AmorOne

Zdjęcia Śliwkowego

20 postów w tym temacie

Witajcie ,jak to mówią jestem wszechstronny i chciałbym dodać zdjęcia wykonane przeze mnie oraz obrobione :)

Spoiler

przemyśl.png12794846_1721860418092684_6774464982045706142_o.jpgbike town.pngmiejska codziennosc.png

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo podoba mi się to drugie zdjęcie. Bardzo fajne ujęcie wyszło i ta kolorystyka też nie jest zła, podoba mi się, lecz wolałbym kolorystykę odcieni żółtych tak jak u mnie filtry dałem na zdjęciach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodałem jeszcze parę,pewnie nie widziałeś :)

Co do filtrów ,to starałem się nie co pobawić i umocnić kolorystykę,która znajduje się aktualnie na budynku,by zdjęcie wyszło bardziej żywe, niż sztuczne,dlatego też pobawiłem się kolorami,by pasowały do otoczenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz to i 4 mi się też podoba, wygląda jak takie stare, z lat 70, tylko auta nie pasują xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

śliwkowy czy to czasem nie Przemyśl na ostatnim foto? Ciekawe te prace 2 zdecydowanie najciekawsza ale w innym filtrze wyglądała by lepiej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście - Przemyśl :)

Mieszkam tu od urodzenia i gdziekolwiek nie mieszkałem na okres szkoły mam do tego miasta sentyment :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A można zobaczyć to zdjęcie przed obróbką w Photoshopie? Bo photomanipulacja bardziej dla mnie, lekka ale jednak, bo jakiś pattern się przebija i ogólnie efekty na całym foto widać :) więc nie jestem pewien czy oceniam zdjęcie czy PM'ke ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoiler

j3PuoT5.jpg

Coś nowego z dzisiejszego wypadu do lasu :) Zapraszam do komentowania.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czym robisz te zdjęcia? Bo nie oszukujmy się słaba jakość. Dopatruję się też słabego kadru, słabych filtrów i braku pomysłów, na przykład zdjęcie 3. te przedstawiającego tego pana z mikrofonem, takie zdjęcia zrobi każdy telefon i nie potrzeba do tego fotografa. Jedynie w ostatnim zdjęciu starałeś się coś pokazać ale znowu kompozycja Ci się popsuła. Jeżeli robisz zdjęcia natury to znajdź ciekawe i godne fotografowania zdjęcia, jeżeli robisz zdjęcia ludziom to znajdź wyraziste momenty i ciekawe osobistości, technika przyjdzie z czasem :)

Pozdrawiam i życzę jak najlepszych prac,

so.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety ,jestem w fazie zbierania na lustrzankę,a jak na razie cykam zdjęcia telefonem ,dlatego też jakość jest słabsza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.08.2016 o 10:27, Śliwkowy napisał:

Coś nowego z moich rąk :)

4qp5STe.png

Świetne ujęcie, bardzo mi się podoba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowość z moich rąk,niestety nie mam jeszcze upragnionej lustrzanki,ale myślę ,że to kwestia czasu :)

Dopiero co powróciłem z Bieszczad i upamiętniłem chwilę tym zdjęciem.

Spoiler

qKmzBg6.png

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawy klimat w ostatniej fotografii. Nieco za dużo cieniu po bokach, co sprawia taką nienaturalność. Wydaje mi się, że przesadziłeś z filtrem zimnych barw, bo ten śnieg taki aż za niebieski. Kadr dobry, aczkolwiek chce się więcej zobaczyć na tym zdjęciu. Nie wiem, co tu jest focalem pewnie ta postać, ale mnie do tego zdjęcia najbardziej przyciąga, to co jest przed postacią. Taka droga donikąd fajny koncept. Jakość nie powala, ale nie będę o tym pisać ze względu na sprzęt. Masz potencjał. 

Zainspirowałeś mnie do wzięcia aparatu i pójścia w teren :D 

Pozdrawiam. 

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@veshaze dzięki za opinie,niestety mój aparat nadawał za dużo niebieskich barw ,jak wrócę do domu to podeślę zdjęcie na priv bez obróbki. Cieszę się ,że zainspirowałem Cię do "pofocenia" :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się