Skocz do zawartości

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

whitey

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana whitey w dniu 13 Wrzesień

Użytkownicy przyznają whitey punkty reputacji!

Reputacja

57 Bardzo dobry

O whitey

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

635 wyświetleń profilu
 1. Wizytówka

  Kurde, ale wpadka haha, oczywiście, że chodziło mi o 90x50, jak pisałam to wyżej, coś mi nie pasowało Chyba pomyliło mi się z standardowym wymiarem drukowania zdjęć, ostatnio więcej w fotografa się bawię Jeśli kogoś już zdążyłam wprowadzić w błąd to przepraszam
 2. Wizytówka

  Co do rozmiarów to jasne - można projektować większe, żeby później sobie zeskalować do odpowiedniego. Ale w tym wypadku chodziło mi o coś innego, mianowicie o to, że standardowe wizytówki mają wymiar 90mm x 50 mm, Twoja ma w przybliżeniu 13,5 x 6 90mm x 50mm to typowy i najczęstszy format, są oczywiście wyjątki, i formaty mogą się minimalnie różnić. Nie wiem czy w twoim przypadku to działanie był zamierzone, czy wynikło to po prostu z nieświadomości.
 3. Wizytówka

  Hm, po pierwsze co to za format? Bo wydaje się nietypowy, jak na rozmiar wizytówki (chyba, że to celowy zabieg). Ogólnie bardziej mi się to kojarzy z jakimś banerem na stronę lub na fb, niż z wizytówką. Po drugie, trochę za dużo się tutaj dzieje. Lewandowski wtopiony w tło wygląda średnio. Nad nim to logo(?) też nie bardzo. Adres strony internetowej jest oderwany od reszty info i umieszczony w dość dziwnym miejscu. Dałabym go do reszty informacji, ale jakoś przejrzyściej to poukładała, żeby było czytelne. Poza tym mamy tutaj 5 różnych fontów (licząc z tym logo po prawej) a to zdecydowanie za wiele. Ogranicz się do max 2 różnych (pasujących do siebie), wtedy wszystko będzie spójniej wyglądało Powodzenia.
 4. Sid Tags

  O rany, co tu się dzieje! Magia! Zakochałam się w tych pracach!
 5. Watercolor text effect?

  Myślę, że te przykłady które załączyłaś są akurat wykonane ręcznie akwarelami na papierze. Oczywiście można osiągnąć podobny efekt bez zabawy farbami. Myślę, że najprościej w PS. Nie jestem dobra w tłumaczeniu, ale ja bym to zrobiła tak: 1. Po pierwsze dobry FONT przypominający tekst pisany pędzlem (można znaleźć np TU) 2. Po drugie TEKSTURY (watercolor texture - google) Piszemy coś, wrzucamy teksturę i tworzymy maskę przycinania tak jak tu: Efekt:
 6. The Adipe's Designs

  Co do pracy wyżej to mnie ten sygnet skojarzył się ze spinaczem
 7. A czy B?

  Mielone Digital art czy traditional art?
 8. Polyart - whitey

  Dzięki @Tazzori Na razie nic nowego nie tworze czym mogłabym się pochwalić na forum, ale zapraszam do oglądnięcia mojego drugiego tematu :
 9. Vexelowy domek Nerfa

  Wow, w ponad godzinę zrobić takie coś? Podziwiam. Nowe prace świetne!
 10. A czy B?

  Jajecznica Góry czy morze?
 11. Prawda czy fałsz

  Fałsz Osoba pode mną lubi zimę.
 12. Polyart - whitey

  Miało być kolorowo Może kiedyś coś z tym jeszcze pokombinuję, jak mi się będzie chciało.
 13. Prawda czy fałsz

  Fałsz, Osoba pode mną uczy się/studiuje.
 14. Polyart - whitey

  @Paweł dzięki za opinię Szczerze, mnie ten jeleń w wersji powyżej też podoba się mniej, niż wersja którą przedstawię poniżej, ale chciałam żeby wszystkie 4 prace wyglądały mniej więcej podobnie, bez żadnych tekstur itp. Oto lepsza wersja: (przynajmniej wg mnie )
×