Skocz do zawartości

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

icon

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Chatbox

  290
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana icon w dniu 12 Listopad

Użytkownicy przyznają icon punkty reputacji!

Reputacja

39 Dobry

O icon

 • Tytuł
  Bywalec

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Photoshop

Kontakt

 • Gadu Gadu
  48170020
 1. Projekty koszulek e-sportowych

  Siemanko. Mam dla Was nowy projekt! Otóż jakiś czas temu otrzymałem dwa zlecenia od organizacji PRIDE! Jednym z nich było zaprojektowanie czapki na zimę, zaś drugim koszulki specjalnie pod wczorajszy turniej wyłaniający zawodników ich akademii! Koszulka może mieć kilka niedociągnięć ze względu na bardzo mały czas realizacji, ale myślę, że nie ma źle. Wyprodukowana przez organizację koszulka została lekko zmodyfikowana, jednakże mimo wszystko w około 80% został zachowany wykonany projekt. Do prezentacji posłużę się po prostu linkiem do mojego fanpage'a.
 2. Projekty koszulek e-sportowych

  @graphen Dziękuję za tak bardzo pozytywną opinię. Też bym chciał bardzo zobaczyć ją na żywo, lecz projekt póki co kurzy się w moich plikach, gdyż nie ma na niego chętnych.
 3. Mam do sprzedania projekt koszulki e-sportowej. Początkowo był przeznaczony dla jednej z polskich organizacji, jednakże spóźniłem się kilka godzin. Oczywiście kolorystyka, partnerzy oraz logo ulegnie zmianie według życzenia kupującego. Cena wynosi 70 zł przelewem bankowym. Natomiast skontaktować się można na PW lub za pomocą fanpage'a (https://www.facebook.com/FoxStudio99/)
 4. Projekty koszulek e-sportowych

  Dziękujemy za miłe opinie. Niedługo pojawią się nowe projekty.
 5. Nie wiedziałem, gdzie napisać takowy temat, więc postanowiłem umieścić go w tym dziale. Jak sama nazwa wątku wskazuje, temat ten będzie zawierał projekty koszulek esportowych, które prawdopodobnie będą pojawiać się co kilka dni. Oto najnowszy z nich dla polskiej organizacji Invizy Esport.
 6. Moja przygoda z Youtube

  Świeża praca, dopiero co skończona. Jest to moja pierwsza tego typu.
 7. Moja przygoda z Youtube

  Druga miniaturka. Proszę o opinię
 8. Moja przygoda z Youtube

  @Marcin Cieszę się bardzo, że się podoba. Czcionka początkowo była inna, lecz dziewczyna mi doradziła, że ta będzie lepsza. Oczywiście chciała mi pomóc, gdyż sam ją o to prosiłem, dlatego nic złego w jej stronę.
 9. Zważywszy na fakt, że grafika na serwis Youtube jest teraz bardzo popularna, to wpadłem na pomysł, aby zacząć coś robić w tym kierunku, dlatego chciałbym Wam przedstawić moja pierwszą miniaturkę. Dajcie znać, co można by poprawić, co źle, czego brak itp.
 10. Bazgroły Icona

  Dziś mam dla Was coś nowego. Otóż motywem przewodnim jak można się domyślić był delfin. Sami z dziewczyną nie wiemy, dla jakiej firmy czy spółki mógłby znaleźć zastosowanie, ale jednak został wykonany. Zapewne typografia leży, ale jak wcześniej wspominałem - to nie moja najlepsza strona. Zachęcam do opinii.
 11. Bazgroły Icona

  @kaczestudio Dzięki za opinię, miło wiedzieć, że komuś się podoba Twoja praca. Wracając do wypowiedzi, miałem zakończyć logo na tej wersji, ponieważ szczerze nie chciało mi się już bawić dalej, jednakże drugim powodem zakończenia jest brak odpowiednich fontów. Jak wspomniałem wyżej, dopiero zaczynamy przygodę z logami, dlatego nie posiadam dużej wiedzy o typografii, która jest bardzo ważna. To jest przyczyną małego zasobu czcionek, aczkolwiek z tych ważniejszych to mam Roboto, Bebas, Ubuntu oraz Work Sans, który został użyty do tej pracy.
 12. Bazgroły Icona

  @Viper Powiem Ci, że od początku mieliśmy plany, aby zrobić swój biznes we dwoje. Ogólnie zajmujemy się tym od około miesiąca, przy czym większość poprzednich prac to loga drużyn gamingowych, a logo przedstawione wyżej jest pierwsze, jeżeli chodzi o identyfikację. To logo właśnie zostało stworzone dla nas, jednakże początkowo mieliśmy się nazywać "mascot studio" ze względu na prace, jakie wykonujemy, ale zmieniliśmy na "fox". Ogólnie nasze plany zakładają dalsze ćwiczenia, aby rozkręcić swój biznes, lecz co będzie dalej, to czas pokaże. Na pewno niedługo ukaże się kolejna praca i nie koniecznie będzie to logo.
 13. Bazgroły Icona

  @Marcin@Viper Dziękujemy za miłe słowa. Ogólnie, to nie ja sam wykonuje loga, tylko z moją dziewczyną, ponieważ ona szkicuje loga, a ja wdrażam do programu. Tutaj mam jeszcze jedną wersję owego loga, aczkolwiek tym razem ogon został zaostrzony, a czcionka lekko oddalona lub sygnet przeniesiony nad napis.
 14. Bazgroły Icona

  Chciałbym Wam przedstawić drugą wersję loga dla zwariowanej pary. Tym razem są dwie wersje, które różnią się od siebie wielkością sygnetu, ułożeniem i czcionką. Oceńcie jeszcze raz, które z tych dwóch jest lepsze i ogólnie, które jest lepsze. To czy poprzednie przedstawione wczoraj. Liczymy na Waszą pomoc!
 15. Bazgroły Icona

  @Marcin Dzięki wielkie. Z czcionką może popróbuję co nieco, aczkolwiek może jeszcze dziś wejdzie na forum druga wersja loga dla nas także może będzie lepsza typografia. Natomiast dręczy mnie pytanie, na które nie znam odp. Dlaczego przekonwertowaniu sygnetu do PS, tak straciło na jakości i ma poszarpane kontury czy tylko tak mi się wydaje?
×