Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Nerf

Vexelowy domek Nerfa

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem Walter White w dresie :)

373d0944679549.581a4ca782a32.png

tutaj trochę zabawy 

5581b444679549.581b47b473dc2.png

1f773444679549.581b47b474402.png

Edytowane przez Nerf
  • Upvote 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, Supratec napisał:

No Walter wymiata zacnie :D

Elegancko wykonane.

Poszło na ściane:

Serdecznie dziękuję :) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Nerf praca jest starannie wykonana, co widać już na pierwszy rzut oka. Mam jednak wrażenie, że te okulary mogłyby nieco zostać poprawione (w dwóch ostatnich zdjęciach), ponieważ szkła rzucają się zbytnio w oczy. Ogólnie prace są napradę świetne ;) Oby tak dalej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 5.11.2016 o 09:38, Paweł napisał:

Jak trzeba drukować to robie w illustratorze, a jak dla zabawy to w ps :P

COŚ :P 

2s.png

4s.png

1s.png

Edytowane przez Nerf
  • Upvote 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Nerf projekt bardzo ciekawy i widać, że poświęcono na niego dużo czasu. Najlepiej prezentuje się pomarańczowa wesja, ale coś jest nie tak z światłem i cieniem w pierwszej pracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

wygląda świetnie. Trochę gorzej wygląda to, że napis Nerf nie jest równy. Ja zrobiłbym fo raczej na środku. Kwestia koncepcji. Brawo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Nerf na pierwszy rzut oka, wygląda bardzo fajnie. Na drugi z resztą też xD Ja niestety się nie znam i nie jestem nic więcej odpowiedzieć, ale i tak wygląda genialnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W imię ojca i syna, gdzie ja do tej pory łaziła, że tu nie trafiła i tyle smakowitych kąsków przegapiła :)

Zasłużony zastrzyk plusów leci w Twoim kierunku, przed wszystkim za ponad przeciętne umiejętności, nietuzinkowość a przede wszystkim, WSZECHSTRONNOŚĆ.

Świetne projekty :)

Edytowane przez Honey Bunny
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O kurcze, projekt wygląda niesamowicie <3  (nie znam gościa ale pierwsze skojarzenie, vocal ze Smashing Pumpkins :))

Świetna robota, chylę czoło, głowę i w ogóle całą siebie przed Twoim talentem, poproszę o jakiś słownik wyrazów bliskoznacznych bo przymiotników z każdym, kolejnym komentarzem może zabraknąć.

(Aż żal, że pod jpga nie da się podpiąć ścieżki dźwiękowej, z tą poniżej mariaż byłby wręcz idealny xd )

Spoiler

Edit/już wiem, to nie Billy Corgan a Alex A. ;)

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Praca przyjemna dla oka, a sam pomysł jest fajny. Te usta jednak są zbyt czerwone, rozumiem, że szminka, aczkolwiek jest to lekka przesada. Tło jest dla mnie nieco zbyt jasne, a ten odcień czerwonego nie przypadł mi do gustu. Kolejna rzecz, która kuje w oczy, to ten pasek na kapeluszu. Wydaje mi się, że wypadałby go trochę zagiąć, ponieważ kapelusz jest okrągły, a pasek tutaj jest prosty. Ogólnie projekt jest ciekawy, jak reszta Twoich projektów, za co Cie szanuję. Oby tak dalej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O wow. Tom Hardy i Tom Hiddleston najlepsze, ale wszystkie przepiękne, genialne...Naj. Czekam na następne.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i słowo stało się ciałem, marzył mi się jotpeg zintegrowany z muzyką to i mam  :)

Dziękuję a projektu gratuluję :] 

Jednej rzeczy mi w nim tylko brakuje.. rozbryzgu krwi à la Dexter. Posoki na Młodym w teledysku jest sporo, w arciku niestety jej brak.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję serdecznie za opinie :)

nowy art na odświeżenie tematu.

output-dc6sfd.gif

34702274645374918504.png

Edytowane przez Nerf
  • Upvote 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za słówko <3 

Miałem 2 miesięczną przerwę od vexel, dziś postanowiłem wrócić do rzeczy, rozgrzać się i zrobić coś lekkiego, na początek :)

Tym razem kgonciarz :) 

d7623251417107.58ed12e76130c.png

Edytowane przez Nerf
  • Upvote 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oto dowód i przepis na to, że dobry vex to niekoniecznie składowisko plątaniny ścieżek czy też pulsująca feeria barw.

Świadoma swych umiejętności kreska/ręka, kreśli kolejny, bardzo udany, minimalistyczny projekt. Oczywiście jestem na tak :]

Fajnie, że wróciłeś :)

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta