JumyCider

Moje małe arty

12 postów w tym temacie

Witojcie :) Chciałbym podzielić się z wami swoją pierwszą fotomanipulacją oraz usłyszeć ew krytykę co do niej. Dotychczas robiłem i sprzedawałem głównie esportowe loga co mi bardzo odpowiada, no ale ile można ^^. Dodam, że w PS robię dosyć długo ale do tego czasu były to głównie małe avatary i sygnatury.  

a02OOTg.jpg

STOCK:

mDC9sl2.jpg

zMyGqoo.jpg

5 osób lubią to

Pani ładna :D Ale praca też niczego sobie.

1 osoba lubi to

Moje klimaty, chociaż niewiele tutaj zmian w stosunku do oryginalnych zdjęć.

Poza wklejeniem modelki, pokolorowaniem i dodaniem mgły na dole nie ma tu więcej modyfikacji. Zamiast tego mroku mogłeś też pójść bardziej w kierunku jakiegoś elfickiego krajobrazu - trochę blura, więcej niebieskiego i fioletu, może odrobinę większy kontrast. Takie tam przemyślenia ;)

PS. Modelka na plus :D 

1 osoba lubi to

Dzięki za opinie :)

gregpmx, na pierwszy raz bałem się więcej stocków dodawać bo nie wiedziałem czy wszystko się ładnie skomponuje. Ale teraz widzę, że mogłem chociaż jeszcze jakieś góry w tle dodać, tak pusto troszku.

Dobre połączenie - jakby to było prawdziwe zdjęcie.
Ale czepnę się jedynie tego światła padającego na panią nienaturalnie z prawej strony. Wokół mrok a pani jest oświetlona.
Może pokombinuj dalej - dodaj jakąś magiczną kulę, gwiazdę, może ona stoi przed jakimś niebieskim płomieniem - ale mnie fantazja poniosła ;), ale rozumiesz o co mi chodzi?
Tak czy siak - praca zacna, więc należy się +

1 osoba lubi to

Ogólnie praca ładna zbyt wiele roboty nie było, jedyne co to światło na modelce się nie klei z resztą oraz ta mgła... kiepsko to wygląda :D 

1 osoba lubi to

proste ale fajne i ciekawe, takie mroczne i ładne stocki gratuluje...

1 osoba lubi to

Witam, widzę że ogólnego pomysłu na prace brak dlatego skupie się na walorach technicznych które są słabo dopracowane. 

Moim zdaniem światło powinno w równym stopniu oddziaływać na postac jak i otaczającą ją przyrodę, wiec albo przyrodę rozświetlić albo panią przyciemnić :)

A co do większej ilości stocków: zaproponował bym wklejenie jakiegoś stocku tłumu i przerobienie ich na zombiaki które podążają za swoją panią :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się