Skocz do zawartości

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

DessingOshia

Użytkownik
 • Zawartość

  80
 • Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana DessingOshia w dniu 28 Luty

Użytkownicy przyznają DessingOshia punkty reputacji!

Reputacja

96 Bardzo dobry

O DessingOshia

 • Tytuł
  Ciekawski

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

482 wyświetleń profilu
 1. znaki specjalne użyte w logo

  Bardzo dziękuję @Marcin
 2. znaki specjalne użyte w logo

  Czyli # sam w sobie nie jest jakimś znakiem powiedzmy "zastrzeżonym" i mogę go spokojnie zmodyfikować pod potrzeby i profil firmy? tak jak w przykładzie poniżej.
 3. Siema, Mam zlecenie wykonania logo dla firmy, która w nazwie ma znak specjalny #. Moje pytanie brzmi: Czy mogę ten znak z modyfikacjami wpleść w logo? Czy takich rzeczy się nie praktykuje? W googlach jest sporo przykładów takiego użycia, ale pytam Was, jak byście to widzieli od strony prawnej.
 4. Czytnik e-booków

  Hej! Na czym czytacie e-booki? Chcę zakupić niebawem. Mam kilka typów, ale może jest ktoś, kto czyta i poleci jakiś sprawdzony?
 5. Asfodel 4.0

  @Asfodel Słuszna uwaga - ilustracja robiona do tekstu powinna być oceniona po przeczytaniu tekstu Co nie zmienia faktu, że praca bardzo na poziomie.
 6. Asfodel 4.0

  Bardzo dobra ilustracja - co tu dużo pisać. Może twarz przypartego do muru chłopca jest za bardzo kobieca?
 7. SheeVa Works :)

  Mnie się bardziej podoba zdjęcie po retuszu (może odrobinę za bardzo rozjaśniłeś twarz modelki i górę zdjęcia). Ale ogólnie zdjęcie stockowe jest w tyle za twoją pracą
 8. DessingOshia porftolio

  Po pączkach przyszedł czas na kosmosssss
 9. Nevind - Fotomanipulacje

  @Nevind Czy to na pewno pierwsza fotomanipulacja? Bo to wygląda naprawdę dobrze Ćwicz dalej w tym kierunku. "Zabutelkuj" inne rzeczy i pochwal się nimi.
 10. DessingOshia porftolio

  Zamysł był taki, że pączek jest progressbarem. 4 pączki przedstawiają 4 etapy jedzenia (1/4, 2/4, 3/4 i 4/4 - czyli całość) W pierwszym levelu cały pączek zjedzony (level osiągnięty), W drugim levelu zjedzono połowę pączka (dlatego oznaczono jako in progress, bo jest w trakcie jedzenia ). Trzeci pączek nieruszony. Obecnie mam ukończony level 3, bo zjadłam juz 3 pączki (choć tu akurat nie ma się czym chwalić )
 11. DessingOshia porftolio

  Na którym levelu juz jesteście?
 12. Logo by Fedeez

  Logo powinno być proste, czytelne, rzeczowe - to klucz do sukcesu, żeby założenia i jej profil firmy zawrzeć w możliwie jak najprostszym logo. Także w tym wypadku "ubogość" jest na plus Mnie podoba się Elektronity. Typografia w muzyczni.pl jakby się trochę rozjechała ( nierówne odstępy między znakami).
 13. Zdjęcia by Fedeez

  NIe znam się za bardzo na fotografii, ale myślę, że mam jako takie wyczucie szeroko pojętego "piękna" to się wypowiem. Zdjęcia wyglądają jak kadry z reklamy ciekawe ujęcia (szczególnie pierwsze i ostatnie). Może odrobinkę przeszkadza mi , że horyzont nie jest poziomo na większości zdjęć, ale to takie moje odczucie.
 14. DessingOshia porftolio

  Widząc Babcię i Dziadka w wykonaniu @mchmzr postanowiłam i ja spróbować z flat designem Załączam moje prace.
 15. DessingOshia porftolio

  Dorzucam jeszcze ulotkę
×