Honey Bunny

Młodszy grafik
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  9

Honey Bunny wygrał w ostatnim dniu 15 Styczeń

Honey Bunny ma najbardziej pochwaloną zawartość!

Reputacja

129 Bardzo dobry

O Honey Bunny

 • Ranga
  Ogarnięty
 • Urodziny

Informacje osobiste

 • Płeć
  Kobieta
 • Program
  Adobe Photoshop

Ostatnio na profilu byli

721 wyświetleń profilu
 1. Ubri, jak nie zaczniesz słuchać czegoś innego to zabiorę Ci aparat i skończą się foto tutki 1/10
 2. Jeśli jest to Twoja pierwsza efemka to ja nie mam pytań, projekt wygląda naprawdę godziwie Do pełni szczęścia brakuje mi tylko jakiegoś żerującego szczupaczka lub kaczuszki pływającej w sitowiu xd. Myślę, że można byłoby wziąć jeszcze pod rozwagę kwestię wzbogacenia tła aby buteleczka nie była zawieszona w próżni.
 3. A może zamiast męczyć się fontem rozsądniej będzie zacząć cały projekt od nowa. Idąc w takim kierunku jak poniżej w zupełności wystarczy gdy użyjesz fontu typu Roboto lub Lato light, za całą ozdobą będą robić kwiaty a nie font, który im prostszy tym czytelniejszy :
 4. Jest lepiej ale font odpowiedzialny za dane do wymiany, jak przy cyferkach jest jeszcze znośnym tak przy słowie pisanym, przez te zawijasy, staje się mało czytelnym (Mostowa, Dobczyce) i w sumie jakim cudem jedynka w "szesnastce" jest mniejsza od tej w 811
 5. @Fedeez a może coś własnymi słowami bo jak na razie to co najwyżej przeredagowałeś tekst @veshaze
 6. nerf

  O kurcze, projekt wygląda niesamowicie (nie znam gościa ale pierwsze skojarzenie, vocal ze Smashing Pumpkins ) Świetna robota, chylę czoło, głowę i w ogóle całą siebie przed Twoim talentem, poproszę o jakiś słownik wyrazów bliskoznacznych bo przymiotników z każdym, kolejnym komentarzem może zabraknąć. (Aż żal, że pod jpga nie da się podpiąć ścieżki dźwiękowej, z tą poniżej mariaż byłby wręcz idealny xd ) Edit/już wiem, to nie Billy Corgan a Alex A.
 7. @Marcin /test/ blisko ale nie to
 8. Dokładnie o to. Szkoda /test/
 9. Nie wiem jak innych ale strasznie irytuje mnie adnotacja, która pojawia się po zedytowaniu własnego tekstu czyli coś takiego jak tu "Edytowano 11 minut temu przez Honey Bunny" Rozumiem, że coś takiego jest nieodzowne w chwili gdy pod wpisem pojawia się czyjaś odpowiedź, ale jak na mój gust, post, który jest "początkowym" , powinien być pozbawiony tego ustrojstwa. Coś takiego w pięknym stylu stosowane jest na DW (Supra będzie wiedział o kim mowa xd) tam piszesz i edytujesz do woli, żadna adnotacja o tym stanie rzeczy się nie pojawia bo i po co. Edit pojawia się dopiero wtedy gdy ktoś na post odpowie.
 10. Jest całkiem przyjemnie czyli (teoretycznie), tak jak Klient sobie tego zażyczył Ode mnie dwie kwestie, Caviar nie jest moim debeściakiem ale jeśli już na niego padł wybór to teksty "WIĄZANKI, BUKIETY, KWIATY" wyglądałby lepiej gdybyś dużą literkę dał tylko na początku wyrazu czyli "Wiązanki, Bukiety..." zrobi się bardziej plastycznie, miękko i przyjemniej dla oka, zamiast belek miedzy nimi dałabym kropeczki lub coś w tym stylu - projekt dedykowany jest kwiaciarni więc aż się prosi o odrobinę koloru (choćby w takiej formie) Kwiatki na odwrocie są bardzo blisko krawędzi, uwzględniłeś spady?
 11. avatar pod forum

  @Supratec (Barti chyba mnie nie zruga, że to nie to )
 12. Jeśli Radiohead to bardziej 'Creep' , tutaj 7/10 :] żeby nie było, że tylko grzmotu lub pracy świdra słucham
 13. I już Cie lubię, login niczym tytuł kultowej strzelanki, (tylko e gdzieś uciekło) Witaj @Quak
 14. Za zrzutką jestem na tak, a czy flood pomoże? szczerze wątpię, poziom tego co tam się dzieje skutecznie odstrasza do odwiedzin.
 15. Początkowo chciałam temat poruszyć przez pw ale myślę, że tutaj będzie stosowniej (możliwość wypowiedzenia się ogółu) Jak się czujecie z obecnym czatem? bo ja niestety źle... Fakt faktem, dzieje się tam sporo, zwłaszcza po dobiciu nowej ekipy z graffiki, ale gdy teraz tam zaglądam to mam wrażenie, że wchodzę do jakieś mordowni gdzie przy stoliku siedzi napruta grupa znajomych i gadają niby po polsku a gadki w ogóle nie kumasz xd Oczywiście nie ma w tym nic złego bo od tego jest czat ale z drugiej strony, gdy trafi tam jakaś zbłąkana dusza, choćby tak jak dzisiaj @Ona i zadaje pytanie bo fonta poszukuje i czy przypadkiem ktoś zna i pomóc może? w odpowiedzi dostaje -nie znamy i dalej balanga na całego... I tutaj moja propozycja, aby rozważyć możliwość powstania dodatkowego pokoju, w który normalnie będzie można pogadać i ewentualnie poszukać wsparcia bo przy tym co teraz dzieje sie na czacie to o jakiejkolwiek formie wsparcia (przy jego udziale) można zapomnieć.