Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
tip

Wizja nowego szablonu forum - tip

21 postów w tym temacie

DdfmdgH.png

Witam, chciałbym przedstawić moją wizję przyszłego stylu naszego forum, nie jest to raczej wersja finalna, gdyż robiłem to ciągiem bez przerwy i dlatego też potem chyba nie wygląda to całkiem najlepiej, ale sam nie wiem. ;) Mam pewne wątpliwości co do menu, ale nie wiem jeszcze czy tak to zostawić czy zrobić to nieco inaczej. Dół strony był robiony już raczej tzw. "na szybko" dlatego też być może nie zachwyca. No ale mimo to zapraszam do wstępnych ocen, proszę nie komentować zbyt surowo :P 

Pozdrawiam,

Marcin.

4 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

ta klawiatura komputera jakoś średnio za mną przemawia w tle lepiej już monitor czy tablet graficzny jeżeli już w tym kierunku idziemy. Co do samego forum to kolorystyka ok ale wg mnie obecny kolor elementów jest najlepszy. Sam layout schludny i prosty (nie nudny), lecz wymaga dopracowania. Fajna koncepcja lecz nie podobają mi się te belki z napisami grafika, zlecenia.... , może po prostu na czarnym tle bo belka i buton to złe  połączenie. Sam układ elementów wygląda fajnie. Jak dla mnie za dużo tego różu szczególnie nie podoba mi się różowe menu (nie przepadam za tym kolorem :( ). O ile dobrze pamiętam to jest teraz więcej pozycji na forum ale rozumiem to tak jakby szkic jak to widzisz. A dół tz. statystki bardzo mi się podobają jeszcze aktywnych użytkowników i lux :D

Podsumowując udana próba:

+ układ elementów

+ fajny pomysł

+ statystyki forum bardo fajne proste i z pomysłem

+/- tło klawiaturę zamień na coś bardziej związanego z grafiką

- za dużo różu jak dla mnie

- buton i belka

pozdrawiam Adam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo mi się podoba lecz zamiast różowego daj niebieski ten z buttonu, co jest np. w odpowiedzi na posty. Dałbym hex lecz z komórki to nie sprawdzę dokładnie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Layout zacny, można by było się na nim opierać, zmodyfikować i zobaczyć jak to będzie ostatecznie wygladać :)

*Tło do wymiany

* Różowe belki : za grube, a logo po prawej, no może i spoko wygląda, ale też w tym kółeczku już nie za bardzo tam, w jakieś innej formie ewentualnie.

* za różowo

*  chatbox do przebudowy lekkiej,  też za grube belki itd.

Jest wielki potencjał w tym layu :)

Bo moje Logo tam widać :D xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za pozytywną krytykę, postaram się poprawić wszelkie elementy, które podawaliście i dodać version 2 layoutu! ;) 

Supratec, hehe :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To że kolor w sygnecie różowy to nie oznacza że wszystko takie musi być xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, kaczy napisał:

Ale ten różowy się po prostu ładniej prezentuje :/ 

No ładnie ale kto będzie chciał siedzieć na różowej stronie, nawet nie które dziewczyny co są u nas nie chcą różowego xd

Po tym jak zobaczyłem to na PC to powiem, że wszystko jest za duże. Większość elementów powinna być mniejsza i tak jak wyżej kolor różowego zamień na #0095e5 lub podobny.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwól, iż dodam kilka swoich groszy. Zielony z tym różem kompletnie moim zdaniem nie pasuje do siebie, róż bym zostawił, a zieleń zamienił na coś bardziej stonowanego. Typografia - wszystko jest olbrzymie, zmniejsz font, a zacznie to lepiej wyglądać. Menu mi kompletnie nie odpowiada, po forum graficznym bardziej spodziewał bym się ulubionego przez nas wszystkich "efektu wow". Top jest jak najbardziej okej, chociaż logo wydaje mi się ciut zbyt wielkie. Ułożenie elementów "Logo tygodnia", "Fotografia tygodnia" jest ok, lecz czegoś mi tu brakuje, może zmniejszyć trochę zdjęcia i dodać boczny ranking? Nie wiem cokolwiek, byle by nie było monotonnie. Jak już wcześniej wspominali tło do wymiany. Zejdźmy teraz niżej, te 2 tabelki nabór na moderatora jak i trwające konkursy mega mi się podobają, z jednym małym "ale". Mianowicie tekst na kolorowym tle jest trochę nieczytelny. Myślę, iż gdybyś go delikatnie pogrubił wyglądało by to o niebo lepiej. Dobra idziemy dalej, wygląd tematów mi się podoba, fajnie to wyszło lecz znowu wszystko jest zbyt wielkie. Jak zmniejszysz font będzie lżej dla oka :) W chatboxie znowu tekst jest zbyt mały, co sprawia, iż staje się nieczytelny. Sidebar - fajnie, oprócz tych uwag co wcześniej jak najbardziej na plus. Statystyki wyszły mega fajnie, no i footer lekki i elegancki, jedyne co bym zmienił to wywalił to cieniowanie z lewej i prawej. Podsumowując, fajny layout, lecz do drobnej przebudowy. Jeżeli byś to poprawił z chęcią widział bym takie forum. 

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dużo nowych pomysłów i sugestii za które bardzo dziękuję, postaram się w miarę możliwości wszystkie wasze sugestie wcielić w projekt, aczkolwiek jest trochę tego i jednemu podoba się tak drugiemu tak, dlatego też postaram się zrobić to wszystko z zdrowym rozsądkiem aby miało to swoje ręce i nogi. 

W wolnym czasie nad tym jeszcze przysiądę i dopracuję, jeszcze raz dziękuję za te podpowiedzi ;) 

Pozdrawiam,

Marcin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie poprawiałem na razie tamtego layoutu ale za to wykonałem drugi, nieco inny. 

No więc zapraszam do kreatywnych ocen, uwag i sugestii. 

er08SIr.png

Pozdrawiam,

Marcin.

6 osób pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi się bardzo podoba :D

poprawił bym tylko górne menu bo jakoś mi nie leży, fajna kolorystyka i dobre ułożenie elementów, prosto minimalistycznie lubię taki styl Brawo :smiley: prosty i ciekawy pomysł z trójkątami. Ogromy + leci dla ciebie jak dla mnie można taki szablon kodować ale jestem słaby w te klocki więc niech inni również się wypowiedzą:D

Edytowano przez Adam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w końcu coś co mi się podoba :) Dla mnie bomba, tylko tych trójkątów nie ogarniam pod sygnaturą miesiąca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pięknie, na razie to wygrywa jako główna inspiracja. Czekam na profil użytkownika i wygląd tematów oraz postów :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marcin, pewnie, że wykonam i dodam tutaj! :P Tylko zobaczę jak będzie z czasem w tym tygodniu bo może być różnie, ale jak nie w tygodniu to przez weekend coś pokombinuję :smiley: Jeszcze raz dziękuję za wszystkie oceny, każda jest dla mnie bardzo ważna ;) Kto jeszcze nie ocenił to także zapraszam do udzielenia się w temacie ;) 

Pozdrawiam,

Marcin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu jakaś kolorystyka inna niż róż :D xd

i trochę ciemna, trochę jasna :) dla mnie bomba.

Te trójkąty pod topem, nie zbytnio pasują, nawiązują niby do tła, chyba lepiej bez będzie :)

Stopka do poprawy lekko, tzn, sporo miejsca nie wykorzystane jeszcze, więc pewnie się odmieni tam.

Czekam również jak update w temacie.

Dobra robota! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nooo ten styl przypada mi do gustu, fajna kolorystyka. Wszystko stonowane, tworzy fajną całość. Jestem ZA :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam się na web designie, więc powiem tylko tyle, że jak dla mnie wygląda dobrze!
Ale może warto pomyśleć też nad drugą, ciemną wersją? Chyba, że ma zostać tylko jedna.

Mnie na początku ciężko było się przestawić z białego na ciemny, teraz znowu bardzo przywykłam do tego ciemnego. Ale to tylko kwestia przyzwyczajenia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Layouty pod forum to nie moja działka więc wypowiem się jako zwykły użytkownik forum. Z chęcią bym używał tego stylu do przeglądania forum. Fajna kolorystyka i przyjemny układ, jednak brakuje mi najważniejszego naszego czatu :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0