icon

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

icon wygrał w ostatnim dniu 2 Czerwiec

icon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

31 Dobry

O icon

 • Ranga
  Bywalec

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Photoshop

Kontakt

 • Gadu Gadu
  48170020
 1. Świeża praca, dopiero co skończona. Jest to moja pierwsza tego typu.
 2. Druga miniaturka. Proszę o opinię
 3. @Marcin Cieszę się bardzo, że się podoba. Czcionka początkowo była inna, lecz dziewczyna mi doradziła, że ta będzie lepsza. Oczywiście chciała mi pomóc, gdyż sam ją o to prosiłem, dlatego nic złego w jej stronę.
 4. Zważywszy na fakt, że grafika na serwis Youtube jest teraz bardzo popularna, to wpadłem na pomysł, aby zacząć coś robić w tym kierunku, dlatego chciałbym Wam przedstawić moja pierwszą miniaturkę. Dajcie znać, co można by poprawić, co źle, czego brak itp.
 5. Dziś mam dla Was coś nowego. Otóż motywem przewodnim jak można się domyślić był delfin. Sami z dziewczyną nie wiemy, dla jakiej firmy czy spółki mógłby znaleźć zastosowanie, ale jednak został wykonany. Zapewne typografia leży, ale jak wcześniej wspominałem - to nie moja najlepsza strona. Zachęcam do opinii.
 6. @kaczestudio Dzięki za opinię, miło wiedzieć, że komuś się podoba Twoja praca. Wracając do wypowiedzi, miałem zakończyć logo na tej wersji, ponieważ szczerze nie chciało mi się już bawić dalej, jednakże drugim powodem zakończenia jest brak odpowiednich fontów. Jak wspomniałem wyżej, dopiero zaczynamy przygodę z logami, dlatego nie posiadam dużej wiedzy o typografii, która jest bardzo ważna. To jest przyczyną małego zasobu czcionek, aczkolwiek z tych ważniejszych to mam Roboto, Bebas, Ubuntu oraz Work Sans, który został użyty do tej pracy.
 7. @Viper Powiem Ci, że od początku mieliśmy plany, aby zrobić swój biznes we dwoje. Ogólnie zajmujemy się tym od około miesiąca, przy czym większość poprzednich prac to loga drużyn gamingowych, a logo przedstawione wyżej jest pierwsze, jeżeli chodzi o identyfikację. To logo właśnie zostało stworzone dla nas, jednakże początkowo mieliśmy się nazywać "mascot studio" ze względu na prace, jakie wykonujemy, ale zmieniliśmy na "fox". Ogólnie nasze plany zakładają dalsze ćwiczenia, aby rozkręcić swój biznes, lecz co będzie dalej, to czas pokaże. Na pewno niedługo ukaże się kolejna praca i nie koniecznie będzie to logo.
 8. @Marcin@Viper Dziękujemy za miłe słowa. Ogólnie, to nie ja sam wykonuje loga, tylko z moją dziewczyną, ponieważ ona szkicuje loga, a ja wdrażam do programu. Tutaj mam jeszcze jedną wersję owego loga, aczkolwiek tym razem ogon został zaostrzony, a czcionka lekko oddalona lub sygnet przeniesiony nad napis.
 9. Chciałbym Wam przedstawić drugą wersję loga dla zwariowanej pary. Tym razem są dwie wersje, które różnią się od siebie wielkością sygnetu, ułożeniem i czcionką. Oceńcie jeszcze raz, które z tych dwóch jest lepsze i ogólnie, które jest lepsze. To czy poprzednie przedstawione wczoraj. Liczymy na Waszą pomoc!
 10. @Marcin Dzięki wielkie. Z czcionką może popróbuję co nieco, aczkolwiek może jeszcze dziś wejdzie na forum druga wersja loga dla nas także może będzie lepsza typografia. Natomiast dręczy mnie pytanie, na które nie znam odp. Dlaczego przekonwertowaniu sygnetu do PS, tak straciło na jakości i ma poszarpane kontury czy tylko tak mi się wydaje?
 11. Kolejna praca, jednakże tym razem jest to logo identyfikacyjne dla mnie i dziewczyny, czyli naszej spółki. Zapewne typografia leży, ponieważ przyznam, że nie posiadam za wielkiego zasobu czcionek do takiego typu prac. Dodam, że jest to pierwsza tego typu praca i nie miałem nigdy styczności z odpowiednią typografią, więc jeśli macie porady, krytykę oraz fajne czcionki to podajcie.
 12. Witam w mojej kuchni. Dawno mnie tu nie było, ponieważ rzuciłem grafikę z braku chęci do robienia czegokolwiek, jednakże mam dużo wolnego czasu a nic do roboty, więc stwierdziłem, że czemu by czegoś nie porobić. Także pomyślałem, aby spróbować czegoś nowego, a że nie posiadam ręki do rysowania ani pomysłów to moja dziewczyna zrobiła szkic, a ja wdrożyłem go do programu. Od razu mówię, że pierwszy raz coś takiego robiłem, także mam świadomość iż jest wiele krzywych linii itp. Dodatkowo dopowiem, że owy szkic był wzorowany na pracy logu gamingowym Czugi, ponieważ też pierwszy raz coś takiego szkicowała. Oczywiście to tylko wzorzec, a projekt różni się od oryginału szczegółami oraz faktem, że to wilk a nie niedźwiedź. Oto projekt:
 13. Witajcie, dawno nic nie wstawiałem, a tym bardziej dawno nic z zakresu UI, więc tutaj taki mały początek projektu o podobnej tematyce, jak poprzedni. Wstawiam tylko jedną część bo tyle na razie mam, a nie wiem jak chęci pozwolą i pomysł na kontynuację. Krytykujcie co jest lipne
 14. Witajcie. Chce wam przedstawić niedokończony projekt firmy projektującej wnętrza. Dlaczego niedokończony? Z tego względu, że nie mam pomysłu na zakończenie projektu oraz chce zacząć robić kolejny. Proszę nie oceniać typografii pod względem wielkości czcionki, ponieważ jestem świadom, że nigdzie jest ona za duża. Po prostu mam problem z ps, przez co aktualna wielkość np 8px wygląda jak 20px. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne, ale nic nie dało. Dodatkowo proszę o opinie i rady oraz odpowiedź na pytanie, czy widać progres jeżeli chodzi o ten projekt, a poprzednie.
 15. Trochę mnie tu nie było, ale wracam z kolejnym projektem. Jest to projekt klubu fitness Oceniajcie i krytykujcie ;3 https://symu.co/nkrqxr.sl