veshaze

veshaze

99 postów w tym temacie

Dnia 15/10/2016 o 18:43, veshaze napisał:

jrLhUV6h.jpg

Zajebistość do potęgi :) naprawdę robi ogromne wrażenie.

Troszeczkę zlewa się jego lewa strona z tłem, bardziej przy włosach, ale to szczegół, tak ogólnie to dla mnie bomba :D

Czekam na więcej prac w takich klimatach.

Dałoby by radę tym razem jakiegoś Indianina namalować takiego z piórami na głowie? :D xd

1 osoba lubi to

Świetne wyczucie kolorów, ciekawie operujesz plamą, jednak jak dobrze taka plama wygląda w twoich pejzażach, bądź bardziej abstrakcyjnych pracach, to jednak nie do końca pasuje do postaci np. ostatnia praca - świetnie pomyślane, bardzo dobry akcent kolorystyczny, jednak plamy mogłyby być bardziej zróżnicowane, ponieważ całość się trochę za bardzo zlewa, mimo to to bardzo dobra galeria i czekam na kolejne prace :)

Pozdrawiam :)

1 osoba lubi to

Hejka, dawno mnie tu nie było. Ho, Ho ledwo dwa tygodnie, a tu takie zmiany forumowe :D 

Zapraszam do ocen poniższej pracy: 

1kFHLyoh.jpg

5 osób lubią to

IceCube? love it :)
Praca bardzo dobra - jak reszta z twoich dzieł, jednak brakuje mi tego kawałka tułowia, choćby kawałeczka szyi... 
Ponawiam pytanie ;) (bo chyba nie dostałam odp - próbowałaś swoich sił na płótnie? Czy tylko digital?)

Edytowano przez DessingOshia
literówka
1 osoba lubi to

Próbowałam też swoich sił na płótnie, ale póki co wolę prezentować swoje cyfrowe prace ;)  Kiedyś na pewno pokażę Wam coś na płótnie :D 

KYXMZdjh.jpg

A to praca z dzisiaj ;) Muszę ją jeszcze dopracować, ale liczę na Wasze podpowiedzi i poprawki, bo zamierzam to wydrukować. 

5 osób lubią to

Zacność :)

Tak na pierwszy rzut oka to mogę doradzić tylę by popracować nad głebią pod kwiatami na wazonie oraz bardziej uwydatnić cien z kwiatów na nim i go usztywnić lekko, szczególnie dół, bo wygląda jak wazon ale bardziej jakby był z plasteliny  :D xd

czarny out albo dodaj go więcej by pasował, choć lepiej out, bo zbyt mocny jest na tą paletę kolorów według mnie

Czekam na jakiś zacny apdejcik :D

1 osoba lubi to

Zdecydowanie wolę wcześniejsze klimaty, bukiecik sprawia wrażenie malowanego w pośpiechu, lekko na odwal, i tak jak wspomniał Supratec, jest płaski, brakuje w nim głębi.

Przyglądam mu się już dłuższą chwilę i za chiny nie mogę zgadnąć jaka odmiana kwiatów w wazonie siedzi, obstawiam piwonie, ale głowy nie dam :) (bo w sumie byłoby miło gdyby gatunek był rozpoznawalny przy pierwszym wzrokowym kontakcie) :)

2 osoby lubią to

qytsMzjh.jpg

8ImpK70h.jpg

ethWipwh.jpg

Ciężko było, ale się udało ;) 

Mialam różne pomysły, co do tej pracy, wiec przedstawiam kilka wersji i liczę na Wasze oceny, piszcie która wersja jest najlepsza :D 

Pozdrawiam. 

Edytowano przez veshaze
5 osób lubią to

Twoje prace są naprawdę dobre. Wykazujesz się pełnym profesjonalizmem. Bardzo mądrze dobierasz kolory do swoich prac, masz wyczucie jakich grubości pędzli używać. Bardzo ładne ;) Z niecierpliwością czekam na kolejne prace.

