DessingOshia

Młodszy grafik
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

DessingOshia wygrał w ostatnim dniu 16 Luty

DessingOshia ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

87 Bardzo dobry

O DessingOshia

 • Ranga
  Gaduła
 • Urodziny

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

286 wyświetleń profilu
 1. Logo powinno być proste, czytelne, rzeczowe - to klucz do sukcesu, żeby założenia i jej profil firmy zawrzeć w możliwie jak najprostszym logo. Także w tym wypadku "ubogość" jest na plus Mnie podoba się Elektronity. Typografia w muzyczni.pl jakby się trochę rozjechała ( nierówne odstępy między znakami).
 2. NIe znam się za bardzo na fotografii, ale myślę, że mam jako takie wyczucie szeroko pojętego "piękna" to się wypowiem. Zdjęcia wyglądają jak kadry z reklamy ciekawe ujęcia (szczególnie pierwsze i ostatnie). Może odrobinkę przeszkadza mi , że horyzont nie jest poziomo na większości zdjęć, ale to takie moje odczucie.
 3. Widząc Babcię i Dziadka w wykonaniu @mchmzr postanowiłam i ja spróbować z flat designem Załączam moje prace.
 4. Dorzucam jeszcze ulotkę
 5. Spoko prace, nawet bardzo - flat i material design ciągle pożądane - czekam na więcej
 6. Bardzo dawno nie wrzucałam nic to tego woreczka. W związku z powyższym ostatnie realizacje podrzucam do wglądu i oceny
 7. Super rozetka miłosna - wygląda jakby to było zdjęcie ręcznie namalowanej pracy. Brawo dla sprawnej ręki
 8. @Asfodel Tak - można tak powiedzieć, że ulotka z animacją. Ale do tego typu ulotki nie znalazłam takiego rozwiązania. Na czacie polecono mi https://www.flipsnack.com/ i albo skorzystam z tego, albo puszczę w zwykłym pdf.
 9. Pytanie zadała mi klientka. Czy można ulotkę, którą ma fizycznie przedstawić w formie elektronicznej, wirtualnej ulotki? Tak, żeby się ładnie otwierała (cos w stylu, jak elektroniczne sklepowe gazetki). Nie chodzi o mockup. Ulotka, o którą chodzi jest w formacie A4 składana do DL w 'C'. Co wy na to?
 10. Choć to nie moja dziedzina, ale się wypowiem, bo gust i wyczucie "piękna" ma każdy Bardzo dobre dwie prace (choć 2 bardziej przypadła mi do gustu). Pierwsza jest nieco rozmyta, brakuje mi ostrości. Ten naramiennik też mi się rzucił w oko. Druga natomiast ma w sobie coś - dobrze prezentowałaby się jako element gry planszowej (karcianej) - może z powodu błazna? Trochę creepy, ale ja kupuję Mogłaby być bardziej dopracowana, bo troszeńkę karykaturalnie wygląda, co nie zmienia faktu, że Twoja twórczość zapowiada się ciekawie. Rób więcej takich dobroci - chętnie popatrzę.
 11. A ja lubię, kiedy praca jest "nieoczywista" jak w przypadku Twojego dzieła. Gdyby każdy fotograf chciał mieć w logo np aparat, przysłonę itp.... to ciężko byłoby o jakiś naprawdę kreatywny projekt. A jeśli ten fotograf będzie polecanym i rozchwytywanym profesjonalistą w swoim fachu, jego logo będzie od razu kojarzone i nie zniknie w morzu logo, które wspomniane wyżej elementy w sobie posiadają (jak przysłona właśnie). Mnie się projekt podoba i mam nadzieję, że klientowi też przypadnie do gustu.
 12. IceCube? love it Praca bardzo dobra - jak reszta z twoich dzieł, jednak brakuje mi tego kawałka tułowia, choćby kawałeczka szyi... Ponawiam pytanie (bo chyba nie dostałam odp - próbowałaś swoich sił na płótnie? Czy tylko digital?)
 13. Kolejna dobra robota w Twoim wykonaniu układ, kolorystyka, typo - wszystko do siebie pasuje i jest na właściwym miejscu. Mnie jednak troszkę brakuje czegoś na odwrocie wizytówki. Oczywiście nie ma sensu upychać tam zbędnego tekstu czy grafiki, ale może inaczej ułożony tekst zrobiłby robotę? Nie mniej jednak praca na wysokim poziomie, pomimo tej soboty wieczór
 14. Domyślam się, że wielu z nas zaczynało od takich niewielkich stawek cenowych (jeszcze mniejszych niż 50 zł) za zrobienie grafiki dla kogoś. Prawda jest taka, że dziś gro ludzi (studentów, uczniów) dorabia sobie w ten sposób realizując jednocześnie swoje pasje i doskonaląc swój warszat pracy (oczywiście nic w tym złego). Ale druga strona medalu wygląda tak, że potencjalny klient o tym wie i wykorzystuje na swoją korzyść. Ileż ogłoszeń przeczytałam, gdzie zatrudnią do pracy grafika a najchętniej studenta na umowę o dzieło... Oczywiście klientów też mamy różnych - od niszowych lokalnych np. fryzjerów, dla których ulotka ma być jedynie nośnikiem info z obowiązkowo jakimś fryzem ze stocka aż po klientów, którzy po prostu grafik wycenionych poniżej kilku zer nie biorą, bo uważają je za słabą inwestycję w swoją firmę. Bo właśnie to klient powinien widzieć w produkcie, który zamawia u profesjonalnego grafika - INWESTYCJĘ a nie konieczny wydatek. Ciekawostka: Autorka logo Nike za swoje dzieło otrzymała 35 dolarów.
 15. @Marcin Got it!