Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 26.04.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  @ferstel, dzięki za radę, lecz na początku miała lekko lewitować, lecz naszła mnie wena, by ta korona się komponowała w raz z napisem i tak zostało Daję pod ocenkę 6 już pracę w tym temacie wykonaną jakiś czas temu.
 2. 2 punkty
  Witam! Oto parę moich gniotów. _____ 2018-04-26 _____ 2018-04-26 _____ 2018-04-27 _____ 2018-05-09 _____ [ z czasem pojawią się nowe prace ]
 3. 2 punkty
  Cześć, po dłuższej przerwie od Graficznie.Net postanowiłem powrócić i wjechać od razu z projektami, które jako tako się uzbierały. 1. Jest to projekt wykonany w stylu graffiti, od 2012 roku czerpałem wiedzę, jeśli chodzi o street- art i tak o to powstał ten tag na koszulce. Tag przedstawia napis AmorOne- czyli moją ksywkę, z którą jestem od 2013 roku. 2. Jest to projekt, który powstał w kolaboracji z moim dobrym kolegą - Reszka. Reszka jest osobą odpowiedzialną za przelanie moich grafik na tekstylia, w raz z wielką pasją robi wspaniałe nadruki jak i hafty na koszulki,bluzy czy też czapki- a nawet na spodenki/spodnie! Koszulka przedstawia moje logo w nie co innym stylu. 3. Jest to projekt czapki i bluzy, wykonany dla marki odzieżowej Filemon, której byłem współwłaścicielem. Niestety przez małą ilość czasu nie dałem rady tego kontynuować, no ale cóż nigdy nie powiem ostatniego słowa. Bluza przedstawia dawne logo Filemon Wear w wersji klasycznej,a czapka przedstawia inicjały firmy FW w stylu graffiti - jakim się najlepiej czuję. 4.Kolejny projekcik w raz z kolaboracją z Reszką wyżej wspomnianym. Koszulka zrobiona w nie co abstrakcyjnym stylu- lecz mi siedzi. 5. Ostatni projekcik a zarazem klasyk, starej ekipy z 2013 roku(projekt też z tamtego roku). Zebrało mi się troszkę na wspomnienia,niestety tył koszulki wtedy jako mało doświadczony grafik skopałem po całej linii oporu, zatem lepiej patrzeć jedynie na przód. Jakość grafiki też niestety nie idzie w parzę, ponieważ jest to zdjęcie z facebooku ściągnięte z 2013 roku.
 4. 2 punkty
  po 4 wojkach potrafię Czy umiesz językiem dotknąć łokcia?
 5. 2 punkty
  @AmorOne jeżeli podoba Ci się wersja Light forum, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, bo niedługo takowy styl zostanie wdrożony na Graficznie.net
 6. 2 punkty
  #10 Logo - SecurityS
 7. 2 punkty
  ten projekt light jak dla mnie najlepszy, jeśli chodzi o ostatni projekt to niestety, ale nie podoba mi się zbytnio kolorystyka, ale to kwestia gustu. Rozłożenie w ostatniej pracy Ok, lecz trochę gryzie się lub Zaloguj się, jak wspomniał o tym @ferstel .
 8. 1 punkt
  Projekcik wykonany dla członka ekipy ZPNDK - Z Pasji Nie Dla Korzyści.
 9. 1 punkt
  jeśli osoby, które to będą malować będę ogarnięte pod względem malowania, kontroli puszki z farbą czy wałka, to wystarczy użyć proporcji z tej ściany na druku na kartce A4. W dawnych czasach to mi wystarczała kartka A4 do wzorowania się przy graffiti na ścianie, za tem myślę że może się udać.
 10. 1 punkt
  Miałem zamiar zabrać się w Photoshopie, czyli odpada?
 11. 1 punkt
  42520 x 9354 px albo proporcjonalnie w miejszych. Jeśli chodzi o programy do grafiki rastowej to jak wspominał @viperovsky -nic nimi nie zdziałasz. Już bardziej opłacalne byłoby,jeśli masz malować to zrobić projekt na zwykłej kartce papieru i nią się posługiwać podczas malowania wersji fizycznej na ścianie, ja tak zawsze pracowałem i wychodziło to co miało wyjść. Jeśli jednak masz program do grafiki wektorowej i ją ogarniasz to nie będzie z tym żadnego problemu.
 12. 1 punkt
  @ferstel dobra uwaga, wcześniej nie zwróciłem na to uwagi. Dzięki, obrzydziłeś mi projekt Dzięki, poprawię to!
 13. 1 punkt
  @AmorOne I tutaj ostatnia praca przypadła mi najbardziej do gustu i robi duże wrażenie Jestem po prostu pod wielkim wrażeniem teraz!
 14. 1 punkt
  Ogólnie pomysł całkiem fajny, ale logo zdecydowanie zbyt słabo widoczne. Elementy wraz z logotypem zbyt cienkie.
 15. 1 punkt
  #9 Logo - xtel.pl - Sklep z telefonami komórkowymi
 16. 1 punkt
  Prace jak prace są estetycznie wykonane, ale jedynie co nie pasuje mi w jeden z Twoich prac to tutaj: bym troszkę odsunął koronę do góry jakby lewitowała nad całym napisem. Czekam na kolejne prace
 17. 1 punkt
  Twój najnowszy projekt został wyróżniony na naszym Facebook'u. Do Twojego konta zostało przydzielonych 10 punktów reputacji. Gratulujemy!
 18. 1 punkt
  Powiem Ci że sam nie zajmuję się fotomanipulacją, ale po Twoich pracach widzę że siedzisz w nich troszkę i efekty tego są Czekamy na kolejne prace i mamy nadzieję że zadziwisz nas coraz bardziej
 19. 1 punkt
  Praktyczne podstawy obsługJ czyli jJak szybko zacząć samodzielnie pracować z Photoshopem. Kliknij tutaj i zapisz się ZA DARMO! Z kursu nauczysz się: - Podstaw obsługi programu: tego jak robić właściwy użytek z paneli, narzędzi czy menu. - Jak tworzyć i obsługiwać dokumenty. - Jak dodawać i edytować zdjęcia. Dowiesz się np. jak poprawić zdjęcie przy pomocy kilku prostych kliknięć. - Wreszcie zrozumiesz po co w ogóle są te warstwy i maski i co można dzięki nim zrobić. - Jak dokładnie wycinać elementy z tła dzięki kilku prostym technikom i narzędziom. - Nauczysz się tez podstaw obsługi narzędzi rysowania w Photoshopie - Poznasz też zasady używania narzędzia Pióro - Na koniec nauczysz się podstaw retuszu zdjęć: jak usunąć niedoskonałości skóry, wybielić zęby czy zmienić kolor oczu. Poznasz wszystko to, co jest absolutnie niezbędne, żeby samodzielnie, szybko i sprawnie pracować z Photoshopem. Do zobaczenia!
 20. 1 punkt
  Nie umiem Umiesz dobrze tańczyć?
 21. 1 punkt
  No powiem Ci szczerze że jestem pod wielkim wrażeniem.. Najbardziej moją uwagę przykuł obrazek nr.1 który jest po prostu idealny Sam się tym nie zajmuję na co dzień, więc nie mogę ocenić jak ten który się na tym zna, ale krótko mówiąc znasz się na tym i oby tak dalej Czekamy na Twoje kolejne prace i mamy nadzieje że znów nasz zadziwisz.
 22. 1 punkt
  Ostatnia manipulacja przedstawiająca budowę buta :).
 23. 1 punkt
  No no, piękne! Solidnie wykonana praca
 24. 1 punkt
  Umiem Umiesz spać na siedząco?
 25. 1 punkt
  Portfolio: https://patrykpolak.pl/ Behance: https://www.behance.net/gallery/61453383/AllSoundpl-webdesign
×