Skocz do zawartości

   Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Wyszukaj

Wyświetlanie wyników dla tagów 'konkurs' .Więcej opcji wyszukiwania

 • Wyszukaj za pomocą tagów

  Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
 • Wyszukaj za pomocą nazwy autora

Typ zawartości


Forum

 • Galerie użytkowników
 • Galeria
  • Logo i identyfikacja wizualna
  • Projekty do druku
  • Webdesign i UI
  • Fotografia
  • Rysunek odręczny i cyfrowy
  • Fotomanipulacja
  • Projekty 3D i animacja
  • Digital art
 • Zlecenia
  • Płatne
  • Darmowe
  • Giełda
  • Zrealizowane
 • Centrum Wiedzy
  • Pytania i odpowiedzi
  • Ciekawostki, trendy i materiały
  • Poradniki
  • Zasoby
  • Kursy Online
 • Dyskusje ogólne
  • Pojedynki grafików
  • Grafika
  • Fotografia
  • Strony internetowe
  • Offtopic
 • Organizacja forum
  • Ogłoszenia
  • Konkursy
  • Rekrutacja
  • Ankiety
  • Wyróżnienia
  • Pomysły i sugestie
  • Problemy z forum
  • Oszustwa i plagiaty
  • Archiwum

Znaleziono 7 wyników

 1. Propozycja konkursów

  Którym konkursem byłbyś zainteresowany?
 2. #02 KONKURS COMIESIĘCZNY - Marzec w którym główne nagrody do wygrania są fundowane przez serwis Eduweb.pl nagrody dodatkowe przez: Graficznie.net Stwórz plakat reklamujący forum Graficznie.net i Eduweb.pl i zgarnij cenne nagrody Formaty pliku: JPG/PNG/BMP Rozdzielczość: Format A4 300DPI Pracę wyślij w prywatnej wiadomości do @Marcin lub @trzygie Zbieranie prac trwa do 28 marca 2017 Trzy najlepsze prace nagrodzimy: 1 miejsce - Nowy Kurs Concept Art na eduweb.pl - Reklama na forum graficznie.net przez okres 2 tygodni - Forumowa smycz 2 miejsce - Kurs - Rysunek od Podstaw na eduweb.pl - Reklama na forum graficznie.net przez okres 1 tygodnia - Forumowa smycz 3 miejsce - Reklama na forum graficznie.net przez okres 48h - Forumowa smycz Logo eduweb.pl i graficznie.net - Pobierz Ważne informacje: Każdy Uczestnik ma możliwość wysłania jednej pracy. Każdy z Uczestników zobowiązany jest do posiadania plików źródłowych i, w razie potrzeby, okazania ich w celu potwierdzenia autorstwa pracy. Obowiązuje zakaz umieszczania na pracach jakichkolwiek informacji mogących wskazać lub zasugerować Autora pracy. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie zgłoszonych prac w celach marketingowych i promocyjnych przez forum i jego Administrację. Zgłoszone projekty mogą zostać wykorzystane komercyjnie. W trakcie trwania konkursu jak i głosowania na całym forum obowiązuje całkowity zakaz wskazywania Autora pracy. Niestosowanie się do tej zasady będzie groziło całkowitą dyskwalifikacją z konkursu. Naruszenie zasad konkursu oraz regulaminu forum wyklucza Użytkownika z uczestnictwa w konkursach przez 3 miesiące oraz grozi karami na forum (ostrzeżenie/ban). Nad prawidłowym przebiegiem konkursu i głosowania czuwa Administracja forum. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania poprzez ankietę, która zostanie udostępniona po zakończeniu przyjmowania prac. Ankieta będzie dostępna dla wszystkich użytkowników forum posiadających co najmniej 30 postów. Ankieta zostanie udostępniona do 3 dni od zakończenia zbierania prac. Informacje dodatkowe: W tym temacie można zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi dotyczące konkursu, prace należy wysyłać przez PW do jednego z wymienionych w zasadach konkursu Administratorów. Prace dodane w tym temacie nie będą brały udziału w głosowaniu. Odbiór kursu polega na przypisaniu go do twojego konta na Eduweb.pl Do czasu zakończenia głosowania Autorzy projektów muszą pozostać anonimowi.
 3. Witamy wszystkich w #01 KONKURSIE COMIESIĘCZNYM - Styczeń - Luty w którym główne nagrody do wygrania są fundowane przez serwis: nagrody dodatkowe przez: Ważne Info: Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest obecność Użytkownika na forum co najmniej 7 dni oraz posiadanie min. 5 postów. Każdy Uczestnik ma możliwość wysłania do 3 prac. Obowiązuje zakaz umieszczania na pracach jakichkolwiek informacji mogących wskazać lub zasugerować Autora pracy. Każdy z Uczestników zobowiązany jest do posiadania plików źródłowych i, w razie potrzeby, ich okazania w celu potwierdzenia autorstwa pracy. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie zgłoszonych prac w celach marketingowych i promocyjnych przez forum i jego Administrację. Zgłoszone projekty nie zostaną wykorzystane komercyjnie. W trakcie trwania konkursu jak i głosowania na całym forum obowiązuje całkowity zakaz wskazywania Autora pracy. Niestosowanie się do tej zasady będzie groziło całkowitą dyskwalifikacją z konkursu. Naruszenie zasad konkursu oraz regulaminu forum wyklucza Użytkownika z uczestnictwa w konkursach przez 3 miesiące oraz grozi karami na forum (ostrzeżenie/ban). Nad prawidłowym przebiegiem konkursu i głosowania czuwa Administracja forum. Prace konkursowe można zgłaszać przez 30 dni od momentu rozpoczęcia Konkursu. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania poprzez ankietę, która zostanie udostępniona po zakończeniu przyjmowania prac. Ankieta będzie dostępna dla wszystkich użytkowników forum posiadających co najmniej 30 postów. Wymagania: Tematyka: Zima i jej urok Dozwolone techniki wykonania: Fotomanipulacja, Rysunek odręczny/cyfrowy, Fotografia. Akceptowane formaty pliku: JPG/PNG/BMP Rozdzielczość: min. 1280 px max. 3840 px Prace prosimy wysyłać w prywatnej wiadomości do @Marcina lub @Suprateca. Nagrody: 1 miejsce: Bon o wartości 90zł do wykorzystania w serwisie eduweb.pl Reklama na forum graficznie.net przez okres 2 tygodni Rabat 10% na zakupy w sklepie sellfon.pl Rabat 10% na zakupy w sklepie Filemon Wear Smycz forumowa 2 miejsce: Do wyboru jeden z kursów online w serwisie eduweb.pl: Adobe Photoshop CC - od podstaw Adobe Illustrator - od podstaw Kurs Lightroom CC -Techniki Pracy Reklama na forum graficznie.net przez okres 1 tygodnia Forumowa smycz 3 miejsce: Forumowa smycz Reklama na forum graficznie.net przez okres 48h Informacje dodatkowe: W tym temacie można zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi dotyczące konkursu, prace należy wysyłać przez PW do jednego z wymienionych w zasadach konkursu Administratorów. Prace dodane w tym temacie nie będą brały udziału w głosowaniu. Odbiór kursu polega na przypisaniu go do twojego konta na Eduweb.pl Zbieranie prac trwa do 25 lutego 2017. Ankieta zostanie udostępniona do 3 dni od zakończenia zbierania prac. Do czasu zakończenia głosowania Autorzy projektów muszą pozostać anonimowi.
 4. Logo sklepu internetowego

  Typ zlecenia: Logo sklepu internetowego przenośne.pl (sklep podczas tworzenia) Rozmiar: wektor Kolorystyka: dowolna Treść tekstu: przenośne.pl Adres strony: przenośne.pl Budżet oraz sposoby płatności: 500zł Termin: 12.12.2016 Dodatkowe informacje: Potrzebny logotyp + tekst. Logo ma wyglądać profesjonalnie, które szybko zapadnie w pamięć klienta. Życzyłbym sobie, aby nie było szablonowe. W grę wchodzi ciekawe przedstawienie literki P, ale nie jest to warunek, tylko propozycja. Miałem już kilka wizualizacji robionych, lecz postanowiłem spróbować jeszcze tu na forum, bo szukam czegoś naprawdę wysokich lotów. Przenośne.pl - sklep internetowy, który w ofercie będzie miał akcesoria elektroniczne do urządzeń mobilnych takich jak telefony, tablety czy laptopy. PS. Jeśli będziesz już miał gotowe logo, to zmniejsz je do wielkości favicona i upewnij się, że nadal jest rozpoznawalne.
 5. Do wygrania + smycz Graficznie.net Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 1. Polub Fanpage Graficznie.net (nieobowiązkowe) 2. Zapoznaj się ze szczegółami konkursu niżej. 3. Wyślij swoją pracę w tym temacie i napisz dlaczego to ty masz wygrać. Co należy zrobić? W konkursie mogą wziąć udział takie prace jak rysunek odręczny jak i cyfrowy, tapeta lub tło. Tematyka, natura w pojęciu ogólnym, od krajobrazów po piękno człowieka. Praca powinna mieć rozdzielczość min. 1920x1080px, im więcej tym lepiej w zdrowym rozsądku (4k) Zastrzeżenia: - praca powinna być wykonana w 100% samodzielnie, można zgłosić tylko jedną pracę do konkursu - jeśli użyjesz stocków to musisz je załączyć do postu (najlepiej w spoilerze lub linku do ich pobrania), zakaz używania stocków płatnych jak i z uznaniem Autora - wysyłając prace na konkurs jednoznacznie oznajmiasz iż jeśli wygrasz dostarczysz pisemną zgodę na zrzeknięcie się praw autorskich majątkowych na rzecz Graficznie.net, w przeciwnym razie nagroda niezostanie przyznana i wybierzemy innego zwycięzce - osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia pozwolenia na udział w konkursie od swoich opiekunów (wysyłając pozwolenie poprzez Prywatną Wiadomość) Konkurs trwa do końca 3 grudnia 2016 Zwycięzce wyłonimy 6 grudnia 2016 o 18:00
 6. Witajcie Artyści! Ogłaszamy mini konkurs na stworzenie nowego logo dla naszego forum Graficznie.net Każdy ma prawo w nim wziąść udział. Tu na forum oraz w innych miejscach w sieci jest ogłoszony. Wymagania co do projektu: Format: Wektor Charakterystyka: art,design, grafika (sami dobrze wiecie jakie klimaty takie logo powinno mieć) Styl: nowoczesny a zarazem prosty i trafiający do odbiorcy pozytywnie Kolorystyka: pasująca do forum z użyciem dodatkowego koloru: #f83c7b Info dodatkowe: Pozostawiamy to waszej wyobrażni, nie ma żadnych specyficznych wymagań. Termin: do 23.08.2016, zwycięzce wyłonimy 26.08.2016 Nagroda: Dla osoby bez rangi na forum do wyboru 2 opcje: 60zł plus ranga Grafik lub 70zł bez rangi. Dla osoby posiadającej rangę: 70zł Zwycięzca otrzyma również smycz sygnowaną logiem które stworzy! jeśli budżet pozwoli to kwota wzrośnie w trakcie konkursu. Do dzieła Artyści!
 7. A co wy na to żeby uruchomić wszelkiego rodzaju konkursy dwutygodniowe ?? admini zapodają temat i robi się konkurs punkty itp.. na razie np. na logo i sygne i plakat jak będzie 100 użytkowników to funkcje zostały by rozszerzone o inne konkursy. coś jak było na graffika.pl? co wy na to?
×