Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Kacper

Jak mogłoby wyglądać to logo?

6 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Hej, zabieram się za prowadzenie bloga programistycznego (tematy zarówno techniczne i nietechniczne). Od dobrych kilku tygodni myślę nad logo i kompletnie nie mam pomysłu co mogłoby ono przedstawiać, dlatego chciałbym się Was poradzić. Nazwa bloga to CKANoo1.png (nie chcę, aby Google to indeksowało :P). Macie jakieś propozycje? 

// Temat został przeniesiony. Na przyszłość proszę abyś pisał w dziale do tego przeznaczonym.

Viperovsky

Edytowano przez Viperovsky
0

Trzeba by zrobić najpierw dobry research. Celował bym w coś prostego, minimalistycznego.

2

4 godziny temu, Luk napisał:

Trzeba by zrobić najpierw dobry research. Celował bym w coś prostego, minimalistycznego.

Minimalizm jak najbardziej, ale tak jak pisałem - nie za bardzo wiem, co na tym logo mogłoby się znaleźć. Chyba ograniczę się do jakiegoś prostego napisu i ewentualnie później wprowadzę zmiany. W każdym razie dzięki za odpowiedz! :)

0

Jeśli nie zajmujesz się projektowaniem, to najlepiej zlecić komuś kto się w tm specjalizuje, bo jemu raczej pomysłów nie zabraknie ;) Jeśli sam logotyp, to zainwestowałbym w jakiś ciekawy krój pisma np z myfonts.com. Jeśli jest coś godnego uwagi, to warto kupić, bo darmowe fonty do komercyjnego wykorzystania, nie zawsze wystarczają.

2

Napisano (edytowany)

Skoro gridweb, to może "W" zrobione z prowadnic?

Edytowano przez 0na
0

Aż prosi się aby w logo zawarte zostały litery G i W. Musisz pokombinować... Wszystko zależy od Twojej wyobraźni ;)

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się