Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

@veshaze bardzo ciekawe prace, coś 'innego' :) gratuluję kreatywności (wyczytałam w poprzednich postach, że wszystko tworzy się w Twojej głowie). Podoba mi się kolorystyka, szczególnie w tych krajobrazowych pracach: mountains, africa czy sunstract. Przyjemnie się na to patrzy ;)

I przy okazji zainspirowałaś mnie do kolejnego podejścia do digital paintingu :D Z ciekawości, można wiedzieć w czym tworzysz? PS?

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny styl sobą reprezentujesz. Jakbyś zrobiła jakąś pracę w wymiarach 1920x1080 to z automatu poszłaby na listę tapet :D
Jak spojrzałem na ostatnią, to skojarzyła mi się z tym jak dzieci malują farbkami w przedszkolu. Tylko że twoje nie jest dziecinne, a ma głębie i jest przemyślane.
Nie mogę się napatrzeć na tą pracę, jest bardzo miła dla oka oraz można ją sobie interpretować na wiele różnych sposobów i każdy znajdzie swój własny.
Pozdrawiam i czekam na więcej :)

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi ta praca średnio się podoba nie lubię takiego stylu lecz jest ciekawa i godna uwagi dlatego + czekam na kolejne..  Czekam na takie w stylu poprzedniej są mega dobre.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@veshaze ostatnia pracka wymiata, trzyma klimat, paleta kolorów zacna ;) podobnie jak Mount Everest, natomiast w tym gdzie gość ma swastyke na czole, brakuje mi tego poziomu co w innych pracach można zauważyć, pomysł i wykonanie eleganckie, ale niewiem sam czy to, że zdecydowałaś się dać taką "kreską" chaotyczną obrys sprawia takie wrażenie, po prostu idzie odnaleść w tym Twój klimat ale ciężej już ze stylem linii, który lepiej wygląda w innych prackach ;)

Tak ogólnie widzać poszukiwanie stylu w 2 i zdecydowanie ostatnia praca to Twój styl, dopracujesz jeszcze bardziej go zapewne, bo po tej pracy to widać ;)

Zacnie ;D

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wow jakie arcydzieło jedna z najlepszych twoich prac bez dyskusji. To co tworzysz to sztuka a nie grafika komputerowa. Brawo czekam na kolejne 👏 ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetna, klimatyczna praca, jest w niej to co lubię czyli ciepła i gęsta jak melasa kolorystyka :) Wystarczy mocniej pociągnąć nosem aby poczuć stojące przed jegomościem ciacho i aromatyczną kawę :)

Klimatyczny i hipnotyczny obraz, aż żal, że tylko cyfrowy a nie uwieczniony na płótnie :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawie dobierasz kolory. Zwłaszcza w "Apple art...", "Oxygen fire...", "Sunset mountains...", "Coro impress...", "Africa view...". Moim zdaniem prace lepiej wyglądałyby bez podpisów, ewentualnie gdyby były one bardziej dyskretne i nie odwracające uwagi od reszty. Dobór krojów w moim odczuciu raczej na minus ;) Ogólnie fajne prace, poza "The walking dead", człowiekiem ze swastyką i człowiekiem o dwóch twarzach  :) Najbardziej przypadła mi do gustu "World war..." i ta w różowo-czarnej tonacji.

Edytowane przez Luk
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolejna świetna praca krajobrazy to twoja bardzo mocna  strona. Prace są świetne dobór kolorów i całokształt zasługują na brawa czekam na kolejne oby tak dalej. :) Takie obrazy nie jeden by chciał mieć na ścianie w salonie. Dla mnie zasługujesz na inna rangę niż rysownik :P a mianowicie Artysta

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta