Supratec

brandbook
Supratec - Logotype

12 postów w tym temacie

Siemka Wszystkim!

Poniżej wrzucam pierwszy zarys mojego Logotypu który mi się podoba osobiście,

biorąc pod uwagę fakt niemożności utworzenia go przez miesiące :D

Brandbook wrzucam świeżo po zrobieniu, więc błedy jakieś pewnie się znajdą. Sekcja About nie jest pełna jeszcze, brakuje inforamcji na temat tego co symbolizuje swoim kształtem i jak to dozwierciedla się z moim charakterem, uzupełnji się w Update'cie.

Ciekawi mnie wasza opinia oraz konstruktywna krytyka, którą cenię najbardziej :)

OjL8gT5.jpg

7 osób pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć chcesz pozytywnej krytyki to proszę, pozwolę sobie skomentować go jako pierwszy :P

Ciekawe spostrzeżenie tematu lecz osobiście uważam iż trochę przekombinowałeś, skomplikowane kształty trudniej zapamiętać ( "dobre logo to takie które narysujesz od ręki" ) w tym przypadku trochę to będzie ciężkie. Nie mniej jednak bardzo podoba mi się koncepcja lecz ode mnie rada abyś zmniejszył ilość trójkątów. Dopasowanie sygnet i text jest powiedzmy nie do końca fajne. Podoba mi się również prezentacja która nadaje temu logo charakteru. Kształt ciekawy interesujący i innowacyjny dobry obrałeś kierunek ale wg mnie wymaga jeszcze dopracowania...

Usystematyzuje swoją wypowiedź:

+ ciekawy kształt i kolorystyka

+ innowacyjne i oryginalne

+ świetna prezentacją

- skomplikowany wzór

- słabe dopasowanie sygnet text

pozdrawiam Adam

Edytowano przez Adam
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie wyszło ci to bardzo ciekawie.

Wygląda fajnie i estetycznie, chyba nie mam zarzutów co do pracy, bardzo mi się podoba. 

Co do wypowiedzi kolegi wyżej, według mnie sygnet a tekst pod nim "Supratec" prezentuje się mega, ale to moja prywatna opinia ;) 

Pozdrawiam,

Marcin.

Edytowano przez tip
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Adam dzięki za opinię!

Od razu powiem że wiem iż wszystko idzię w erę flat styli, bezpłciowego internetu gdzie dominują cheesy graphics oraz zautomatyzowane edytory graficzne, gdzie dzięki temu wszystkiego mamy wysyp pseudografików.

Ja lubie flat styl, ale nie tak bardzo jak wszyscy :P

Logo składa się z wielu elementów ale:

*wszystkie są takie same

* Jako całość cechują się dwoma kształtami, S oraz ścianki boczne.

Trójkąt lub Tetraedr ma takie właściwości jak:

Fire/Power

Creativity

Harmony

Proportion

Ascension

Manifestation

Illumination

Integration

Subjectivity

Culmination

Czyli to co mnie charakteryzuje tak samo jak sam shape Logo, jest wielowymiarowy pomimo że jest to forma flat, ma to sugerować moje nie tuzinkowe podejście do pracy i różne pola myśleniowe, w skrócie wielopoziome myślenie :D lol

Też mam problem z tym by zaakceptować formę takiego Logo przez narzucone Nam style i normy, bo sam sygnet niby za dużo elementów ma, ale nie do końca,  z drugiej strony sam napis, inny styl reprezentuje, bardziej artystyczny, może tak właśnie ma być, bo taki i ja jestem, rozdarty pomiędzy byciem Grafikiem a Artystą :)

@tip dzięki również za komentarz ;)

Sygnatura robiona ręcznie, takie mam pismo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po takim skwitowaniu tematu nie mam raczej nic do dodania ... Umieć przyjąć krytykę, ją odeprzeć i podtrzymać swoje zdanie  to cechuje prawdziwego indywidualiste/grafika/artyste. Podoba mi się tak czy inaczej .... świetna robota :D

Edytowano przez Adam
1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Adam napisał:

po takim skwitowaniu tematu nie mam raczej nic do dodania ... Umieć przyjąć krytykę, ją odeprzeć i podtrzymać swoje zdanie  to cechuje prawdziwego indywidualiste/grafika/artyste. Podoba mi się tak czy inaczej .... świetna robota :D

Hehehe, dobre @Adam :D

Wiem że Ty masz rację z tym co napisałeś wyżej, byłem gotowy na to, że ktoś tak to skomentuje mniej więcej.

Najlepsze jest to w tym wszystkim, że oboję mamy rację :D hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie konkretnie Ci wyszło :) Ogółem podoba mi się styl w jakim to zostało wykonane ,bo nawet Ci "pseudograficy" nie potrafiliby takiego efektu otrzymać .

Jedynie typografia mi się średnio podoba,no ale jest to kwestia gustu.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Supratec napisał:

Od razu powiem że wiem iż wszystko idzię w erę flat styli, bezpłciowego internetu gdzie dominują cheesy graphics oraz zautomatyzowane edytory graficzne, gdzie dzięki temu wszystkiego mamy wysyp pseudografików.

[...]

Trójkąt lub Tetraedr ma takie właściwości jak:

Fire/Power

[...]

Czyli to co mnie charakteryzuje tak samo jak sam shape Logo, jest wielowymiarowy pomimo że jest to forma flat, ma to sugerować moje nie tuzinkowe podejście do pracy i różne pola myśleniowe, w skrócie wielopoziome myślenie :D lol

Też mam problem z tym by zaakceptować formę takiego Logo przez narzucone Nam style i normy, bo sam sygnet niby za dużo elementów ma, ale nie do końca,  z drugiej strony sam napis, inny styl reprezentuje, bardziej artystyczny, może tak właśnie ma być, bo taki i ja jestem, rozdarty pomiędzy byciem Grafikiem a Artystą :)

Przyznaję, z jednak strony było dla mnie zbyt skomplikowanie, ale przeczytawszy, że masz to wszystko obmyślone na chłodno - od razu mi się podoba ;) Zapada w pamięć, jest rozpoznawalne, kolorystyką możesz się jeszcze bawić. Bardzo dobrze wygląda też tło obrazka u samej góry złożone z monochromatycznych logo poprzecinanych prostymi, dobra rzecz!

A podpis, jakim pędzelkiem go robiłeś? Bo kurczę wygląda mi jak muro od deviantArta ;)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładne logo. Według mnie wygląda profesjonalnie :D

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje wszystkim za komentarz jak i krytykę :) wasze spostrzeżenia są ważne dla mnie, własny punkt widzenia to jedno,

kogoś innego to już inna perspektywa dla mnie samego ;)

Jest kilka szczegółów do dopracowania, ale zadowolony jestem z tego logotypu :) wcześniej samego napisu używałem.

Napis też powstał przy totalnym spontanie, zaraz po 1 odpaleniu tabletu takie próby sprawdzenia go były i ten podpis był pierwszą rzeczą jaka powstało na tym tablecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brandbook nie podoba mi się, ale samo logo jest piękne. Co do sygnatury to zbyt przekomplikowana, nie pasuje do sygnetu ;)

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Puse dzięki za opinię ;)

Przyznam szczerze, że po czasie również i mi brandbook się nie podoba, chyba dlatego że na szybko robiony na potrzeby przentacji ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się