Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

W tym temacie będę dorzucał efekty moich zmagań z projektami przeznaczonymi do druku.

Wszelkie opinie jak i krytyka (nie musi być konstruktywna - "Ble.... tragedia!" - też odbieram jako ocenę poziomu wykonania)  oczywiście mile widziane.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania... :)

Na pierwszy ogień lecą moje ostatnie wypociny w formie plakatu promującego serię polskich imprez w UK...

polskie_piatki2.jpg

• Upvote 8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetne wykonanie plakatu, nie mam nic do dodania, po prostu projekt jest świetny! ;) 

Pozdrawiam,

Marcin.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po lekkim szczęki opadzie i zrozumieniu, że poziomu takiego nigdy nie osiągnę, nie pozostało mi nic innego jak odinstalować Ps'a i zbieraniem runa leśnego dorabiać sobie na boku. oklasky.gif

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.09.2016 o 12:43, ciutGrzeszna napisał:

Po lekkim szczęki opadzie i zrozumieniu, że poziomu takiego nigdy nie osiągnę, nie pozostało mi nic innego jak odinstalować Ps'a i zbieraniem runa leśnego dorabiać sobie na boku. oklasky.gif

Mam to samo uczucie jak zaglądam na behance :D

Keep going!

Dzięki Wszystkim za dotychczasowe opinie!

Cieszy mnie fakt, że jest OK :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciąg dalszy polskich imprez i dyniak w roli głównej :P ...

ttpp_poster_hall_3.jpg

Edytowane przez marus
  • Upvote 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna bardzo dobra praca, trochę przypomina pierwszą, ale w pewnym sensie jest ciągłość, więc + :)

Nie spotkałam się z czymś takim na polskich plakatach w Polsce jak "Miejsce na twoją reklamę" - fajny pomysł żeby zareklamowac właśnie siebie :)

Ps. Czepnę się troszkę tekstu - Halloween cyklicznie co 4 tygodnie? 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@marus nie mogę pojąć co trzeba mieć w głowie, aby tworzyć takie prace. I nie chcę Cie tutaj obrazić, czy coś...Twoje prace są po prostu genialne i zastanawiam się jak rozwiniętą wyobraźnię trzeba mieć, aby wykonywać takie projeky. Jestem osobą wierzącą i jest to wbrew mojej wierze, ale... Po prostu zazdroszczę Ci talentu i wyobraźni. Teraz może pora na ocenę. Odnoszę się tutaj oczywiście do obu Twoich prac. Sam tekst jak i obrazy, bardzo dobrze są rozłożone na plakacie. Kolorystyka jest dobrze dobrana, a czcionka też jest dobra dla tych projektów. Osobobiście jednak bardziej podoba mi się Twój nowszy plakat, aczkolwiek poziomy są równe i ciężko było mi wybrać ten lepszy. Jak myślisz? Zaliczasz się do profesjonalnych grafików, czy jeszcze nie? Natomiast gdyby dali mi dwa projekty, Twój i profesjonalnego grafika... Ciężko byłoby mi wybrać lepszy projekt. Rozwijaj się dalej i dziel się swoimi projektami. Już nie mogę doczekać się plakatu na Święta i Nowy Rok. Mam nadzieję, że je wykonasz :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny genialny projekt, brawo. Jedyne do czego się przyczepię to czerwony obrys przy "Polskie piątki", jakoś mi nie leży.

Edytowane przez Adipe
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Marcin  Czekam na Twoją wizję :)

@DessingOshia Z taką formą reklamy też spotkałem się pierwszy raz, przy okazji imprezowego plakatu. Nie jest to mój pomysł, ale raczej nie głupi. Moje logo również trafiło tam z sugestii zleceniodawcy i zastąpiło logo poprzedniego grafika. Reklama za free zawsze spoko :)

Ten halloween co 4 tygodnie też mi nie pasował, ale tak miało być to już nie walczyłem. Szczególnie, że wcześniej doszło do lepszej sytuacji, gdy impreza pod tytułem Polskie Piątki odbywała się w sobotę :D ... Poprzednio nic nie wskórałem i teraz pewnie by się akcja powtórzyła. Czasem lepiej odpuścić i zastosować się do wskazówek dla świętego spokoju. Mam nadzieję, że większość ogarnie, że chodzi o cykliczne polskie imprezy, a nie straszenie dynią każdego miesiąca :D 

@Tazzori  Też nie jestem zwolennikiem tego by Dzień Wszystkich Świętych zastąpiło halloween i mam nadzieję, że w naszym kraju nigdy do tego nie dojdzie. Nie widzę jednak przeszkód, żeby ludzie nie mogli poimprezować sobie w weekend poprzedzający święto. Na klauzulę sumienia  poprzedzającą rezygnację ze zlecenia, w tym przypadku raczej bym się nie powołał :D...

Wracając do wykonania, to chciałbym mieć zdecydowanie więcej "tego czegoś" w głowie, by wpadać na pomysły jakie mają profesjonaliści. Do tego grona się niestety nie zaliczam, ale działam z nadzieją, że może kiedyś wyjdzie coś, z czego będę w 100% zadowolony i powalczę z wysoką półką designer-ów. Jak do tej pory, zawsze znajduję coś co można poprawić, ale skill jeszcze nie ten i talentu artystycznego brak. Efekty są jakie są i oby w dalszych próbach były jeszcze lepsze :) 

Który, plakat lepszy - sam nie wiem, osobiście jestem w miarę zadowolony z obu. Może gdyby tematyka była taka sama, byłbym w stanie wybrać swojego faworyta.

Dzięki za opinię!

@Adipe Mii też nie podoba się ten czerwony obrys. Pierwsza wersja była cała biała, lecz klient zdecydował, że umieszczamy oryginalną wersję, która tak właśnie wygląda.

Dzięki za dotychczasowe opinie!

Pzdr. :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna dobra robota w Twoim wykonaniu :) układ, kolorystyka, typo - wszystko do siebie pasuje i jest na właściwym miejscu.

Mnie jednak troszkę brakuje czegoś na odwrocie wizytówki. Oczywiście nie ma sensu upychać tam zbędnego tekstu czy grafiki, ale może inaczej ułożony tekst zrobiłby robotę?

Nie mniej jednak praca na wysokim poziomie, pomimo tej soboty wieczór ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O ile (takie) plakaty to zupełnie nie moja bajka, to projekt "Oaza Piękna" wyszedł super. 

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to na wizytówce w logo przerwa między "nails" i "&" jest inna niż między "&" a "beauty". 

:)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 5.11.2016 o 09:33, Paweł napisał:

O ile (takie) plakaty to zupełnie nie moja bajka, to projekt "Oaza Piękna" wyszedł super. 

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to na wizytówce w logo przerwa między "nails" i "&" jest inna niż między "&" a "beauty". 

:)

Nazwa się zmieniła i problem z "&" również zniknął :)

Dzięki za opinie!

sp.png

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, marus napisał:

Nazwa się zmieniła i problem z "&" również zniknął :)

Dzięki za opinie!

Jest super <3

Jeszcze tylko bym poprawił odległości od krawędzi. 

Sorry, że tak się czepiam, ale kiedyś puściłem nierówny projekt do druku i wiem jak można się wkurzyć. :)

SfVGV8d.png

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta