Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Riraku

Fotomanipulacje by Riraku

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie fotomanipulacje zrobione przeze mnie, maja już trochę czasu, ale chcę poznać waszą opinię!

Co do pierwszej pracy - nie mam juz pdfa i widze też ten błąd, że na flarze i postaci nie ma efektu "ziarna".

clouds.png

miami.png

Fear.png

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy obraz mi się nie podoba, kwestia gustu, ale zrobione fajnie no i widać ten brak ziarna na flarze bardzo, ale na człowieku nie widać tego. Niewidzialny mi się podoba lecz bez niego :P ładna tapetka z tego by była zwłaszcza z tą kolorystyką. W Fear podoba mi się motyw z obrysami i kolorystyka.

Od kogoś kto się na tym zna to na pewno dostaniesz szczególniejszą opinię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stocki do chmur:

1.png

2.png

3.png

Stocki do FEAR, niestety posiadam tylko postacie wycięte i to w niedokładny sposób :c na pracach sa troche poprawione.
Do Invisible Man nie posiadam 

1.png

2.png

3.png

Edytowane przez Riraku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prace ogólnie bardzo fajne. Postać w pracy nr 1 wg mnie trochę nienaturalnie wygląda (chyba, że taki był zamiar), ale całokształt mi się podoba i pomysł dobry.

W dwóch pozostałych nie mam się do czego przyczepić. Najbardziej przypadła mi do gustu praca nr 3, pasowało by na okładkę jakiejś płyty :) połączenie zdjęcia z rysunkowymi elementami daje ciekawy efekt. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za opinię ;3 Też najbardziej lubie prace nr 3, co do pierwszego, robiłem to w szkole i musialem zmienic ta postac, była tu zupełnie inna lecz nie pasowala nauczycielowi, ostatecznie moja praca zostala przerobiona na kalendarz i wykorzystana w sali c: (4 technikum aktualnie uprzedzajac pytanie).

13936989_1105840462825135_880060616_n.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udało mi się podjąć współpracę zdalną, nie narzekam, jednak nie jest to do końca to co chciałabym robić, choć związek z grafiką ma.  W między czasie rozglądam się za czymś ciekawszym. Od października studia zaocznie ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajne PM'ki

1 ma klimat, tak jak wspomniałeś ziarna brakuje i tyle, a poza tym pracka zacna.

2. Zdjęcie idealne do tego efekty, sam efekt niewidzialnego gościa to ciekawa koncepcja, mi się podoba, na 1 rzut oka gościa nie widać ale jednak jest :) Dobre

3. Zacny klimat, fajne połaczenie i przekaz.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem praca 1 i 3 jest wykonana świetnie, co do 2 pracy, nie rozumiem zbytnio tej fotomanipulacji dlatego też tak średnio mi się podoba, aczkolwiek jest wykonana estetycznie więc i tak +.

Zdecydowanie w moim guście pozostała 3 praca, jest bardzo przejrzysta i elegancka. 

Moim zdaniem twoje fotomanipulacje wychodzą Ci bardzo dobrze, rób to bo "jesteś w tym dobry a możesz być jeszcze lepszy" ! - zawsze mam to w głębi mego serca i to mnie motywuje, żeby tworzyć coraz to lepsze projekty :)

Pozdrawiam,

Marcin.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta