Skocz do zawartości

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

zyznos321

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana zyznos321 w dniu 20 Grudzień 2016

Użytkownicy przyznają zyznos321 punkty reputacji!

Reputacja

39 Dobry

O zyznos321

 • Tytuł
  Gaduła

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Illustrator
  Adobe InDesign
  Adobe Photoshop
  Autodesk 3DS Max
  Autodesk Blender
  Corel Draw
  Corel Painter
  Gimp
  InkScape
  Maxon Cinema 4D
  Paint
  Inny program

Ostatnie wizyty

513 wyświetleń profilu
 1. Nazwa i logo dla serwisu komputerowego

  Wygrywa @Marcin @Suram oraz @wDESIGN także mi sie podobają więc proponuję dla Was po 50zł. Temat jest jeszcze do przemyślenia i nie wiem, czy którekolwiek logo zostanie wykorzystane. Proszę o przesłanie danych do przelewu na PW
 2. Nazwa i logo dla serwisu komputerowego

  Przepraszam za spóźnienie. Dziś lub maksymalnie jutro podam loginy zwycięzców.
 3. Nazwa i logo dla serwisu komputerowego

  Praca według mnie OK. Niestety jeśli chodzi o nazwę to mam troszkę niemiłe skojarzenia (patCom = patologiaCom?) Dlatego poczekam jeszcze na inne pomysły
 4. Typ zlecenia: mam w planach otwarcie serwisu komputerowego w małym miasteczku. Będzie to pierwszy tego typu punkt w danej lokalizacji. Wszystko jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie, ale chciałbym już wziąć się za szukanie ciekawej nazwy oraz identyfikacji wizualnej dla powstającego miejsca. Dlatego otwieram to zlecenie. Dotyczy ono wymyślenie ciekawej nazwy oraz loga dla serwisu komputerowego/usług informatycznych. Poniżej zamieściłem przykład, pracy, która jest według mnie OK. Jestem jednak Patryk, a nie Arek więc nic tu nie pasuje. Jest to tylko przykład. Nazwa nie powinna raczej zawierać mojego imienia. Fajnie byłoby gdyby udało się wymyślić coś ciekawego i łatwego do zapamiętania. Najlepiej gdyby logo dostarczone było w wektorze. Będzie ono najprawdopodobniej użyte później przy projektowaniu szyldów, wizytówek oraz wnętrza budynku. Rozmiar: dowolny, wektor Kolorystyka: dowolna Budżet oraz sposoby płatności: 200zł, przelew bankowy lub PayPal Termin: 31.03.2017 - jeśli termin może ulec zmianie dopisz odpowiednią adnotacje. Dodatkowe informacje:
 5. Opracowanie wyglądu listy grid

  Ok, za chwilę wykonuję przelewy. Jeśli deutsche bank jutro pracuje, pieniądze powinny być po południu
 6. Opracowanie wyglądu listy grid

  Temat się nieco przedawnił, ale nie chciałem go zamykać bez wyboru zwycięzcy. Najprawdopodobniej żadna z propozycji nie zostanie wykorzystana, gdyż w trakcie jest kolejne podejście do zaprojektowania całego layoutu od zera. Zleciłem to innej firmie i mam nadzieję, że nowy layout będzie bardziej dopracowany. Zdaję sobie jednak sprawę, że każdy włożył w projekt sporo pracy więc proponuję takie rozwiązanie: - 50zł dla każdego, kto wstawił swój pomysł. Czekam na Waszą opinię na temat tego rozwiązania. Jeśli jest ok, proszę o dane do przeleu na PW od każego. Jeśli ktoś się nie zgadza, będę musiał wybrać tylko jedną pracę, której wykonawca otrzyma 150zł.
 7. Dopracowanie wyglądu layoutu

  250zł dla @mohlodi za włożoną pracę Zapraszam na pw
 8. Opracowanie wyglądu listy grid

  Stawka wzrasta do 150zł. Może ktoś jeszcze podrzuci swoją propozycję?
 9. Zmiana kolorystyki layoutu

  Wygrywa propozycja @tip Zapraszam na PW
 10. Zmiana kolorystyki layoutu

  @tip jak na razie według mnie najlepsza propozycja Otrzymałem na PW info, że tworzy się jeszcze co najmniej jednak propozycja więc chciałbym przedłużyć termin na projekt o dodatkowe 3 dni.
 11. Opracowanie wyglądu listy grid

  @mohlodi dzięki za pracę. Chciałbym jednak zobaczyć także pomysły innych użytkowników więc termin zostaje przedłużony do 20.12.2016. Zapomniałem też o jednej sprawie: W przesłanych pracach brakuje tytułu zadania (w projekcie "Weź udziął w konkursie i wygraj 2000zł.").
 12. Typ zlecenia: Zlecę poprawienie wyglądu layoutu przedstawionego na screenie. Użytkownik po zalogowaniu widzi to, co jest na nim przedstawione (aktualności zostaną zmienione). Chodzi o dopracowanie wyglądu dowolnych elementów. Można zmieniać dowolne elementy (ikony, kolory itp). Wynagrodzenie przyznawane będzie za przesłanie screena z naniesionymi poprawkami/własnymi pomysłami. Wygrywa praca z najlepszymi według mnie zmianami. Adres strony: http://kubigo.com/?run=admin (darkos:ziarno) Budżet oraz sposoby płatności: 250zł przelew bankowy lub PayPal Termin: 07.12.2016 - zostanie przedłużony o 7 dni jeśli nie pojawi się satysfakcjonująca mnie praca Dodatkowe informacje:
 13. Zmiana kolorystyki layoutu

  Typ zlecenia: Potrzebuję osoby, która mogłaby przygotować nową wersję kolorystyczną dla zakodowanego layoutu. Chodzi o przerobienie kolorów (nie zmieniając układu) layoutu na pierwszym screenie tak aby był podobny kolorystycznie do layoutu z 2 screena. Osoby zainteresowane, proszę o wrzucanie screena z własnym pomysłem (ze zmienionymi kolorami na ciemne). Jeśli mi sie spodoba, przechodzimy do kodowania. Zlecenie obejmuje także zakodowanie do css wprowadzonych zmian. Kolorystyka: czarna/ciemna + zielony Adres strony: http://kubigo.com/?run=admin (darkos:ziarno) Budżet oraz sposoby płatności: 1000zł konto bankowe Termin: 06.12.2016 - przeysłanie pomysłów, 15.12-2016 - zakodowanie pomysłu Screen 1 Screen 2
 14. Typ zlecenia: Szukam kogoś, kto mógłby opracować wygląd listy zadań według projektu z poniższego screena. Zadania są to czynności, za które użytkownicy otrzymują wynagrodzenie (np. wzięcie udziału w konkursie). Każdy prostokąt na liście to inne zadanie. W prostokącie powinien znajdować się obrazek (logo sponsora), tytuł zadania, kategoria (konkurs, newsletter, kliknięcie, itp) oraz stawka wynagrodzenia za wykonanie danego zadania (dodatkowo mogą także zawierać button w stylu "weź udział", zachęcający do kliknięcia). Niektóre prostokąty będą nieaktywne jeśli wyrobione zostaną limity lub użytkownik wykonał już to zadanie. Chodzi o zaprojektowanie wyglądu elementów aktywnych oraz nieaktywnych na tej liście tak aby dobrze komponowały się z resztą strony oraz zawierały wszystkie wymienione elementy. Obramowania prostokątów także mogą być zmieniane lub usunięte. Rozmiar: jak w projekcie Kolorystyka: pasująca do strony kubigo.com Treść tekstu: - Adres strony: http://kubigo.com/?run=admin (darkos:ziarno) Budżet oraz sposoby płatności: 100zł przelew bankowy lub PayPal Termin: 20.12.2016 - jeśli nie pojawią się satysfakcjonujące mnie prace, zostanie przedłużony o tydzień. Dodatkowe informacje:
 15. Grafika na stronę powitalną

  Dziękuję za wszystkie nadesłane propozycje. Zastanawiałem się jakiś czas, ale wybór padł mimo wszystko na pracę @Supratec: Według mnie praca najlepiej komponuje się ze stroną oraz w prosty sposób wyraża to co chciałem przekazać. 150zł dla Pana Chciałbym jednak wyróżnić także kilka innych prac, które także mi się spodobły. Są to kolejno: @ciutGrzeszna, @mohlodi, @tip. 50zł dla każdego z Was za włożony wysiłek. Proszę o przesyłanie danych do przelewu na PW
×