DessingOshia

Młodszy grafik
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

DessingOshia wygrał w ostatnim dniu 28 Luty

DessingOshia ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

96 Bardzo dobry

O DessingOshia

 • Ranga
  Ciekawski

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

447 wyświetleń profilu
 1. Bardzo dziękuję @Marcin
 2. Czyli # sam w sobie nie jest jakimś znakiem powiedzmy "zastrzeżonym" i mogę go spokojnie zmodyfikować pod potrzeby i profil firmy? tak jak w przykładzie poniżej.
 3. Siema, Mam zlecenie wykonania logo dla firmy, która w nazwie ma znak specjalny #. Moje pytanie brzmi: Czy mogę ten znak z modyfikacjami wpleść w logo? Czy takich rzeczy się nie praktykuje? W googlach jest sporo przykładów takiego użycia, ale pytam Was, jak byście to widzieli od strony prawnej.
 4. Hej! Na czym czytacie e-booki? Chcę zakupić niebawem. Mam kilka typów, ale może jest ktoś, kto czyta i poleci jakiś sprawdzony?
 5. @Asfodel Słuszna uwaga - ilustracja robiona do tekstu powinna być oceniona po przeczytaniu tekstu Co nie zmienia faktu, że praca bardzo na poziomie.
 6. Bardzo dobra ilustracja - co tu dużo pisać. Może twarz przypartego do muru chłopca jest za bardzo kobieca?
 7. Mnie się bardziej podoba zdjęcie po retuszu (może odrobinę za bardzo rozjaśniłeś twarz modelki i górę zdjęcia). Ale ogólnie zdjęcie stockowe jest w tyle za twoją pracą
 8. Po pączkach przyszedł czas na kosmosssss
 9. @Nevind Czy to na pewno pierwsza fotomanipulacja? Bo to wygląda naprawdę dobrze Ćwicz dalej w tym kierunku. "Zabutelkuj" inne rzeczy i pochwal się nimi.
 10. Zamysł był taki, że pączek jest progressbarem. 4 pączki przedstawiają 4 etapy jedzenia (1/4, 2/4, 3/4 i 4/4 - czyli całość) W pierwszym levelu cały pączek zjedzony (level osiągnięty), W drugim levelu zjedzono połowę pączka (dlatego oznaczono jako in progress, bo jest w trakcie jedzenia ). Trzeci pączek nieruszony. Obecnie mam ukończony level 3, bo zjadłam juz 3 pączki (choć tu akurat nie ma się czym chwalić )
 11. Na którym levelu juz jesteście?
 12. Logo powinno być proste, czytelne, rzeczowe - to klucz do sukcesu, żeby założenia i jej profil firmy zawrzeć w możliwie jak najprostszym logo. Także w tym wypadku "ubogość" jest na plus Mnie podoba się Elektronity. Typografia w muzyczni.pl jakby się trochę rozjechała ( nierówne odstępy między znakami).
 13. NIe znam się za bardzo na fotografii, ale myślę, że mam jako takie wyczucie szeroko pojętego "piękna" to się wypowiem. Zdjęcia wyglądają jak kadry z reklamy ciekawe ujęcia (szczególnie pierwsze i ostatnie). Może odrobinkę przeszkadza mi , że horyzont nie jest poziomo na większości zdjęć, ale to takie moje odczucie.
 14. Widząc Babcię i Dziadka w wykonaniu @mchmzr postanowiłam i ja spróbować z flat designem Załączam moje prace.
 15. Dorzucam jeszcze ulotkę