icon

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

icon wygrał w ostatnim dniu 30 Kwiecień

icon ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

22 Neutralny

O icon

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe Photoshop

Kontakt

 • Gadu Gadu
  48170020
 1. Witam w mojej kuchni. Dawno mnie tu nie było, ponieważ rzuciłem grafikę z braku chęci do robienia czegokolwiek, jednakże mam dużo wolnego czasu a nic do roboty, więc stwierdziłem, że czemu by czegoś nie porobić. Także pomyślałem, aby spróbować czegoś nowego, a że nie posiadam ręki do rysowania ani pomysłów to moja dziewczyna zrobiła szkic, a ja wdrożyłem go do programu. Od razu mówię, że pierwszy raz coś takiego robiłem, także mam świadomość iż jest wiele krzywych linii itp. Dodatkowo dopowiem, że owy szkic był wzorowany na pracy logu gamingowym Czugi, ponieważ też pierwszy raz coś takiego szkicowała. Oczywiście to tylko wzorzec, a projekt różni się od oryginału szczegółami oraz faktem, że to wilk a nie niedźwiedź. Oto projekt:
 2. Witajcie, dawno nic nie wstawiałem, a tym bardziej dawno nic z zakresu UI, więc tutaj taki mały początek projektu o podobnej tematyce, jak poprzedni. Wstawiam tylko jedną część bo tyle na razie mam, a nie wiem jak chęci pozwolą i pomysł na kontynuację. Krytykujcie co jest lipne
 3. Witajcie. Chce wam przedstawić niedokończony projekt firmy projektującej wnętrza. Dlaczego niedokończony? Z tego względu, że nie mam pomysłu na zakończenie projektu oraz chce zacząć robić kolejny. Proszę nie oceniać typografii pod względem wielkości czcionki, ponieważ jestem świadom, że nigdzie jest ona za duża. Po prostu mam problem z ps, przez co aktualna wielkość np 8px wygląda jak 20px. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne, ale nic nie dało. Dodatkowo proszę o opinie i rady oraz odpowiedź na pytanie, czy widać progres jeżeli chodzi o ten projekt, a poprzednie.
 4. Trochę mnie tu nie było, ale wracam z kolejnym projektem. Jest to projekt klubu fitness Oceniajcie i krytykujcie ;3 https://symu.co/nkrqxr.sl
 5. @Fedeez Kolejna poprawka. ^^
 6. @FedeezKażdy ma swój gust, ponieważ dla mnie jest on w sumie odpowiedni, aczkolwiek spróbuję trochę zmniejszyć odległości i zobaczymy jak to wyjdzie.
 7. @FedeezLekko poprawiłem projekt, mam nadzieję, że wystarczająco. Jeżeli nie, to poproszę o wskazówki, w których miejscach są pustki to je poprawię.
 8. To już jutro, ponieważ dzisiaj jestem strasznie zjechany. Nie spałem długo i dlatego, ale na pewno będę poprawiał. Dzięki wielkie, będę mile zaskoczony i bardzo zadowolony, że właśnie moja praca zostanie wyróżniona z pośród wielu.
 9. Drugi projekt po powrocie do Webdesignu a jest nim moje portfolio. Mam nadzieję, że się spodoba.
 10. Witajcie. Nadszedł czas, kiedy to trzeba wziąć się za siebie i zacząć coś działać właśnie w stronach internetowych. Kilka miesięcy temu już coś próbowałem, ale były to tylko portfolia i to na niskim poziomie. Nigdy nie robiłem tego typu pracy, ponieważ jakoś nie miałem tzw "wizji". Moja praca zwykle opierała się na jednym kolorze oraz wszystkim tym samym. Nigdy nie miałem pomysłu na pracę i nie widziałem co w niej umieścić. Jeżeli chodzi o tą pracę, co mogę powiedzieć. Może nie jest najlepsza, a nawet dobra czy średnia, ale jestem z niej dumny, ponieważ jest to moja pierwsza tego typu praca, jednakże chodzi mi bardziej o pokonanie bariery błędów, przez które poprzednim razem rzuciłem Webdesign. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu przypadnie Wam do gustu. Dzięki wielkie dla Purse, który podsunął mi pomysł, o czym ma być strona. W małym skrócie jest to strona sieci sklepów z grami planszowymi. Ps. Dodam, że stopka jest jaka jest. Niestety zawsze byłem słaby w stopkach, nie miałem na nie pomysłów.
 11. Ogólnie podoba mnie się. Ładny logotyp, chociaż mam jedno małe zastrzeżenie. Tam jest ten kąt w sygnecie, gdzie jest przejście z górnej części "e" na dolną. Według mnie powinna być płynność przejścia, zamiast tego kątku. Jeżeli trudno jest Ci zrozumieć o co mi chodzi to napisz, postaram się pokazać w paincie.
 12. @Hubert Murawski Już dawno nie bawiłem się w Webdesingu jeżeli o to Ci chodzi, więc nie mam pojęcia jak obecnie wysoki jest mój poziom zaawansowania. Zawsze miałem pewien problem z Webdesignem, przez który to właśnie z niego zrezygnowałem. Może na dniach coś wykombinuję, jeżeli chodzi o przeglądarki, ponieważ jeśli chodzi o współpracę to bardzo chętnie.
 13. @Fedeez @Puse Dorobiłem trochę dalszą cześć projektu i poprawiłem trochę tamten.
 14. @Fedeez Jak znajdziesz mi taką stronę, na której mój projekt aplikacji będzie działać i programistę, który zakoduje ten projekt to ja z wielką chęcią go skończę i oddam w jego ręce.
 15. Bardzo ładne prace. Ciekaw jestem czym zdołałabyś nauczyć takiego żółtodzioba jak ja, robienia takich prac.