veshaze

veshaze

90 postów w tym temacie

"Bambo" i koleś w avatarowych barwach wyglądają świetnie, choć czarno białe "ciacho" (praca z 2 grudnia) jest zdecydowanym liderem i mocno wysforowało się na szpice peletonu :)  

Praca z orłem troszkę dziwna, w pierwszej chwili myślałam że koleś ma trzecie oko na czole, aż się prosi o więcej cienia rzucanego przez ptaszka (na całe czoło) aby jedno z drugim tak się nie zlewało,  postać/głowa wygląda bardzo dobrze tylko nie potrafię rozkminić przesłania z krwawiącymi dziąsłami ;)

Praca z 27 listopada, zwłaszcza ta barwna, palce lizać.Brawo :)  

@veshaze Miałam zapytać i zapomniałam ;), powiedz mi proszę czego używasz tworząc powyższe prace, od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna graficznego tabletu ale brakuje mi punktu zaczepienia? :)

1 osoba lubi to

nie ma co sie rozpisywać, głowę chyle do ziemi i bije brawo. A tak serio to wyrobiłaś juz sobie renome a twoje prace tylko potwierdzają iż zasłużenie :)

prześwietne te prace

1 osoba lubi to

Cn370kz.jpg

"last look"

B&W: 

Z8p9h3m.jpg

Edytowano przez veshaze
2 osoby lubią to

"infatuation"- zaślepienie 

Ny2xzwr.jpg

iLr0QY8.jpg

Ostatni art w tym roku. Szaleństwo :D Tą pracą zamykam 2016, chyba nie jest tak źle? W końcu to w tym roku zaczęłam przygodę z DP i mogę śmiało powiedzieć, że dopiero zaczynam i próbuję się w tym odnaleźć. Wciąż poszukuję i trenuję nowe style, szukam inspiracji i oglądam prace mistrzów w tej dziedzinie, jak i w malarstwie tradycyjnym. Z chęcią chcę napisać, że ten rok jeśli chodzi o grafikę jest dla mnie mega udany i jestem w stu procentach zadowolona, bo kompletnie nie planowałam pojawienia się w cyfrowym malarstwie, a tu proszę bardzo wytrzymałam aż do teraz. Mam wiele pomysłów co do prac na przyszły rok i mam nadzieję, że wszystkie plany zrealizuję. Na pewno zacznę coś nowego, aby nie stać w miejscu. Ostatnio, jak z resztą widać zajęłam się portretem, polubiłam to i na pewno będę to szlifować, ale w 2017 nie zabraknie pejzaży, abstrakcji i wielu innych ciekawych scen ;D W przyszłym roku zamierzam również wrócić na poważnie do mojej ukochanej dziedziny- fotografii, dlatego na pewno pojawi się moja kolejna galeria na forum ;) Dziękuję Wam za wsparcie, za Wasze komentarze, które zawsze w pewien sposób działają motywująco, dlatego też zapraszam do oceniania! :) 

Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwego Nowego Roku! 

Do zobaczenia za rok haha :D 

ps. Napiszcie w poście, która praca Wam najbardziej przypadła do gustu. 

Edytowano przez veshaze
2 osoby lubią to

Praca wygląda świetnie. Nie wiem, cz po prostu nie widzę różnicy pomiędzy tymi dwoma pracami, czy po prostu przypadkowo dałaś dwie te same prace. Na serio... Praca godna uwagi i podziwu. Mam nadzieje, żew nadchodzącym 2017 roku Twoje dzieła będą tak same dobre jak tegoroczne, albo i nawet lepsze ;)

ja również nie widzę różnicy pomiędzy nimi:D ale generalnie świetne prace!!! 3maj tak dalej:)

yAstOXx.jpg

"HERO"

Ciąg dalszy walki z weną, chyba trzeba zrobić przerwę 😔

Zapraszam do konstruktywnej krytyki oraz Waszych przemyśleń na temat tej pracy 

2 osoby lubią to

Napisano (edytowany)

Strzelił 2k17 i @veshaze powraca :D Kolejna genialna praca. Nie mogę się nadziwić Twoim pracą :D To zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie.

Edytowano przez Fedeez

Dnia 1.01.2017 o 19:31, veshaze napisał:

Ciąg dalszy walki z weną, chyba trzeba zrobić przerwę 😔

Powyższy cytat powinien wystarczyć jako cała opinia, tudzież osąd. 

Nastąpiło wyraźnie zmęczenie materiału, największa szpila w gałki oczne to... oczy. Mocno zarysowane, niespójne, sprawiające wrażenie wyciętych i wklejonych w ten projekt.

Cienie na twarzy ograniczone niemal wyłącznie do zrobienia otoczki wokół ust...

Diagnoza; lekki spadek formy, (który dał się już zauważyć przy "zaślepieniu"),

Zalecenia; mniej a lepiej, odskocznia w inne klimaty (choćby fotografia) 

Pozdrawiam i niech wena będzie znowu z Tobą :)

1 osoba lubi to

Napisano (edytowany)

Ja bym radziła ćwiczenia anatomiczne. Ekspresjonizm jak najbardziej popieram, ale problem z oczkami na powyższej pracy jest czysto techniczny. Wiem to, bo też taki mam.

Edytowano przez Asfodel
2 osoby lubią to

ZKU0YzK.jpg

BW: 

T9EkVGg.jpg

Któż zgadnie, kto to jest? 

:) 

4 osoby lubią to

Napisano (edytowany)

W pierwszej chwili pomyślałam Senna, ale nie ma takiej opcji, Monstera wtedy jeszcze nie było :]

Super, że w końcu coś innego a nie porter en face bo zaczęło się robić nudno ;)

Powyższy projekt w stylu "infatuation" ale bez dwóch zdań dużo lepszy, przede wszystkim, dynamiczniejszy, bardzo dobrze wyglądający w kolorze jak i B&W ;) 

Jestem na tak :)

(obstawiam, że za modela dzielnie robił L.Hamilton xd )

Edytowano przez Honey Bunny
1 osoba lubi to

@veshaze na moje oko wersja czarno-białą odpada. Zdecydowanie bardziej podoba mi się pierwsza opcja. Widzę, że w pracę włożono dużo wysiłku, a przede wszystkim czasu. Ciekawe kolorki i widzę, również że zawarte zostały różnego typu loga, któe wykonane zostały z pełnym profesjonalizmem. Sam kask najbardzuiej mi się podoba i wydaje mi się, że nad nim spędziłaś najwięcej czasu. Na prawdę fajna praca. Nie mogę pojąć jak ludzie wykonują tego typu prace :D

Napisano (edytowany)

Masz rację praca zajęła mi mnóstwo czasu i rzeczywiście kask był najcięższy. 

W rozłożeniu jakieś 7h. 

PS. tak to Lewis Hamilton 

Edytowano przez veshaze
1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się