veshaze

veshaze

90 postów w tym temacie

13 godzin temu, Barttyyy napisał:

@veshaze można wiedzieć co to za czcionka która stosujesz w swoich pracach? :D

Pacific

@veshaze bardzo ciekawe prace, coś 'innego' :) gratuluję kreatywności (wyczytałam w poprzednich postach, że wszystko tworzy się w Twojej głowie). Podoba mi się kolorystyka, szczególnie w tych krajobrazowych pracach: mountains, africa czy sunstract. Przyjemnie się na to patrzy ;)

I przy okazji zainspirowałaś mnie do kolejnego podejścia do digital paintingu :D Z ciekawości, można wiedzieć w czym tworzysz? PS?

1 osoba lubi to

wow 😲 miazga najlepszy z twoich wszystkich artów nie mam nic do dodania świetna robota @veshaze brawo :P czapki z głów.

1 osoba lubi to

Fajny styl sobą reprezentujesz. Jakbyś zrobiła jakąś pracę w wymiarach 1920x1080 to z automatu poszłaby na listę tapet :D
Jak spojrzałem na ostatnią, to skojarzyła mi się z tym jak dzieci malują farbkami w przedszkolu. Tylko że twoje nie jest dziecinne, a ma głębie i jest przemyślane.
Nie mogę się napatrzeć na tą pracę, jest bardzo miła dla oka oraz można ją sobie interpretować na wiele różnych sposobów i każdy znajdzie swój własny.
Pozdrawiam i czekam na więcej :)

2 osoby lubią to

Co ma oznaczać ta swastyka na czole? :D Ja to rozumiem jako zrobienie z nazistów klauna haha :D

Edytowano przez Barttyyy
1 osoba lubi to

@veshaze Jestem pod mega wrażeniem - prace są ciekawe, świetnie wykonane, przyciągają oko... jesteś artystką.

Czy tworzysz tylko digitale czy tez na papierze?

A mi ta praca średnio się podoba nie lubię takiego stylu lecz jest ciekawa i godna uwagi dlatego + czekam na kolejne..  Czekam na takie w stylu poprzedniej są mega dobre.

Dziękuję za opinie. 

Kolejna:

NrNX454l.jpg

8 osób lubią to

@veshaze ostatnia pracka wymiata, trzyma klimat, paleta kolorów zacna ;) podobnie jak Mount Everest, natomiast w tym gdzie gość ma swastyke na czole, brakuje mi tego poziomu co w innych pracach można zauważyć, pomysł i wykonanie eleganckie, ale niewiem sam czy to, że zdecydowałaś się dać taką "kreską" chaotyczną obrys sprawia takie wrażenie, po prostu idzie odnaleść w tym Twój klimat ale ciężej już ze stylem linii, który lepiej wygląda w innych prackach ;)

Tak ogólnie widzać poszukiwanie stylu w 2 i zdecydowanie ostatnia praca to Twój styl, dopracujesz jeszcze bardziej go zapewne, bo po tej pracy to widać ;)

Zacnie ;D

1 osoba lubi to

wow jakie arcydzieło jedna z najlepszych twoich prac bez dyskusji. To co tworzysz to sztuka a nie grafika komputerowa. Brawo czekam na kolejne 👏 ;)

1 osoba lubi to

Świetna, klimatyczna praca, jest w niej to co lubię czyli ciepła i gęsta jak melasa kolorystyka :) Wystarczy mocniej pociągnąć nosem aby poczuć stojące przed jegomościem ciacho i aromatyczną kawę :)

Klimatyczny i hipnotyczny obraz, aż żal, że tylko cyfrowy a nie uwieczniony na płótnie :)

1 osoba lubi to

keQ7Qlxh.jpg

4-5h rutynyyyyy, zapraszam do ocen 😩

RHCBvPhh.jpg

Mały edit ;p

Edytowano przez veshaze
2 osoby lubią to

Ciekawie dobierasz kolory. Zwłaszcza w "Apple art...", "Oxygen fire...", "Sunset mountains...", "Coro impress...", "Africa view...". Moim zdaniem prace lepiej wyglądałyby bez podpisów, ewentualnie gdyby były one bardziej dyskretne i nie odwracające uwagi od reszty. Dobór krojów w moim odczuciu raczej na minus ;) Ogólnie fajne prace, poza "The walking dead", człowiekiem ze swastyką i człowiekiem o dwóch twarzach  :) Najbardziej przypadła mi do gustu "World war..." i ta w różowo-czarnej tonacji.

Edytowano przez Luk
1 osoba lubi to

Dziękuję za komentarz, wprowadziłam drobne korekty w ostatniej pracy, zapraszam do ocen ;) 

aYkIrnX.jpg

mialam duży dylemat, co do typografii, ale jednak postawiłam na powyższa wersję. 

6 osób lubią to

kolejna świetna praca krajobrazy to twoja bardzo mocna  strona. Prace są świetne dobór kolorów i całokształt zasługują na brawa czekam na kolejne oby tak dalej. :) Takie obrazy nie jeden by chciał mieć na ścianie w salonie. Dla mnie zasługujesz na inna rangę niż rysownik :P a mianowicie Artysta

1 osoba lubi to

jrLhUV6h.jpg

Dziękuję Wam za komentarze i zapraszam do oceniania powyższej pracy ;) 

2 osoby lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się