Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Obywatel A.S.

Neon Studio & Design - Oferta Reklamowa [niewypał]

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś usłyszałem od kogoś z rodziny że w szef w firmie potrzebuję jakiejś oferty reklamowej. Gdyby się spodobało, dostałbym trochę pieniędzy. Jako że pieniądze przydałyby mi się, podjąłem się zadania. Dostałem kilka kilka zdjęć w słabej jakości, a tekty musiałem wziąć ze strony. To był tylko prototyp więc w jednej ze stron umieściłem zdjęcie (z tych które dostałem ciężko było coś wykombinować), które pasowało, ale nie było spod rąk firmy. Tylko żeby lepiej wyglądało - w końcu to wersja alpha. Niestety się nie spodobało, ale zostało na dysku, dlatego zamieszczam ;)

2324.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To musiał być bardzo wybredny i wymagający. Przyznam szczerze, że, gdy zacząłem czytać historie, byłem pewny happy endu - szkoda. Na pewno można się przyczepić do zbyt wielu rozmiarów czcionki, przez co praca wygląda nieco chaotycznie i pstrokato. Jednak tak jak wspomniałeś, była/jest to wersja alpha, wiec na pewno mógł dorzucić swoje trzy grosze, a Ty byś doszlifował projekt.

W każdym razie, nie poddawaj się, bo jest "potenszjal"! :P

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pierwsze co rzuca się w oczy to zdecydowanie za dużo tekstu, graficznie tak ja powiedziałeś ze słabych materiałów trudno coś fajnego wykombinować. Zwiększył bym czcionkę i ograniczył do podstawowych informacji i byłoby miodzio :P

Edytowane przez AdM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Wiem, że projekty wstawiłeś w lipcu, ale myślę że nic nie stoi na przeszkodzie, abym wyraził swoją opinię. Ze względu na to, że każdy projekt jest na innym poziomie, skomentuje je wszystkie z osobna.

1.KASETONY

Pierwsze do czego się uczepię... Jest to puste, czarne miejsce na środku projektu. Ten mniejszy tekst zdecydowanie powinieneś lekko obniżyć. Ogólnie to ten egzemplarz jest zdecydowanie ubogi.

2. LITERY PRZESTRZENNE

Rozłożenie tekst jest nawet dobre i nie można się doczepić. Tu natomiast nie podoba mi się zdjęcie, które wykorzystałeś, aczkolwiek to wyłącznie kwestia gustu.

3. NEONY

Tutaj myślę, że również nie ma czego się doczepić. Tekst nawet dobrze rozłożony, zdjęcie, również mi się podoba. Doczepiłbym się jedynie pogrubionego słowa każdy, co nie komponuje się najlepiej.

4. REKLAMY LED

Ta praca najmniej mi się podoba ze wszystkich sześciu. Ten rozkład zdjęcia nie wygląda dobrze, a zdjęcie jest niewyraźne, ciemne i nic nie przedstawia. 

5. OFERTA REKLAMOWA

Ta praca, również nie prezentuje się najlepiej. Jest tu strasznie pusto i nie wiem, dlaczego ciągle w takim stopniu przyciemniasz te fotografie. Serio... To nie wygląda fajnie.

6. PAWILONY HANDLOWE

Tutaj też nie podoba mi się przciemnienie zdjęcia.Tutaj ponownie widzę zdjęcie, które jak dla mnie do niczego nie nawiązuje.

Uważam jednak, że w każdej pracy jest zbyt dużo tekstu. Nad oprawą, również powinieneś popracować. Wydaje mi się, że za długo nad designem się nie zastanawiałeś. Przed Tobą jeszcze dużo pracy. Ale idziesz w dobrą stronę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta