Ananasz

Ananasz - Webdesign

16 postów w tym temacie

Cześć wszystkim! 

Chętnie poznam Wasz opinie o moich pracach. Na początek kilka wcześniejszych projektów:

6a.png

7a.png

5a.png

Edytowano przez Ananasz
5 osób lubią to

Prace robią na mnie wrażenie, szukamy jakiegoś Webdesignera do forum, jeśli chcesz możesz w wolnej chwili coś pokombinować, w październiku chcemy dodać nowy styl, a jakby był jakiś zaprojektowany to fajnie by było. 

Mam nadzieje, ze to kwestia prezentacji i, że responsywność jest przemyślana. Przy drugiej najpopularniejszej rozdzielczości (1080p) w preview UI i UX kuleje.

MgyZcQd.jpg

Poza tym: 
Na "przykładowej ofercie" mogłeś się pokusić o transparentne tło pod nazwami gór - na styl navibara.

Font + italic w nagłówkach mi nie pasuje.

Ogólnie jest nowocześnie, przejrzyście i stylowo. Widać, że znasz się na tym co robisz i mam nadzieje, że na tym zarabiasz, bo zasłużyłeś.

Bardzo mi się podoba mockup który wykorzystałeś :P 

Jak dla mnie mistrzostwo,jeśli chodzi o rozmieszczenie w Twoich pracach , przejrzyste , nowoczesne rozwiązania. Takim osobom jak Ty warto zapłacić ,ponieważ potrafisz dopilnować ,że nie będzie żadnej "fuszerki" ,można byłoby się nie co pobawić typografią,ale jak dla mnie i tak mega efekt.

Dzięki za miłe przyjęcie ;) 

@Marcin Nie mówię nie, aczkolwiek layouty forum to trochę nie moja bajka :)

@TonyM Prezentację są robione w full wymiarze czyli 1920p i dla tego tak to wygląda w mniejszej rozmiarce przedstawia się mniej więcej tak jak na mockupie. Dzięki za rady. Jak jesteś zainteresowany mockupem to daj znać poszukam i wrzucę linka bo był darmowy

@Śliwkowy dzięki ;)

Dorzucam trochę świeższe i myślę bardziej złożone pracę:

2b.jpg

3a.png

1a.png

Edytowano przez Ananasz
5 osób lubią to

Oczywiście, że jestem zainteresowany mocupem. Pracujesz jako freelancer? Reklamujesz się jakoś, masz dużo zamówień?

@Ananasz Witaj :)

Co tu dużo mówić, jest pro, jest to co lubie, brak zagadek i innych stworów :haha:

Ile lat trzeba siedzieć by takie robić tzn. ile  już sie tym zajmujesz?

Layout pod forum... hmmm, aż ciekawość zrzera jak by Ci wyszedł, skoro nie jest to Twoją domeną :224_monkey:

Czy jakbym wpadł z poważniejszym zleceniem postawienia np. strony firmy i 3 sklepów jednocześnie pod innymi adresami, bo sklepu maja różne tematyki, i to wszystko dać pod responsive dałbyś rade pewnie co nie? W gre wchodzą dodatki typu: appki, newslettery, ale chodzi ogólnie o synchornizacje stylu we wszystkich tych miejscach, by było widać że to jedno źródło, jedna firma. Daj znać czy ogarnałbyś takie zlecenia, pracy może być na 2-3 miesiące, ogólnie pod umową wszystko, zaliczka, faktury wystawiasz?

1 osoba lubi to

@TonyM Mockup: https://www.mockupworld.co/free/macbook-pro-retina-with-4-backgrounds-mockup/ W ogóle na stronie na prawdę dużo darmowych mockupów.

Tak pracuje obecnie jako freelancer, jakoś się kręci ;) W sumie od niedawna staram się jakoś bardziej rozreklamować strona jest, portale społecznościowe, olxy, fora

@Supratec Poszła już wiadomość na PW :) 

1 osoba lubi to

świetne prace, bardzo ciekawe kolorystycznie i innowacyjny UI BRAWO :) zasłużone wyróżnienie.

Dzięki za wyróżnienie galerii ;)

Nie wiem jak to się stało że nie ma tu pracy którą zrobiłem już jakiś czas temu. Kilka szczegółów na dzień dzisiejszy bym już zmienił :) 

elegance%20prez3tFxDE.png

1 osoba lubi to

Coś tu cicho na forum więc pasuje wrzucić coś nowszego ;) 

Założenia projektu  prosto, lekko, jasne kolory i przejrzyście:

Artisan%20Homes.png

Edytowano przez Ananasz
2 osoby lubią to

Jak słusznie zauważyłeś, forum nam się mocno rozleniwiło więc może ja skrobnę choć parę słów :)

Jest ładnie, schludnie i pastelowo, test białej rękawiczki zaliczony na + :) pytanie tylko czy nie za dużo tej miękkości. Czy tło pod Learn More nie wyglądałoby lepiej gdyby miało barwę stopki? Kolor ikonki z lokalizacją zlewa się z mapą. Logo bardzo fajne, aż szkoda, że nie zostało bardziej wyeksponowane w większym rozmiarze :)

1 osoba lubi to

54 minuty temu, ciutGrzeszna napisał:

Jak słusznie zauważyłeś, forum nam się mocno rozleniwiło więc może ja skrobnę choć parę słów :)

Jest ładnie, schludnie i pastelowo, test białej rękawiczki zaliczony na + :) pytanie tylko czy nie za dużo tej miękkości. Czy tło pod Learn More nie wyglądałoby lepiej gdyby miało barwę stopki? Kolor ikonki z lokalizacją zlewa się z mapą. Logo bardzo fajne, aż szkoda, że nie zostało bardziej wyeksponowane w większym rozmiarze :)

Plus dla Ciebie :) tło learn more miało kolor stopki lecz dostałem informację że jest zbyt intensywne i musiało zejść do 30% barwy więc z intensywności kolorystyki projektu wycisnąłem już max co mogłem :D Trafna uwaga z pinezką na mapce, a z hasłem "większe logo" chociaż tutaj byście już mi dali spokój :D 

Dzięki za feedback do projektu :) 

Edytowano przez Ananasz

Napisano (edytowany)

Trochę temat zaniedbałem ;)

Coś z ostatnich prac, moja propozycja - finalna wersja po sugestiach klienta troszkę odbiega.

Logo niewyraźne bo tylko takie było finalnie wylądowało na sliderze. 

BuczekManagementb.png

Edytowano przez Ananasz
1 osoba lubi to

Nie powiem, przyjemny projekcik, ładnie uczesany i wyprasowany, można by rzec, skrojony na miarę. Łupieżu na ramieniu nie uświadczysz a i skarpetki, pomimo, że żółte, przyjemnie komponują się z niebieskim garniturem :) Czy mam jakieś zastrzeżenia? hmm...chyba tylko do tego, że brak mi w nim odrobiny szaleństwa lub nietuzinkowości, aby było w nim coś co zaintryguje i zapadnie w pamięć, a tak, jest bo jest, ładnym ale jednym z wielu, przy którym przechodzi się raczej niewzruszenie i niestety, obojętnie. No ale co począć, Buczek Menagement jest Klientem, który ekstrawagancji nie toleruje, czerwonej muchy w czarne grochy nie założy, skutkiem czego, gorącokrwistym kobietom nie zaimponuje ;)

2 osoby lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się