Skocz do zawartości

Witamy na forum Graficznie.net! Korzystając ze strony oznajmiasz, iż zapoznałeś się z obowiązującym tutaj Regulaminem.

Adipe

The Adipe's Designs

Rekomendowane odpowiedzi

DessingOshia

Logo artykułów biurowych podrasowane jak najbardziej na + (można by trochę je "odchudzić" - ciekawa jestem takiej wersji).
Jak dla mnie w sygnecie można dojrzeć i spinacz i np. książkę odwróconą grzbietem do góry... akurat na kombinację z literą "A" bym nie wpadła :)

Dnia 9.10.2016 o 13:36, Nerf napisał:

z gradientem o wiele, wiele lepiej :) Ostatnio moda jest na to.

Ja do gradientów w logotypie (zwłaszcza takich prostych jak ASTON) nie jestem przekonana. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe
3 minuty temu, DessingOshia napisał:

...(można by trochę je "odchudzić" - ciekawa jestem takiej wersji)...

Odchudzić? Czyli jeszcze cieniej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DessingOshia
Dnia 7.10.2016 o 14:59, Adipe napisał:

Kolejne dzięki za wszystkie komentarze ;)

Teraz logo dla firmy zajmującej się artykułami biurowymi i papierniczymi.

7XQpbAb.jpg

Chodziło mi o ten projekt :) myślałam że drugie umieszczone w kolejności jest prototypem tego, które zacytowałam - zamieszałam, ale mój komentarz odnosił się to tegoz właśnie logo :)

Edytowane przez DessingOshia
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
0na

Zgadzam się z DessingOshia, żeby troszkę cieńsza ta linia była. A w tej drugiej wersji jakoś te kropki mnie nie przekonują i w tym starym litera A fajnie nawiązuje do sygnetu, a w nowym już nie.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Supratec

Temat wyróżniony na forumowym FanPage'u:

(niewiem czemu, ale po wklejeniu linku z fb pojawiają się arabskie napisy tutaj w podglądzie postu z fb) xd

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe

Dziękuje za wyróżnienie :D

Ja tam żadnych arabskich napisów nie widzę.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin

Propozycja z gradientem o wiele lepsza, oraz nie jest taka gruba jak pierwsza, teraz proporcje są idealne :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dont Be Scared

No niezłe masz te projekty. Najbardziej mi się podoba nr. 12 i ten co wrzuciłeś w odpowiedzi "Zajarani życiem" ciekawy pomysł ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe

Powróciłem do projektu ZAJARANI ŻYCIEM. Klientowi spodobało się to połączenie liter, i chciał wersje z samym połączeniem, więc i taką zrobiłem.

UpDoEvm.jpg

Patrząc tak na samo widzę tam też #hasztag, więc zrobiłem też taką wersje, choć nie jestem przekonany co do wykonania.

1Ur9cum.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Adipe to wygląda na serio ciekawie. Bardzo fajna czcionka, logo... Bardzo fajnie się prezentuje. Ostatnia wersja najbardziej mi się spodobała. Bardzk ciekawy pomysł ;) Czekam na więcej Twoich prac :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam

dużo masz tych projektów mogło by się wydawać,że idziesz w ilość nie jakość lecz tylko pozornie. Przy takiej mnogości prac mimo wszystko utrzmujesz dobry ich poziom gratuluje skillla :) czekam na kolejne. Mógł bym ocenić każda z prac lecz wszystkie są ciekawe i kreatywne wiec nie wiele wniosą do tematu, dlatego się powstrzymam :P

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe

Takie zwyczajne logo dla odświeżenia. Dziękuję za dotychczasowe komentarze, nie spodziewałem się tylu pozytywnych "recenzji".

4zK2wYd.jpg

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe

Dzisiaj miałem całkiem produktywny dzień, więc leci kolejny projekcik. Firma zajmuję się pracami na wysokościach przy użyciu lin. W dwóch wersjach bo sam nie wiem która lepsza więc liczę na pomoc :)

735HaSR.jpg
pWkXrP8.jpg

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

@Adipe logo BIALTAX jest świetnie wykonane. Kolorystyka również dobra. Nic dodać, nic ująć. Natomiast jeżeli chodzi o drugą pracę... Jest zbyt prosta. Poszedłeś zdecydowanie w stronę czerni. Ogólnie to nie jest najgorsze, ale mi osobiście nie bardzo się spodobała.

