icon

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

icon wygrał w ostatnim dniu 4 Styczeń

icon ma najbardziej pochwaloną zawartość!

Reputacja

15 Neutralny

O icon

 • Ranga
  Podglądacz
 • Urodziny

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Photoshop

Kontakt

 • Gadu Gadu
  48170020
 1. @Fedeez Kolejna poprawka. ^^
 2. @FedeezKażdy ma swój gust, ponieważ dla mnie jest on w sumie odpowiedni, aczkolwiek spróbuję trochę zmniejszyć odległości i zobaczymy jak to wyjdzie.
 3. @FedeezLekko poprawiłem projekt, mam nadzieję, że wystarczająco. Jeżeli nie, to poproszę o wskazówki, w których miejscach są pustki to je poprawię.
 4. To już jutro, ponieważ dzisiaj jestem strasznie zjechany. Nie spałem długo i dlatego, ale na pewno będę poprawiał. Dzięki wielkie, będę mile zaskoczony i bardzo zadowolony, że właśnie moja praca zostanie wyróżniona z pośród wielu.
 5. Drugi projekt po powrocie do Webdesignu a jest nim moje portfolio. Mam nadzieję, że się spodoba.
 6. Witajcie. Nadszedł czas, kiedy to trzeba wziąć się za siebie i zacząć coś działać właśnie w stronach internetowych. Kilka miesięcy temu już coś próbowałem, ale były to tylko portfolia i to na niskim poziomie. Nigdy nie robiłem tego typu pracy, ponieważ jakoś nie miałem tzw "wizji". Moja praca zwykle opierała się na jednym kolorze oraz wszystkim tym samym. Nigdy nie miałem pomysłu na pracę i nie widziałem co w niej umieścić. Jeżeli chodzi o tą pracę, co mogę powiedzieć. Może nie jest najlepsza, a nawet dobra czy średnia, ale jestem z niej dumny, ponieważ jest to moja pierwsza tego typu praca, jednakże chodzi mi bardziej o pokonanie bariery błędów, przez które poprzednim razem rzuciłem Webdesign. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu przypadnie Wam do gustu. Dzięki wielkie dla Purse, który podsunął mi pomysł, o czym ma być strona. W małym skrócie jest to strona sieci sklepów z grami planszowymi. Ps. Dodam, że stopka jest jaka jest. Niestety zawsze byłem słaby w stopkach, nie miałem na nie pomysłów.
 7. Ogólnie podoba mnie się. Ładny logotyp, chociaż mam jedno małe zastrzeżenie. Tam jest ten kąt w sygnecie, gdzie jest przejście z górnej części "e" na dolną. Według mnie powinna być płynność przejścia, zamiast tego kątku. Jeżeli trudno jest Ci zrozumieć o co mi chodzi to napisz, postaram się pokazać w paincie.
 8. @Hubert Murawski Już dawno nie bawiłem się w Webdesingu jeżeli o to Ci chodzi, więc nie mam pojęcia jak obecnie wysoki jest mój poziom zaawansowania. Zawsze miałem pewien problem z Webdesignem, przez który to właśnie z niego zrezygnowałem. Może na dniach coś wykombinuję, jeżeli chodzi o przeglądarki, ponieważ jeśli chodzi o współpracę to bardzo chętnie.
 9. @Fedeez @Puse Dorobiłem trochę dalszą cześć projektu i poprawiłem trochę tamten.
 10. @Fedeez Jak znajdziesz mi taką stronę, na której mój projekt aplikacji będzie działać i programistę, który zakoduje ten projekt to ja z wielką chęcią go skończę i oddam w jego ręce.
 11. Bardzo ładne prace. Ciekaw jestem czym zdołałabyś nauczyć takiego żółtodzioba jak ja, robienia takich prac.
 12. Ogólnie nie jestem specem, czy też nawet amatorem w dziedzinie identyfikacji wizualnej, ale mogę powiedzieć, że przedstawiona praca podoba mi się, a z sygnetów to osobiście wybrałbym 2 wersje.
 13. @Fedeez Nawet nie wiesz jak bardzo bym się cieszył, jakby jakikolwiek mój projekt trafił ma Google Play. Niestety nie znam nikogo, kto potrafiłby zakodować projekt na aplikacje mobilną i wstawić na google play, więc niestety moje marzenie raczej się nie spełni. xD Jednakże dziękuję za miła opinię, właśnie takie motywują coraz bardziej do dalszej pracy i może jak wróci mi wena to dokończę owy projekt. Może i masz rację, założę lepiej galerię w tym dziale, bo nie wiadomo jak "długie" będą moje projekty.
 14. Na tej stronie też za ukończenie kursów dostajesz certyfikat ukończenia, który sobie zawsze możesz wydrukować itp, ale wiem o co Ci chodzi. Tutaj niestety już nie pomogę, bo nie mam pojęcia o takich kursach.