Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
trzygie

trzygie web

24 postów w tym temacie

Czas na moją galerię.

Do tej pory robiłem front-end, jednak chęć rozwoju i wymagania rynku sprawiły, że kilka miesięcy temu zacząłem na poważnie przygodę z webdesignem.

Będę tutaj wrzucał bieżące projekty przede wszystkim w celu oceny i wskazania błędów.

Na początek sklep z rękodziełem

[no image]

Edytowano przez trzygie
3 osoby lubią to

Firstview na 1080p:

Jest:

:sXR6yU3.jpg

A powinno być:

8yJZDv0.jpg

Przy niższych rozdzielczościach efekt pustego headera może się powiększać.

W pierwotnej wersji osoba przeglądająca stronę łapie focus na logo, w drugiej poprawionej na menu. Wynika to z zasady trójpodziału, nie zawsze elementy na środku rzucają się w oczy najbardziej.

Jest dosyć późno, ale na pierwszy rzut oka reszta bez większych zarzutów. 

3 osoby lubią to

Projekt treningowy na szybko.

[no image]

Edytowano przez trzygie
7 osób lubią to

Layoucik całkiem elegancki ale jedna rzecz lekko mną wzdrygnęła ;)

Do wymiany fotki z "Meet our team" bo powiem szczerze, że wyglądają okrutnie, zwłaszcza koleś po środku.  

2 osoby lubią to

Świetne prace, jedyne co bym zmienił to w 1 layoucie to zamiana koloru dla przycisków i tego panelu z "szukasz czegoś innego?" - ten szary do mnie nie przemawia, zastosowałbym bardziej coś żywego.

2 osoby lubią to

Kolejny projekt.

Moje pierwsze podejście do projektowania forum i jednocześnie, zgodnie z sugestią @Marcin, moja wizja nowego wyglądu Graficznie.net

Zapraszam do komentowania.

[no image]

Edytowano przez trzygie
6 osób lubią to

Świetny layout! W sumie nie ma sie do czego przyczepić, aleee... zmienił bym w nim kilka drobnych szczegołów! 

• Ikonki przy działach ( tematach ) odrobinkę grubszy ten obrys bo tak giną w oczach trochę ;)
  • Może odrobinę większy kontrast między tłem a samym forum ( troszkę ciemniejsze - ale niewiele )
  • No ii ostatni szczegół... przycisk rozwijania przy nicku - zrób trójkąt równoboczny :D

Ogólnie to naprawdę niezła robota! 

Edytowano przez mchmzr

Nie jest źle, ale to że ciemny to nie oznacza że musi być w odcieniach szarości, ale ogólnie fajny. Może pobawilbym się rozmieszczeniem elementów. 

@gregpmx według mnie można byłoby nie co pokminić nad rozmieszczeniem,ale jak na pierwszy rzut oka bardzo miło się prezentuje :)

@gregpmx

Ładny lay pod forum :) jak na 1 to całkiem przyzwoity.

Kolorsytyka mi nie sieda, obecna którą mamy jakoś lepsze ma te odcienie, u Ciebie to trochę za mdło w tych kolorach wygląda to wszystko.

Zbyt jakoś tak starodawnie wygląda w porównaniu do obecnego klimatu.

Poczekam na jakieś update'ty z laye'em, ma potencjał ;)

Serdeczne dzięki za wszystkie opinie. W wolnej chwili dostosuję się do nich i zrobię aktualizację.

Edytowano przez gregpmx
1 osoba lubi to

podwójny post w celu podbicia tematu, proszę o późniejsze połączenie

Dwie kolejne wersje, tym razem w bardziej klasycznym układzie w dwóch wariantach kolorystycznych

[no image]

Edytowano przez trzygie
4 osoby lubią to

O to drugie mi się bardzo podoba, lecz nie wiem czy w sidebarze dawać pod widgetami te belki ciemniejsze. Ps załóż nowy temat o nazwie layout dla forum, bo tak to trzeba przewijać się i szukać w jakim to temacie

9 minut temu, Marcin napisał:

... lecz nie wiem czy w sidebarze dawać pod widgetami te belki ciemniejsze

Moim zdaniem belki można zostawić żeby widgety zbytnio nie odbiegały wyglądem od reszty, tylko zmniejszyć je do jakichś 5-8 px, wtedy nie będą się tak bardzo rzucać w oczy, pokombinuję.

Edytowano przez gregpmx
1 osoba lubi to

Dnia 21.08.2016 o 18:10, gregpmx napisał:

Projekt treningowy na szybko.

Fajny projekt. Jedynie w team zdjęcia do wymiany + trochę do zmniejszenia. Poza tym mi się podoba :) 

Najnowszy projekt przygotowany do zlecenia na forum.

[no image]

Edytowano przez trzygie
3 osoby lubią to

Ostatni layout całkiem ładnawy :D hehe

podoba mi się żywa kolorystyka, brak restrykcyjnej palety kolorów jest dla plus moim zdaniem.

