Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
TonyM

Retusze by TonyM

19 postów w tym temacie

Tak oto rozpoczynam temat w którym będę chwalił się swoimi retuszami. Przyznam, że bardzo to lubię - w sensie obrabiać zdjęcia :P

- Teraz myślę, że mogłem użyć przy pierwszym zdjęciu separacji częstotliwości, dzięki której struktura skóry zostałaby zachowana, bez zbędnego blura.

- Drugie zdjęcie to wyciśnięcie ostatnich soków ze zdjęcia z trybu auto w "nie najlepszych" warunkach oświetleniowych. Miałem ogromne problemy z linią włosy-ściana co trochę rzuca się w oczy.

Irmina.png

Irmina2.png

4 osoby lubią to

1 godzinę temu, TonyM napisał:

@Supratec, jak mnie wkręcisz 30% Twoje :P

Nie będę brał procentu, może zarzucisz mi na przysłowiową flaszkę, bo mogę Cie skierować w jedno miejsce, poświecisz 3 dni pracy nad swoim zapleczem i ofertami a klienci sami się pojawiają, i co lepsza płacą z góry, bo system taki :P

tony 2 praca bardzo mi przypadła do gustu bo z tak słabego oświetlenia wyciągnąłeś ładną i przejrzystą twarz i to oko super tak trzymaj..

@TonyM Naprawdę dobry retusz.

@Supratec Jakby nie było to procent ;) - przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.

Edytowano przez DessingOshia
Cytat mi nie wskoczył
1 osoba lubi to

Dobrze się targuje ;P Ja mu 30%, a on, że chce 40% :joy:

1 osoba lubi to

no gdzie :P

jak na procencie pracowałbyś to zawsze miałbym z każdego zarobku 30% od Ciebie, a ja proponuje Ci jednorazową opłatę za mój czas, bo dobre z 2 dni siedzenia i tłumaczenia co jak i gdzie by było pro a nie amatorsko :) sporo trzeba sie napracowal jak się chcesz właściwie wypromować, a w miejscach gdzie ja tak pracuje, to w profilu osobnika/grafika liczy sie:

to co przygotował sam dla widza :P

Forma w jaką się opakujesz i sprzedarz jako produkt, pierwsze wrazenie itd, no i co najwazniejsze Oferty, tutaj sam ustalasz co i za ile sprzedaz, ale jak zle to przygotujesz to bedziesz czekal za 1 klientem miesiac :P

Na 30% udziału, to lipa dla Ciebie, bo jak bedzie 300zł do zarobienia, to ja miałbym tak o 90zł az tego, i tak za kazdym razem? Kiepski interes dla Ciebie, dla mnie idealny, ale nie przywykłem do robienia ludzi w wała :P

Nie mam sie do czego przyczepić, naucz mnie tak! Można zobaczyć okna z warstwami? Rewelacja!

Super, gdybym nie widziała zdjęć "przed" to w ogóle nie pomyślałabym, że coś przy tym było robione, kolory wyglądają bardzo realistycznie.  ;)

Kilka sesji przed monitorem. Jak efekt?

iZEwqaq.png

Spoiler

npXj65v.jpg

tdrP9F8.jpg

OUGhMqX.jpg

8lYfDGW.jpg

1 osoba lubi to

I uwierzyć, że są na świecie fotografowie którzy uważają, że lepiej zdjęcie prześwietlić niż nie doświetlić :P

Hehe, profeszjonalista ;) Człowiek cytat, może zacytuj coś mądrego o tym :P

reklama podkarpacia pełną gębą, fajne zdjęcie jeziora solińskiego:heart_eyes:

1 osoba lubi to

Jak dla mnie konkretnie wyszło ! 

Ekstra reklama Soliny :) !

1 osoba lubi to

@TonyM

Już Ci to mówiłem, ale powiem jeszcze raz:

za***iste :)

Opanowałeś retusz, choć mam mała uwagę, na tym foto poniżej, za Tobą masz za spory kontrast, detale znikły, motoróweczka lekko nie widoczna.

Dalej się dziwię Ci lekko czemu Ty kasiorki na tym nie robisz, byle studio reklamy dałoby Ci zlecenia na obróbke fotek. Marnujesz się lekko :P

1 osoba lubi to

Taki efekt był zamierzony, bo grafika ma iść pod tło do portfolio :P Jak było więcej detali to tekst się gubił.

Thx za miłe słowa <3

1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0