Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

luksari

Fotomanipulacje by luksaridsgn

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka fotomanipulacji stworzonych przeze mnie, stocki gdzieś zgubiłem ale kolejno przedstawiały 1. ręce i jakiś krajobraz 2. miasto 3. tę zatokę, postać idącą po korytarzu, no i jakieś wodne splashe

Ovbkfpy.jpglm70u80.pngfmvPv1i.png

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Ręce

Gdybyś nie napisał że tam jest krajobraz, trzeba by było się bardzo przypatrzeć, kupa textur nałożona na Siebie, nie które palce wyglądają na "rozerwane" nie wygląda to dobrze,

2. Miasto

Do tego się nie odnoszę, ponieważ widziałem masę takich prac i masę tutoriali do nich. Efekt na +

3. Zatoka

Wygląda fajnie, ale nie widać tak naprawdę ile pracy jest włożonej tutaj twojej, poza podpisem. Przydały by się materiały abyś pokazał wtedy będzie można coś więcej napisać :)

Podsumowując: Idziesz w dobrym kierunku, dużo pracy przed tobą :) Polecam poszukać jakiś inspiracji przeglądając pracę bardziej doświadczonych grafików, tak aby urozmaicić swoją pracę być bardziej kreatywnym. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, K4BUM napisał:

1. Ręce

Gdybyś nie napisał że tam jest krajobraz, trzeba by było się bardzo przypatrzeć, kupa textur nałożona na Siebie, nie które palce wyglądają na "rozerwane" nie wygląda to dobrze,

2. Miasto

Do tego się nie odnoszę, ponieważ widziałem masę takich prac i masę tutoriali do nich. Efekt na +

3. Zatoka

Wygląda fajnie, ale nie widać tak naprawdę ile pracy jest włożonej tutaj twojej, poza podpisem. Przydały by się materiały abyś pokazał wtedy będzie można coś więcej napisać :)

Podsumowując: Idziesz w dobrym kierunku, dużo pracy przed tobą :) Polecam poszukać jakiś inspiracji przeglądając pracę bardziej doświadczonych grafików, tak aby urozmaicić swoją pracę być bardziej kreatywnym. 

Dzięki za wszystkie opinie, co do 3 fotomanipulacji to pracy było dosyć sporo związanej ze szparowaniem tych nóg ponieważ były one ulokowane w ciemnym pomieszczeniu oraz sporo pracy pochłonęło robienie tych water splashy aby miały podobny kolor co woda :D

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@luksari

W przypadku 1 pracy problem polega na tym co opisał @K4BUM, rozpoznanie materiału z dłoni, tak to jest nawet i dobrze zrobiona praca ;)

Problem rozwiązałbyś dodając np. kilka lecących ptaków nad górami, a tam gdzie się wtapia woda dorzucił płynacą łódź w stronę tych gór :D taka koncepcja ode mnie ;)

2. Wyszło dobrze, ale  praca z tutoriala, więc też nie za bardzo jest co oceniać po za efektem końcowym :)

3. Najlepsza biorąc pod uwagę wtapianie splash'y i ogólny motyw. Wtapanie samej postaci może i nawet dobrze wyszło, ale jej wycięcie już nie aż tak, poszarpana lewa noga dość mocno się rzuca w oczy. Masz skilla, ćwiczysz, tutki pomagają, ale najlepiej też próbować coś sklejć z kilku tutków lub kilku pomysłów/styli innych dobrych Artystów, wtedy uzyskujesz często klimat zwalający z nóg, bo nowy, coś innego itd. Na to trochę czasu potrzeba, ale idziesz w dobrym kierunku ;)

Czekam na jakieś nowe wrzuty :)

Edytowane przez Supratec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Ogólnie nie przypadło mo do gustu jakoś.

2.Bylo chyba w 5 sposobów na.. Efekt fajny ale wydaje mnie się że z generatora :P

3. Co tu dużo pisać.. Genialna praca :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zgadzam sie z @Hubertem co do #3 świetny dobór stocków i ciekawe ich połączenie trzymaj tak dalej. Pozostałe 2 to dużo niższy poziom .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to może i ja się wypowiem. ;) 

Zacznę może tak trochę nie po kolei, bardzo podoba mi się ostatnia praca, prosta, schludna ale bardzo fajnie wykonana, raczej nie mam żadnych zastrzeżeń.

Co do pracy numer 1 to pomysł ciekawy, ale zdecydowanie za dużo efektów i w dodatku jakoś ten krajobraz w tych dłoniach średnio pasuje, warto by było jakoś inaczej go wtopić w te ręce a może by wyglądał o wiele lepiej.

Podsumowując bardzo podoba mi się ostatnia praca i chyba nie można się do niej zbyt wiele doczepić, gdyż jest naprawdę bardzo dobrze wykonana. Patrząc na pierwszą pracę zdaję się, że nie jest taka czytelna (przez ten krajobraz w dłoniach) i to zdecydowanie psuje tę pracę.

Pozdrawiam,

Marcin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

1. Ręce

Wybacz, że to mówię ale chyba to zdjęcie najmniej podoba mi się z tych trzech, ponieważ prawdę mówiąc nic ono nie przedstawia. Są ręce, krajobraz, ale dlaczego ten krajobraz znalazł się na rękach?

2. Miasto

Tutaj mamy styczność z bardziej przemyślanym projektem. Wygląda on nie najgorzej. Pomimo, że jest to dość częsty styl, tak Twój wyszedł na prawdę świetnie.

3. Zatoka

Ten zdecydowanie najbardziej mi się podoba. Pytanie brzmi - co było punktem wyjściowym. Z jakich materiałów korzystałeś. Natomiast jest bardzo ciekawe.

Edytowane przez Tazzori

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta