Barti.
 15. Zmieniłem jeszcze kolorystykę, trzymając się, że niebieski - diament, szary - ołówek. Żółty też nie był tak super widoczny.