Adipe

The Adipe's Designs

66 postów w tym temacie

Połaczenie liter widzę takie same jak @Adam.

Co do branży to hmm.. Może jakiś inżynier elektryki? No i jak dla mnie to trochę z finansami się jakby kojarzy, coś w stylu doradcy finansowego, biuro ubezpieczeniowe? 

Pomysł fajny, ale na pierwszy rzut oka ciężko określić jaka to branża tak naprawdę :P

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat branża nie ma tutaj za wiele do powiedzenia, bo w wytycznych nie ma konieczności nawiązywania do niej. Ale już napiszę jaka, logo jest dla fotografa. Teraz po przespaniu nocy widzę, że chyba jednak nie za bardzo będzie to pasować, choć i tak wszystko zależy od upodobań klienta.

Przeklejam dalej żeby nie trzeba było się cofać o stronę.

SE6T5YL.jpg

Edytowano przez Adipe
2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja lubię, kiedy praca jest "nieoczywista" jak w przypadku Twojego dzieła.
Gdyby każdy fotograf chciał mieć w logo np aparat, przysłonę itp.... to ciężko byłoby o jakiś naprawdę kreatywny projekt.
A jeśli ten fotograf będzie polecanym i rozchwytywanym profesjonalistą w swoim fachu, jego logo będzie od razu kojarzone i nie zniknie w morzu logo, które wspomniane wyżej elementy w sobie posiadają (jak przysłona właśnie).

Mnie się projekt podoba i mam nadzieję, że klientowi też przypadnie do gustu.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla fotografa to bardzo fajny pomysł, niepospolite i dobre na znak wodny do umieszczania na zdjeciach :) Tak jak mój przedmówca, powiem że to logo będzie od razu rozpoznawalne :) 

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety klientowi nie do końca podeszło. Miał wrażenie, że litera K jest niedokończona, wziąłem więc ją troszkę przerobiłem, ale nadal nie był zachwycony. Według niego nie ma tutaj efektu WOW, spodobało mu się natomiast pierwsze logo MIKE & LUKE więc może pomyślę coś w tę stronę, zobaczymy. Dziękuję za wszystkie komentarze, są bardzo pomocne.

A niżej wspomniane lekko zmodyfikowane poprzednie logo.

xd5bqs5.jpg

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do poprzedniej pracy:

Spoiler

8cZKLXP.png

Zgodzę się z tobą w 100% :)

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Marcin napisał:

Co do poprzedniej pracy:

Odkryj ukrytą treść

8cZKLXP.png

Zgodzę się z tobą w 100% :)

No cóż poradzić :D

Dzisiaj to dopiero całkiem produktywny dzień miałem, nie to, że bawiłem się z tym logiem dla fotografa, to jeszcze popełniłem dwa inne projekty, i być może to jeszcze nie koniec ;)

Pierwszy to logo dla firmy sprzedającej bieliznę i stroje kąpielowe.

BvuqkNg.jpg

A drugi to firma sprzedająca i serwisująca elektronarzędzia.

wVMZsUY.jpg

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobiłem coś nowego dla tamtego fotografa. Tym razem mu się spodobało i prawdopodobnie weźmie, tylko jeszcze nawet nie wiem którą wersje :D

I63r1LM.jpg

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mega prace, nie mam do czego się chyba doczepić. Naprawdę świetne wykonanie każdego z projektów! :relaxed:

Pozdrawiam,

Marcin.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejna pracka na konkurs, jeszcze świeżynka. Dziękuję za ten cały cukier, ale jakaś konstruktywna krytyka też była by spoko, no nie mówcie, że wszystko jest idealne ;)

0mdaWcP.jpg

Edytowano przez Adipe
3 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tym razem mam cztery projekty które zrobiłem ostatnimi czasy.

Sygnecik przedstawiający pilota i czaszkę. Robione głównie po to żeby spróbować poprawić swoje umiejętności w tworzeniu postaci itp. Wzorowałem się na kilku projektach jak i zdjęciach więc wszelkie podobieństwa są możliwe.

hndleWg.jpg

Projekt dla klienta. Litera "i" to żarówka gdyby ktoś nie zauważył, a wiadomo - żarówka/idea.

XkTWrhH.jpg

Kolejna praca dla klienta. Z góry narzucony styl vintage i pierwsza poważna zabawa w tym stylu, jestem nawet zadowolony. Można również powiedzieć, że nie jest to w 100% mój projekt, ponieważ miałem sporą pomoc od zaprzyjaźnionego grafika zza granicy. On znalazł fonty a ja dorobiłem resztę.

hCMMoog.jpg

I na koniec pewnie widziany przez niektórych projekt dla klubu podróżnika. Dałem sam sygnet który przedstawia oczywiście góry i żubra. Żubr taki trochę bykowaty, ale w następnej wersji zdołałem już go jakoś poprawić.

zY2Hq93.jpg

2 osoby pochwaliło to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prace są na serio eleganckie. Najbardziej podoba mi się logo dla Jakubowskiego. Natomiast te prace z dzisiaj są trochę puste. Ale wyglądają zacnie ;) Oby tak dalej!

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to dla odświeżenia jeden projekcik. Przedstawiam sam sygnet. bo niestety i tak nie spieniężyłem tego projektu. Logo było dla firmy transportowej czy jakoś tak, już nie pamiętam dokładnie.

QmFNOWL.jpg

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Adipe przyznam szczerze, iż praca wygląda na serio fajnie, aczkolwiek nie w moim guście. Nie lubię kiedy w sygnencie jest, aż tyle szczegółów. Gustuję w proste loga, ale nie ukrywam, że prezentuje się fajnie.

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Adipe Prace na najwyższym poziomie! Są genialne ;), nie ma się do czego przyczepić. 

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Adipe ten ostatni sygnecik całkiem fajny, ma klimat.

Nim przeczytałem co napisałeś o nim i dla kogo to było, to pierwsze skojarzenie było: Łowcy UFO :D xd

Serio, taki van i rakietka na niebie, jeszcze ta kolorystyka, no idealne logo dla owej dziedziny ;)

1 osoba pochwalił to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się