whitey

Logomaniak
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

whitey wygrał w ostatnim dniu 27 Wrzesień 2016

whitey ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

53 Bardzo dobry

O whitey

 • Ranga
  Bywalec

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

393 wyświetleń profilu
 1. Myślę, że te przykłady które załączyłaś są akurat wykonane ręcznie akwarelami na papierze. Oczywiście można osiągnąć podobny efekt bez zabawy farbami. Myślę, że najprościej w PS. Nie jestem dobra w tłumaczeniu, ale ja bym to zrobiła tak: 1. Po pierwsze dobry FONT przypominający tekst pisany pędzlem (można znaleźć np TU) 2. Po drugie TEKSTURY (watercolor texture - google) Piszemy coś, wrzucamy teksturę i tworzymy maskę przycinania tak jak tu: Efekt:
 2. Co do pracy wyżej to mnie ten sygnet skojarzył się ze spinaczem
 3. Mielone Digital art czy traditional art?
 4. Dzięki @Tazzori Na razie nic nowego nie tworze czym mogłabym się pochwalić na forum, ale zapraszam do oglądnięcia mojego drugiego tematu :
 5. nerf

  Wow, w ponad godzinę zrobić takie coś? Podziwiam. Nowe prace świetne!
 6. Jajecznica Góry czy morze?
 7. Fałsz Osoba pode mną lubi zimę.
 8. Praca nr 1 - troszkę nie ogarniam połączenia tarczy, skrzydeł i słuchawek, nic mi tutaj do siebie nie pasuje. Poza tym sygnet w stosunku do napisu jest strasznie ogromny, w dodatku mam wrażenie, że każdy element tego logo jest w trochę innym miejscu w pionie tzn nie jest wyśrodkowane. Sam napis "PARTY PEOPLE MUSIC" jeszcze przejdzie, ale nie w połączeniu z tym sygnetem. Druga praca mi się podoba Sygnet przyjemny dla oka, typo pasuje. Prosto i ładnie. Jedyne co mogłabym zmienić to zwiększyć minimalnie odstęp pomiędzy sygnetem, a tekstem, bo wydaje mi się, że jedno do drugiego jest trochę za bardzo przyklejone, ale to szczegół. Ostatnia praca - pomysł fajny, ale wg mnie do dopracowania. Można by zmniejszyć samo "ZZ" (bez koła - tak żeby zostało więcej marginesu) bo graniczy z krawędziami i kombinować dalej. To tylko moje zdanie, ekspertem nie jestem, ale może moja opinia na coś się przyda
 9. Miało być kolorowo Może kiedyś coś z tym jeszcze pokombinuję, jak mi się będzie chciało.
 10. Fałsz, Osoba pode mną uczy się/studiuje.
 11. @Paweł dzięki za opinię Szczerze, mnie ten jeleń w wersji powyżej też podoba się mniej, niż wersja którą przedstawię poniżej, ale chciałam żeby wszystkie 4 prace wyglądały mniej więcej podobnie, bez żadnych tekstur itp. Oto lepsza wersja: (przynajmniej wg mnie )
 12. Lubię minimalistyczne projekty jednak czegoś mi tutaj brakuje. Myślę, że do samego logotypu przydałby się jakiś sygnet, bo sam napis nie kojarzy mi się z firmą budowlaną. Logo kojarzy mi się z czymś nowoczesnym (za pewne o to chodziło) ale patrząc na font na myśl przychodzi mi jakaś branżą elektroniczna. Dodatkowo gryzie mnie ten slogan wyrównany do lewej strony. Nie wyglądałby lepiej wyśrodkowany? Albo 'rozstrzelony'? Prezentacja na behance bardzo fajna
 13. Miazga! Nic nowego do tematu nie wniosę - tak jak osoby wyżej powiem, że nie ma się do czego przyczepić. Czekam na kolejne prace.
 14. Fałsz, Osoba niżej potrafi rysować.