Muszę przyznać, że wykonałaś kawał dobrej roboty. Na serio znakomicie to wygląda. Kolorystyka jest przyjemna dla oka, detale twarzy dopracowane. Praca bardzo mi się podoba. Zdecydowanie z pracy na pracę robisz ogromne postępy. Oby tak dalej!

Wszystkie powyższe praca są piękne, ale co do jednej to po prostu dech w piersiach mi odebrało jak to zobaczyłem, chodzi mi tutaj o tą pracę Mount Everest! Naprawdę to jest przepiękne! Nie mogę się na to napatrzeć, wygląda to naprawdę świetnie!!! 

1 osoba lubi to

Vk5Ud4x.jpg

ozDFYh1.jpg

Zapraszam do komentowania ;)

7 osób lubią to

Wygląda bardzo fajnie, ale nie podoba mi się ta pustka na dole. Twarz mogłaby być umieszczona nieco niżej, ale to kwestia idei. Bardzo fajne, ale lepsza chyba kolorowa wersja.

Praca naprawdę świetna! Od razu sobie wyobraziłem to jako plakat na ścianie w ramce ze szkła. Myślę,

że wyglądało by to naprawdę świetnie! Co do pustki na dole, to też bym coś tam zmienił;

- albo dałbym niżej twarz

- albo dorobiłbym kawałek sylwetki

- albo umieściłbym jakiś pasujący napis

Ale ogólnie według mnie to kawał dobrej roboty! :P 

Pozdrawiam,

Marcin.

Edytowano przez tip
2 osoby lubią to

Prace wyróżnione na forumowej tablicy FB:

Edytowano przez Fedeez

G7Fu8vvh.jpg

Grudniowa praca 😄 

Zapraszam do ocen. 

6 osób lubią to

Tak bardzo chciałam znów spróbować sił w BW, jak wyszło? Zapraszam do komentowania ;) 

xrolAhhh.jpg

2 osoby lubią to

9k7T4cN.jpg

inspiracja: http://m.imgur.com/t4A74qb

Praca wykonana: 02.12.16r. 

3fN3VgG.jpg

Inspiracja: http://m.imgur.com/y5ieqpz

Z tej pracy chyba jestem najbardziej dumna najbardziej za to, że od początku do końca zachowałam planowany klimat i kompozycję. 

Praca wykonana: 05.12.16r. 

PrHGmJZ.jpg

Inspiracja: http://m.imgur.com/WKKjvcb

Praca bardziej patriotyczna, dlatego tez jestem bardzo ciekawa opinii, jak to wyszło i co poprawić? Na pewno krew, która powinna być bardziej detaliczna, ale moze macie własne pomysły? 

Praca wykonana: 08.12.16r. 

YSNSPI2.jpg

Inspiracja: http://m.imgur.com/fQzKulJ

Tutaj od razu miałam zamiar zrobić pracę w klimat świąt. Na początku miał być to elf lub po prostu jakaś istota nadludzka stąd też takie uszy, które są ukryte za włosami. Kolorystyka myślę, że łatwo kojarząca się zimą i z tym klimatem. W bg miał być zarys gór, a wyszło tak i właściwie jestem zadowolona z tego efektu. Ta praca to wielki eksperyment z kolorystyką i kompozycją. 

Praca wykonana: 11.12.16r. 

i3XBgvr.jpg

A to praca z dzisiaj pt. Mysterious Woman. 

Dwa niesamowite wyróżnienia z tego miesiąca: 

https://www.instagram.com/p/BNkWb6MggA5/

Wyróżnienie mojej pracy na profilu GLLERY w sumie już drugi raz :D:

https://www.instagram.com/p/BNoVeVRDlT-/

Niedlugo dodam coś nowego nad czym już dzisiaj pracuję :) 

Zapraszam do kreatywnych ocen! 

6 osób lubią to

Bardzo ładne prace. Ciekaw jestem czym zdołałabyś nauczyć takiego żółtodzioba jak ja, robienia takich prac. :D

Wszystkie prace są genialne. Jedne podobają mi się mniej, inne bardziej, ale wszystkie są świetne. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić ile jeszcze przede mną, żeby coś takiego tworzyć :O

Edytowano przez Fedeez

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się