Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Marcin

ulotka
Michał Bieńko - trener personalny

12 postów w tym temacie

Moja stara praca dla Michała Bieńko - trener personalny.

przod.png tyl.png

4 osoby lubią to

Nie żebym był złośliwy ale to zdj bardziej jak reklama bielizny wygląda, można było go ubrać.Pozatym ok no może inną czcionkę troche grubszą bym dał.

Lecz każdy ma inne gusta niektórym sie podoba innym nie tak już jest...

podsumowując spoko

- za zdjęcie jak na trenera troche za skąpo.

Chociaż sam raczej lepszej bym nie zrobił :P

5 godzin temu, ROKO napisał:

Pierwszy raz widzę ulotkę w wykonaniu grafika :D

to chyba nie zdajesz sobie sprawy bo ulotki w sklepach też tworzą graficy(a takie na pewno widziałeś), tak dla sprostowania.:P

-----------------------------------

Złączenie postów.

7 minut temu, AdM napisał:

Nie żebym był złośliwy ale to zdj bardziej jak reklama bielizny wygląda, można było go ubrać.Pozatym ok no może inną czcionkę troche grubszą bym dał.

Lecz każdy ma inne gusta niektórym sie podoba innym nie tak już jest...

podsumowując spoko

- za zdjęcie jak na trenera troche za skąpo.

Chociaż sam raczej lepszej bym nie zrobił :P

to chyba nie zdajesz sobie sprawy bo ulotki w sklepach też tworzą graficy(a takie na pewno widziałeś), tak dla sprostowania.:P

-----------------------------------

Złączenie postów.

Myślę że raczej chodziło mu o to, że jest pokazane w formie jakiej się tworzy niż na kartce lub na mockupie.

ale mimo to to w spodenkach by wyglądał lepiej i jeszcze nie potrzebna reklama CK.  chyba sie ze mną zgodzisz ale praca jak najbardziej na + ;)

jak dla mnie ciekawiej by wyglądało,jakby nie był w bieliźnie ,lecz na przykład w koszulce kompresyjnej i spodenkach..

Ogólem do typografii nie ma się co przyczepić :)

J.w.

Motyw z gatkami budzi inne skojarzenia u większości facetów, a u kobiet to tym bardziej pewnie :DxD

Motyw a'la Beckham, co jest w pewnym sensie kryptosugestią dla ludzi dąrzących do upiększania swego ciała pod ten typ/styl/charakter obycia się.

1 strona, jest okey, zdjęcie dobrane, ale te gatki dalej psują sprawę

2 strona, brakuje tutaj czegoś co nawiązywałoby do profesjii, zbudowany gość na ciemnym tle w gatkach CK na 1 rzut oka, hantle w dłoniach są zbyt ukrytę, może to efekt zamierzony, choć jak mówie całość nie sugeruje tej profesjii aż tak jakby mogło. To głownie winna tych zdjęć bo układ i text dobrze czytelne i odbiór jest szybki. Tonacja kolorów trafna i to bardzo, bo jakby to wygladąło w jasnych odsłonach, bardziej kolorowych? Bardzo kiepsko, bo te gatki xD

Nie raz miałem już tak, klient wymaga, ale zdjęcia w ogóle nie z tej bajki, a ty się potem głowisz by to posklejać.

Tyle że to on na zdjęciu i chciał żeby użyć tych zdjęć więc o tym nie decydowałem

No dokładnie to miałem na myśli na końcu komentarza :P

Jak Ci podeśle na PW Cover który robiłem dla trenera personalnego kiedyś to sam zobaczysz jakie zdjęcie ja dostałem xD i efekt końcowy po 3 dniach negocjacji o lepsze zdjęcie jest jaki jest, mi to wstyd to pokazywać, ale gościowi się spodobało, bo miał takie a nie inne wymagania :D 

nie pokaże tego publicznie, bo nie mogę :P  xD lol 

@Marcin z przykrością to mówię, ale plakaty na moje oko nie prezentują się najlepiej. Są one zbyt proste. Dodany został wyłącznie tekst, który w żaden sposób nie został zmodyfikowany. Wszystko jest po prostu zbyt proste i nie zostało nic przemyślane. Dotyczy się to obu projektów. Gdyby nie to, że napisałeś o tym w poście, to zastanawiałbym się, czy aby na pewno jest to plakat promujący trenera, czy bokserki. No cóż... Każdy ma lepsze i gorsze dni ;) Jestem pewny, że kolejne Twoje prace będą o wiele lepsze. Przykładem jest pralka xD Bardzo świetnie wygląda :D

Edytowano przez Tazzori

5 godzin temu, Tazzori napisał:

plakaty

To są ulotki. Poza tym to starsza praca więc wtedy jeszcze się nie zwracałem uwagi na szczegóły, takie chciał, takie dostał :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0