Edytowane przez Tazzori

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe
4 godziny temu, Tazzori napisał:

Natomiast jeżeli chodzi o drugą pracę... Jest zbyt prosta. Poszedłeś zdecydowanie w stronę czerni.

Czerń i biel była z góry narzucona niestety, mogłem dać jakiś element kolorystyczny ale nie zdecydowałem się na to, może trzeba było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mchmzr

Myślę, że dobrym akcentem kolorystycznym byłby czerwony środek tarczy ;) Co do samego logo to coś mi nie bardzo pasuje ten człowiek, może gdyby sylwetka była bardziej uproszczony np. nogi z mniej rzucającym się w oczy przejściem grubości od ud do łydek czy mniej kanciasta głowa ;) Ta lina na tarczy trochę taka odklejona od całości coś można było z nią pokombinować. 

A co do logo księgowości, to kolorystyka jakaś taka mało księgowa, może jakiś ciemny niebieski lub granatowy zagrałby lepiej z tym szarym.

Pozdrawiam :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe

Skrawek ostatnich projektów, pewnie z czasem pokażę kolejne.

6SUTiuS.jpg
pYsTz2j.jpg

• Upvote 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam

krótko i na temat minimalizm opanowany do perfekcji brawo tak trzymaj 😜  szczególnie bialtax przypadł mi do gustu ;) chcial bym mieć tyle pomysłów co ty

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe

A teraz projekciki na konkursy przy których ocena zleceniodawców to "bardzo średnie" i "takie coś sam mogę sobie wykonać". Rozumiem, że każdy ma inny gust itd. Jednak poczułem się zniesmaczony gdy projekty "rywali" zostały uznane za lepsze. Nie chodzi o same pomysły tylko o wykonanie. No ale cóż, i tak niczego w tym temacie nie zmienię więc daje sobie z tym spokój. Chcę natomiast zaciągnąć opinii innych bo być może sam czegoś nie dostrzegam.

HGpDGgQ.jpg

JyyoTTh.jpg

TBqov3Y.jpg

Mt4Zu4A.jpg

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam

@Adipe z gustami sie nie dyskutuje :) dla mnie wszystkie prace przedstawiają wysoki poziom. Co do ML pierwsza jest świetna dziwi mnie czemu nie chce jej wziąć. Jego strata :P Auto również jest ciekawie wykonane prace w tym stylu to moje ulubione, nie załamuj sie opiniami klientów po prostu "szukają dziury w całym"

Podsumowując rośnie nam drugi logo king.. Taki żarcik a na serio duży progres widzę i zadatki na nie złego brand designera brawo i pracuj dalej :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nerf

Jak wcześniej wspominałem loga dobrze wykonane, i ciekawe, wszystkie zamknięte w ramce minimalizmu, to się chwali, logaseki wpinają się w dzisiejsze trendy. Moim zdaniem bardzo dobra propozycje. 

A co do klientów, już z nimi tak jest, nie można każdego udobruchać.

Miej świadomość tego że posiadasz już dobry skillek w tej kategorii, a na to nie powinna wpływać opinia klientów. Nie podoba się typowi? trudno, lecisz dalej z innym tematem :)

Życzę dużo sukcesów i kreatywnych pomysłów :3 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DULQ

No @Adipe co tu dużo mówić, fajne projekty, ciekawe połączenia i dobrze dobrane kolory :) Wiadomo jak u każdego, jedne prace lepsze drugie trochę słabsze, ale to wszystko zależy od dnia, jak masz slabszy to gorzej idzie, albo weny nie ma ;) Ogólnie rzecz biorąc fajnie prezentują się Twoje projekty, czasami inspiruję się Twoimi grafikami bo odpowiada mi ten styl, taka prostota pasująca do kazdego(po lekkiej modyfikacji) klimatu :) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adipe

Mam teraz małe zleconko i chciałem spróbować zrobić coś w stylu w jakim nie mam żadnego doświadczenia. Doświadczenie tak małe, że aż nie wiem jak nazywa się ten styl ;)Wykonałem sobie coś takiego i chce sprawdzić czy jest to tak czytelne dla innych jak dla mnie. Dlatego nie napiszę co przedstawia ten projekt ani do jakiej branży jest kierowany. Zobaczymy, może ktoś mi otworzy coś w głowie i powstanie coś mega dobrego.

SE6T5YL.jpg

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adam

Ja tu widzę kilka wersji :D

EGCK

CK

EGK

moze coś z branżą IT lub energetyki coś w tym stylu

ale ogólnie fajne ci wyszło ;)

• Upvote 1