zyznos321

Zleceniodawca
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

zyznos321 wygrał w ostatnim dniu 20 Grudzień 2016

zyznos321 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

36 Dobry

O zyznos321

 • Ranga
  Gaduła

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe InDesign
  Adobe Photoshop
  Autodesk 3DS Max
  Autodesk Blender
  Corel Draw
  Corel Painter
  Gimp
  InkScape
  Maxon Cinema 4D
  Paint
  Inny program

Ostatnio na profilu byli

353 wyświetleń profilu
 1. Ok, za chwilę wykonuję przelewy. Jeśli deutsche bank jutro pracuje, pieniądze powinny być po południu
 2. Temat się nieco przedawnił, ale nie chciałem go zamykać bez wyboru zwycięzcy. Najprawdopodobniej żadna z propozycji nie zostanie wykorzystana, gdyż w trakcie jest kolejne podejście do zaprojektowania całego layoutu od zera. Zleciłem to innej firmie i mam nadzieję, że nowy layout będzie bardziej dopracowany. Zdaję sobie jednak sprawę, że każdy włożył w projekt sporo pracy więc proponuję takie rozwiązanie: - 50zł dla każdego, kto wstawił swój pomysł. Czekam na Waszą opinię na temat tego rozwiązania. Jeśli jest ok, proszę o dane do przeleu na PW od każego. Jeśli ktoś się nie zgadza, będę musiał wybrać tylko jedną pracę, której wykonawca otrzyma 150zł.
 3. 250zł dla @mohlodi za włożoną pracę Zapraszam na pw
 4. Stawka wzrasta do 150zł. Może ktoś jeszcze podrzuci swoją propozycję?
 5. Wygrywa propozycja @tip Zapraszam na PW
 6. @tip jak na razie według mnie najlepsza propozycja Otrzymałem na PW info, że tworzy się jeszcze co najmniej jednak propozycja więc chciałbym przedłużyć termin na projekt o dodatkowe 3 dni.
 7. @mohlodi dzięki za pracę. Chciałbym jednak zobaczyć także pomysły innych użytkowników więc termin zostaje przedłużony do 20.12.2016. Zapomniałem też o jednej sprawie: W przesłanych pracach brakuje tytułu zadania (w projekcie "Weź udziął w konkursie i wygraj 2000zł.").
 8. Typ zlecenia: Zlecę poprawienie wyglądu layoutu przedstawionego na screenie. Użytkownik po zalogowaniu widzi to, co jest na nim przedstawione (aktualności zostaną zmienione). Chodzi o dopracowanie wyglądu dowolnych elementów. Można zmieniać dowolne elementy (ikony, kolory itp). Wynagrodzenie przyznawane będzie za przesłanie screena z naniesionymi poprawkami/własnymi pomysłami. Wygrywa praca z najlepszymi według mnie zmianami. Adres strony: http://kubigo.com/?run=admin (darkos:ziarno) Budżet oraz sposoby płatności: 250zł przelew bankowy lub PayPal Termin: 07.12.2016 - zostanie przedłużony o 7 dni jeśli nie pojawi się satysfakcjonująca mnie praca Dodatkowe informacje:
 9. Typ zlecenia: Potrzebuję osoby, która mogłaby przygotować nową wersję kolorystyczną dla zakodowanego layoutu. Chodzi o przerobienie kolorów (nie zmieniając układu) layoutu na pierwszym screenie tak aby był podobny kolorystycznie do layoutu z 2 screena. Osoby zainteresowane, proszę o wrzucanie screena z własnym pomysłem (ze zmienionymi kolorami na ciemne). Jeśli mi sie spodoba, przechodzimy do kodowania. Zlecenie obejmuje także zakodowanie do css wprowadzonych zmian. Kolorystyka: czarna/ciemna + zielony Adres strony: http://kubigo.com/?run=admin (darkos:ziarno) Budżet oraz sposoby płatności: 1000zł konto bankowe Termin: 06.12.2016 - przeysłanie pomysłów, 15.12-2016 - zakodowanie pomysłu Screen 1 Screen 2
 10. Typ zlecenia: Szukam kogoś, kto mógłby opracować wygląd listy zadań według projektu z poniższego screena. Zadania są to czynności, za które użytkownicy otrzymują wynagrodzenie (np. wzięcie udziału w konkursie). Każdy prostokąt na liście to inne zadanie. W prostokącie powinien znajdować się obrazek (logo sponsora), tytuł zadania, kategoria (konkurs, newsletter, kliknięcie, itp) oraz stawka wynagrodzenia za wykonanie danego zadania (dodatkowo mogą także zawierać button w stylu "weź udział", zachęcający do kliknięcia). Niektóre prostokąty będą nieaktywne jeśli wyrobione zostaną limity lub użytkownik wykonał już to zadanie. Chodzi o zaprojektowanie wyglądu elementów aktywnych oraz nieaktywnych na tej liście tak aby dobrze komponowały się z resztą strony oraz zawierały wszystkie wymienione elementy. Obramowania prostokątów także mogą być zmieniane lub usunięte. Rozmiar: jak w projekcie Kolorystyka: pasująca do strony kubigo.com Treść tekstu: - Adres strony: http://kubigo.com/?run=admin (darkos:ziarno) Budżet oraz sposoby płatności: 100zł przelew bankowy lub PayPal Termin: 20.12.2016 - jeśli nie pojawią się satysfakcjonujące mnie prace, zostanie przedłużony o tydzień. Dodatkowe informacje:
 11. Dziękuję za wszystkie nadesłane propozycje. Zastanawiałem się jakiś czas, ale wybór padł mimo wszystko na pracę @Supratec: Według mnie praca najlepiej komponuje się ze stroną oraz w prosty sposób wyraża to co chciałem przekazać. 150zł dla Pana Chciałbym jednak wyróżnić także kilka innych prac, które także mi się spodobły. Są to kolejno: @ciutGrzeszna, @mohlodi, @tip. 50zł dla każdego z Was za włożony wysiłek. Proszę o przesyłanie danych do przelewu na PW
 12. Stawka zostanie zwiększona do 100zł jeśli pojawi się propozycja, która będzie wyglądała profesjonalnie i na prawdę dobrze komponowała się ze stroną Jeśli będzie super idealnie, dam 150zł Grafika powinna witać użytkowników w serwisie, a zarazem kierować nowych, aby wiedzieli co po kolei zrobić.
 13. @mohlodi wybieram baner 2,3 i 4 = 90zł @ciutGrzeszna baner nr 2 = 30zł @Marcin baner nr 1 = 30zł Proszę Was wszystkich o przesłanie danych do przelewu na PW
 14. @Knayder Chciałbym przedłużyć termin o 7 dni. @Głuch O coś takiego mi chodziło. Poczekam jeszcze jednak na realizacje od innych użytkowników. Strona powitalna powinna zachęcać do zapoznania się z istrukcją, wkonywania zadań (zarabiania pieniędzy) i ich wypłacania. Można dodać także coś o cashbacku (zwrot części środków za zakupy), który jest dodatkową funkcjonalnością w nowej wersji serwisu.
 15. Dzięki... Na razie czekam na kolejne propozycje