Supratec

supratec
Zawalcz z Supratec'iem

12 postów w tym temacie

Witajcie!

Jest to pojedynek otwarty, więc ja wyzywam Was wszystkich :D hehe, nie dosłownie,

ale każdy z Was może wziąść udział w pojedynku ze mną.

Rozpoczynający pojedynek: @Supratec

Osoba wyzwana na pojedynek: Ochotnik

Kategoria pojedynku: Logo lub Sygnatura xd

Temat pojedynku: Spiritual Awakening/Awareness

Dodatkowe informacje: W przypadku Logo, pracą ma być zrobiona od podstaw, bez użycia jakichkolwiek gotowców. Jeśli natomiast wybierzesz Sygnaturę to możemy używać stocków z neta, ale nie takich które posiadają już efekty specjalnie, czysty stock, wymiary sygnatury: 600px na 400px.

Od momentu zgłoszenia się kandytata i zaakceptowania przeze mnie postem niżej, czas zostaje naliczany automatycznie na oddanie pracy, myślę że 1 tydzień to wystarczająco dużo czasu.

:3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema @Hubert Murawski :3

więc jak, tydzień od dzisiaj wystarczy Ci na dostarczenie logo? Do @Knaydera wysyłamy swoje projekty.

Logotyp niech się znajduje na lekkim tle jednego odcieniu, lekki gradient itd :) nie na mockupach jakby co ;)

Tematyka bazowa z mojego tematu to: Spiritual Awakening/Awareness :3 więc uruchom szyszynkę i jazda :D lol

@Knayder po otrzymaniu od Nas prac, zrobi ankiete na tydzien w odpowiednim miejscu bez podawania Autorów prac ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Hubert Murawski no ciekawi mnie co z tego wyjdzie :)

Ogólnie to od wczoraj leci termin na oddanie pracy jakby co ;)

Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak przedłużymy, do soboty wieczór ;)

Sporo pracy w tym tygodniu, jutro to samo, więc się nie wyrobie do jutra :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w takim razie mogę, również mogę podjąć się zadania. Mój poziom jest niższy, niż innych grafików na forum, ale liczy się dobra zabawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Tazzori no to proponuje założyć nowy temat w tym dziale podobny do mojego, wtedy masz większe szanse na przeciwnika ;)

No chyba że konkretnie ze mną chcesz zawalczyć, no to nie ma problemu, ale to dopiero w przyszłym tygodniu jestem w stanie przyjąć wyzwanie jakby co :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Supratec, ealka z administratorem, to byłoby coś xD Tak nieco odchodząc os tematu... Albo zaraz zadam Ci pytanie na Czacie ;)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.