tip

Moderator
 • Zawartość

  86
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

tip wygrał w ostatnim dniu 11 Listopad 2016

tip ma najbardziej pochwaloną zawartość!

Reputacja

88 Bardzo dobry

2 obserwujących

O tip

 • Ranga
  Ciekawski
 • Urodziny 15.02.2001

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program
  Adobe InDesign

Kontakt

 • Gadu Gadu
  50851710

Ostatnio na profilu byli

297 wyświetleń profilu
 1. Nadsyłam jeszcze kilka propozycji z mojej strony. wersja 1 wersja 2 wersja 3 wersja 4 A tutaj taka nieco inna; Pozdrawiam, Marcin.
 2. Prosty i estetyczny co tu więcej mówić
 3. Witamy kolejnego Marcina na forum, miło mi!
 4. Przepraszam, że dopiero teraz, ale myślę, że moja praca także zostanie wzięta pod uwagę. Wszelkie poprawki oczywiście możliwe! Pozdrawiam, Marcin.
 5. Praca naprawdę świetna! Od razu sobie wyobraziłem to jako plakat na ścianie w ramce ze szkła. Myślę, że wyglądało by to naprawdę świetnie! Co do pustki na dole, to też bym coś tam zmienił; - albo dałbym niżej twarz - albo dorobiłbym kawałek sylwetki - albo umieściłbym jakiś pasujący napis Ale ogólnie według mnie to kawał dobrej roboty! Pozdrawiam, Marcin.
 6. Wszystkie powyższe praca są piękne, ale co do jednej to po prostu dech w piersiach mi odebrało jak to zobaczyłem, chodzi mi tutaj o tą pracę Mount Everest! Naprawdę to jest przepiękne! Nie mogę się na to napatrzeć, wygląda to naprawdę świetnie!!!
 7. Tak! Farby czy kredki? xD EDIT: Lubisz piosenkę Milky Chance - Stolen Dance ?
 8. Niby drobnostka, ale jestem za wzniesieniem poprawki Jest to dział Praca odręczna, podaję dla ułatwienia. Pozdrawiam, Marcin.
 9. Właśnie też szukam jakiegoś budżetowego aparatu fotograficznego, więc jeżeli ktoś dobrze się na tym zna, niech się wypowie w temacie, gdyż też z ciekawością poczytam Ja dużo czytałem o takich aparatach i z tego co wiem, niejeden dobrze sobie radzi.
 10. Tak trochę zaczęło mi to powoli wychodzić Umiesz zrobić 30 pompek (do ziemi i góra) ??
 11. Witaj, witaj!
 12. Dorzucam, jeszcze moją propozycję Version 1. Version 2. Wszelkie poprawki w razie czego oczywiście możliwe! Pozdrawiam, Marcin.
 13. Teraz co do symetrii to wydaje mi się, że jest okej, ta pustka u góry też poprawiona więc to jest jak najbardziej na plus. Popracowałbym jeszcze troszkę nad tą gwiazdą, aby bardziej spójnie była z całym projektem. Pieniek jest dużo lepszy, aczkolwiek można by też troszkę przy nim poeksperymentować Pozdrawiam, Marcin.
 14. Co tu wiele mówić, jak skończysz już całkiem to będzie można dopiero w pełni ocenić, ale na czas obecny to tak: - tak jak zresztą napisałaś, pieniek choinki zupełnie nie pasuje więc do wymiany i poprawienia - jeżeli chodzi o symetrię to ogólnie jest nawet zachowana tyle, że wizualnie wygląda to trochu jakby choinka była lekko bardziej na prawo (przynajmniej mam takie odczucie) - góra choinki i ten 'loczek' do wymiany, trzeba by to jakoś bardziej zapełnić bo tak łyso to trochu wygląda Podsumowując, według mnie praca ma duży potencjał i jeżeli ją skończysz to będzie naprawdę świetna! Pozdrawiam, Marcin.
 15. Witaj! Już widzę, że mamy kolejny talent na forum, patrząc na twoje prace