Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Nerf

W domku Nerf'a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was w moim skromnym domku.

Będę od czasu do czasu coś wrzucał 

Jestem ciekaw waszej opini :)

Tutaj kilka prac:

7978a737713701.57559a345d200.png

2c384943042113.57e15c5decc79.png

4b831e41497727.57a8c2065bd6a.png

• Upvote 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drugi projekt świetny! Widać pomysł, bardzo dobre wykonanie. Kolorystyka przykuwa uwagę i to właśnie najbardziej mi się podoba. Typografia dobra, widać profesjonalizm i trend, gratulację i czekam na kolejną dostawę web designu ;) Leci plus- szczególnie za drugi projekt. 

Pozdrawiam. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za miłe komentarze.

Tutaj nowa praca.

2dbae343550455.57f3c64837c44.png

tutaj trochę z ciemniejszym header,,,,, 

9dfab743550455.57f3c7a5b092e.png

Edytowane przez Nerf
  • Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajne projekty każdy w innym stylu lecz wszystkie do wysokim poziomie :D Bardzo podoba mi się ułożenie elementów  oraz kolorystyka. Ciekawy dobór stocków. Widać że nie jesteś laikiem w tej dziedzinie, pełen profesjonalizm  gratuluje :) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Nie do końca praca mi się podoba. Nie uważam, że jest źle wykonana, albo coś w tym stylu. Po prostu nie mój gust i tyle.

Edytowane przez Fedeez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Projekt nietuzinkowy, odważny i szorstki, kolorystyką jak i rozmieszczeniem elementów wprowadza spory niepokój w me płoche serce ;)

Agresywnie i po męsku Nerf ewoluuje i ostrą kreską maluje swój świat web i ze smutkiem stwierdzam, że ostatnią propozycją (mocno odbiegającą od początkowych) skutecznie przegonił mnie ze swojej króliczej nory. Ale jak mawia klasyk, życie to nie bajka i nie każdy bajkopisarz to Andersen, Bracia Grimm też mają przecież prawo do głosu :) 

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta