Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Riraku

Fotomanipulacje by Riraku

13 postów w tym temacie

Dwie fotomanipulacje zrobione przeze mnie, maja już trochę czasu, ale chcę poznać waszą opinię!

Co do pierwszej pracy - nie mam juz pdfa i widze też ten błąd, że na flarze i postaci nie ma efektu "ziarna".

clouds.png

miami.png

Fear.png

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy obraz mi się nie podoba, kwestia gustu, ale zrobione fajnie no i widać ten brak ziarna na flarze bardzo, ale na człowieku nie widać tego. Niewidzialny mi się podoba lecz bez niego :P ładna tapetka z tego by była zwłaszcza z tą kolorystyką. W Fear podoba mi się motyw z obrysami i kolorystyka.

Od kogoś kto się na tym zna to na pewno dostaniesz szczególniejszą opinię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przy takich pracach, powinieneś dawać stocki, bo ciężko ocenić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stocki do chmur:

1.png

2.png

3.png

Stocki do FEAR, niestety posiadam tylko postacie wycięte i to w niedokładny sposób :c na pracach sa troche poprawione.
Do Invisible Man nie posiadam 

1.png

2.png

3.png

Edytowano przez Riraku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prace ogólnie bardzo fajne. Postać w pracy nr 1 wg mnie trochę nienaturalnie wygląda (chyba, że taki był zamiar), ale całokształt mi się podoba i pomysł dobry.

W dwóch pozostałych nie mam się do czego przyczepić. Najbardziej przypadła mi do gustu praca nr 3, pasowało by na okładkę jakiejś płyty :) połączenie zdjęcia z rysunkowymi elementami daje ciekawy efekt. 

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za opinię ;3 Też najbardziej lubie prace nr 3, co do pierwszego, robiłem to w szkole i musialem zmienic ta postac, była tu zupełnie inna lecz nie pasowala nauczycielowi, ostatecznie moja praca zostala przerobiona na kalendarz i wykorzystana w sali c: (4 technikum aktualnie uprzedzajac pytanie).

13936989_1105840462825135_880060616_n.jpg

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, poprawiona wersja jest mega! A na jakim jesteś kierunku w technikum?

Edytowano przez whitey

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grafika komputerowa, dokładnie  "Technik Cyfrowych Procesów Graficznych".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Został rok c: z ciekawosci co robisz teraz po szkole? Znalazlas robote w tym fachu czy studia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udało mi się podjąć współpracę zdalną, nie narzekam, jednak nie jest to do końca to co chciałabym robić, choć związek z grafiką ma.  W między czasie rozglądam się za czymś ciekawszym. Od października studia zaocznie ;)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne PM'ki

1 ma klimat, tak jak wspomniałeś ziarna brakuje i tyle, a poza tym pracka zacna.

2. Zdjęcie idealne do tego efekty, sam efekt niewidzialnego gościa to ciekawa koncepcja, mi się podoba, na 1 rzut oka gościa nie widać ale jednak jest :) Dobre

3. Zacny klimat, fajne połaczenie i przekaz.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem praca 1 i 3 jest wykonana świetnie, co do 2 pracy, nie rozumiem zbytnio tej fotomanipulacji dlatego też tak średnio mi się podoba, aczkolwiek jest wykonana estetycznie więc i tak +.

Zdecydowanie w moim guście pozostała 3 praca, jest bardzo przejrzysta i elegancka. 

Moim zdaniem twoje fotomanipulacje wychodzą Ci bardzo dobrze, rób to bo "jesteś w tym dobry a możesz być jeszcze lepszy" ! - zawsze mam to w głębi mego serca i to mnie motywuje, żeby tworzyć coraz to lepsze projekty :)

Pozdrawiam,

Marcin.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0