Dużo się dzieje a zarazem jest przejrzyście.

Błedów nie wytykam przy layoutach, no chyba że są rażące to wtedy ;)

Trochę odświeżę galerię.

Projekt strony przygotowany do zlecenia z forum.

Robiony dość szybko więc pewnie będzie sporo błędów. Nie został wybrany więc nie widzę sensu dopracowywania.

Zdjęcia ze stocka więc nie czepiajcie się znaków wodnych :P 

[no image]

Edytowano przez trzygie
3 osoby lubią to

@trzygie może ocenie każdy projekt z osobna:

1. Strona jest zbyt nisko położona. Na górze strony jest zdecydowanie za duży odstęp. Cały design dla mnie nie powala.
  2. Projekt jest fantastyczny. Kolorystyka dobrze dobrana, cały design jest bardzo ciekawy, zdjęcia też dobrze dobrane. Dawno takiego dobrego designu strony nie widziałem. Moje gratulacje!
  3. Co do wizualizacji Graficznie.net... Wygląda całkiem dobrze. Zmieniłbym może wygląd ikon powiadomień i wiadomości, w górnym pasku, ale nie jest najgorzej.
  4. Niebieska wizualizacja jest kompletnym niewypałem. Kolorystyka się kupy nie trzyma. Różowe logo na niebieskim tle? Nie podoba mi się zbytnio.
  5. Strona AqreKon.pl wygląda świetnie.  Kolorystyka dobrze dobrana, kształty dobre, ułożenie też. Bardzo mi się podoba ;)
  6. Tutaj dla mnie nie ma nic nadzwyczajnego. Strona jak strona. Prosty styl, ale ładne. Kolorki tez nie najgorsze.

Twoje projekty są bardzo dobre i z niecierpliwością czekam na kolejne ;)

Edytowano przez Fedeez

Najnowszy wytwór.

Moja przyszła strona firmowa (nie mylić z prywatnym portfolio).

Delikatny motyw świąteczny (mam nadzieję, że się wyrobię ;) ). W wersji standardowej ozdoby znikną.

Nie zwracajcie uwagi na brak wypełnienia mockup'ów, to będzie dopiero w wersji zakodowanej. Ogólnie jest jeszcze sporo niedoróbek, a poszczególne sekcje prawdopodobnie się jeszcze zmienią, projekt traktujcie bardziej jako zarys całości.

[no image]

Edytowano przez trzygie
4 osoby lubią to

Generalnie nie jestem zwolenniczką produkcji wypłukanych z kolorów ale ten, pomimo swej bladej cery, wygląda naprawdę zdrowo :)

Czuć w projekcie zaangażowanie, przemyślaną koncepcję jak i czas jemu poświęcony.

Cytat: "W wersji standardowej ozdoby znikną..." a masz już pomysł czym je zastąpisz, bo to, że zniknąć muszą, to rzecz oczywista ale gdy to zrobisz obszar zionąć będzie księżycową pustką?

Nie byłabym sobą gdybym beczki miodu nie zaprawiła łyżką dziegciu ;)

Jedyna rzecz, która jak dla mnie wygląda troszkę dziwnie to cienie dolnego monitora, jeden jest rzucony na podłoże drugi na ścianę. Jeśli padają na niego dwa źródła światła to ten sam los powinien spotkać pozostałe, powyższe sprzęty. W sumie tych źródeł masz nawet 3 (patrz: bałwanek, bombki, kartki, prezenty)

Ale są to tylko szczegóły, które nie zmieniają faktu, że praca jest świetna i godna pochwały :)

1 osoba lubi to

@Honey Bunny, dzięki za opinię. Co do usunięcia ozdób - w nagłówku pewnie pojawi się jakiś mockup, ale to jeszcze do końca nie postanowione. Niżej zostanie to co jest, tyle że bez ozdób.

Dzięki za zwrócenie uwagi na cień, najwyraźniej podświadomie go zignorowałem :)

Napisano (edytowany)

Czas na delikatne odświeżenie tematu.

Dzisiejszy potworek. Szybka strona pod klienta.

Całość trochę nierówna ponieważ ze względu na ograniczenie czasowe projekt powstawał od razu jako działająca strona, bez udziału Photoshopa.

Sorki za jakość, ale jest to sklejka z przeglądarki.

[no image]

Edytowano przez trzygie
1 osoba lubi to

W ostatniej pracy fajne typo.

Ale oczywiście mam kilka uwag ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W topie trochę ginie numer telefonu i adres które według mnie są dosyć ważnymi informacjami jeśli chodzi o salon stacjonarny.
W sekcji "Nasze zabiegi" mógłbyś dać różne ikony a nie po prostu powielać pierwszą ;)
No i jeszcze jakoś tekst w buttonach mi nie pasuje. Myślę, że bez kapitalików by to lepiej wyglądało ;)

...a tak poza tym to fajna praca :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0