marus

DTP MRS

28 postów w tym temacie

Dnia 8.11.2016 o 16:50, Paweł napisał:

Jest super <3

Jeszcze tylko bym poprawił odległości od krawędzi. 

Sorry, że tak się czepiam, ale kiedyś puściłem nierówny projekt do druku i wiem jak można się wkurzyć. :)

Czepiaj się czepiaj... O to tu chodzi, żeby się czepiać :)

Fajnie, że się pofatygowałeś żeby wstawić linie, choć nie wiem czy byłbyś zadowolony z ogólnego efektu gdybyś miał polegać na równym ich ułożeniu. Wydaje mi się, że jednak po odchyleniu głowy od monitora doszedłbyś do wniosku, że jednak całość sprawia wrażenie niezbyt równej, choć technicznie wszystko jest OK. Nie ma co się jednak rozczulać nad logo bo to nie ten dział i nie jestem również z niego jakoś mega dumny żeby poddawać je krytyce, ale jak już zwróciłeś na nie uwagę to zdecydowanie musi być z nim coś nie tak :)

Żeby nie było, że nie przykładam wagi do takich szczegółów i nigdy nie polegam na liniach pomocniczych i geometrii - też mi się zdarza :) ...

l.png

2 osoby lubią to

@marus

Powyższy projekt jest mega!  

Wiem że czasami ciężko jest wszystko ustawić tak, żeby było idealnie.  Może wyśrodkuj "nails & beauty" w stosunku do separatora. Trochę rzuca się to w oczy. 

1 osoba lubi to

@marus nigdy nie wykonywałam grafik tego typu i w ten sposób, ale jak patrzę, wykonałeś prace z dokładnymi pomiarami Na serio wygląda to znakomicie ;) Gratuluję! Oby tak dalej :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link